Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za zmniejszeniem czasu w zbrojowni?

Głosujących
34. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK

    26 76.47%
  • NIE

    8 23.53%
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: Czas w zbrojowni

  1. #11
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez browar69 Zobacz posta
    Ciekawszym pomysłem jest dodanie odpowiedniej premi za elementy kolekcjonerskie, kto chce dużo podbijać rzuca premię i produkcja szybko leci, kto nie chce ten sobie spokojnie podbija. Ograniczenie prędkości produkowanej broni czy ilości podbitych kolonii to limity które mają wyrównać szansę starych mocnych i młodych słabych graczy według sposobu interpretacji przez BB zasad "fair play".
    No przecież jest taka premia. Ale x2 jest zdecydowanie za wolne, ja skupuję dopalacze i jakoś idzie, już tylko 75 pisanek brakuję.

  2. #12
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,799
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Premka jest, tylko powiedzcie kiedy zakończą się Wam surowce potrzebne do jej produkcji? A nie da się tych surowców samodzielnie wykonać.

  3. #13
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    Premka jest, tylko powiedzcie kiedy zakończą się Wam surowce potrzebne do jej produkcji? A nie da się tych surowców samodzielnie wykonać.
    Mnie nigdy. Bez problemu wymieniam nie potrzebną mi rude adamantu i kociołki na nie

  4. #14
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,799
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jak każdy zacznie robić te premie to szybko nie będziesz miała czego kupować.

  5. #15
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    Prawda, przydało by się za elementy kolekcjonerskie, albo w magazynie prowiantu tworzyć te premie x3 na akademie i zbrojownie, tak samo ulepszony zaciąg.
    Szkoda tylko że nie można grac jednostkami z koszar w ekspedycjach i jednostkami z akademii w zwykłych przygodach.

  6. #16
    Moderator Forum Awatar Uranos_old
    Dołączył
    16.11.2015
    Posty
    371
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam,

    z uwagi na brak zainteresowania (ostatni wpis 02.04.2015 r.) zamykam wątek i przenoszę go do archiwum.


    Pozdrawiam,
    MOD_Uranos

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.