Strona 10 z 11 PierwszyPierwszy ... 8 9 10 11 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 104

Wątek: Odnosnie Eventu wielkanocnego

  1. #91
    Odkrywca Awatar Shadow_mk
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    543
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez migacz85 Zobacz posta
    Jestem nowym graczem , gram pół roku.
    Mam 3 odkrywców z tawerny i przed eventem miałem tylko majora.

    Kupiłem komplet 4 generałów , 3 młyny i 2 domy.
    W czasie eventu nie zużyłem ani jednej sztuki klejnotu.
    Jaja pozyskałem sam z przygód, dropów i handlu.

    Uważam że event był jak nabardziej fair dla nowych graczy
    jak bym kupil 4 generalow na 3 mozliwych to tez bym byl szczesliwy
    Będzie się działo!
    I znowu konserwy będzie mało.
    Będzie głośno, będzie radośnie
    Znów poczekamy razem całą noc.

    Ekipa nie oszczędza sił
    Już trochę im brakuje tchu.
    Polejcie wina również im
    Znów konserwa konserwy będzie rytm!
    ...

  2. #92
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.12.2012
    Posty
    292
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Shadow_mk Zobacz posta
    jak bym kupil 4 generalow na 3 mozliwych to tez bym byl szczesliwy
    Wejdź do sklepu i sprawdź co jest dostępne w ofercie eventowej :P
    MSW / MO / Generał / Kwatermistrz

  3. #93
    Osadnik
    Dołączył
    02.03.2013
    Posty
    84
    Serwer
    Kolonia
    @nieweim
    1) racja, tyle ze byly jaja z tym dodatkowym "slotem" konkretnie nie zawsze zaliczalo tych pisanek(szczegolnie o ile pamiec mnie nie myli od szczesliwych, na ktorych miales oparcie), po drugie przeczytaj jeszcze raz na co usrednilem i jakie poszukiwania bralem pod uwage. dodatkowo podczas 1szego tygodnia mozna bylo stwierdzic ze tyle odkrywcow ile mam jest w zupelnosci wystarczajace by zaliczyc pelne osiagniecia, dlatego tez przykladowo ja nie mialem takiego parcia by wykupywac wszystkich odkrywcow (dokupilem do 10 doswiadczonych i stwierdzilem ze to w zupelnosci wystarczy) w czasie pierwszego tygodnia faktycznie dojechalem do 1000-1200 patrzac na to ze event trwa 3 tygodnie uznalem ze takie tepo jest wystarczajace.
    2) no od tygodnia to przyznam - nic dziwnego biorac pod uwage ze mowisz o koncowym etapie eventu. nigdzie nie pisalem ze 1500 jest poza zasiegiem
    3) to byl sarkazm
    4) planowane z tydzien wczesniej masz informacje, mozesz sie zapoznac
    5) wroc do swojego punktu 1szego
    majac 20+ odkrywcow to jest realne.
    naprawde ciezkie jest do oszacowania mniej wiecej ile by ci przynosili

    @shadow
    migacz jeszcze doliczyl kwatermistrza
    Ostatnio edytowane przez MonstrumR ; 08.04.2015 o 20:25

  4. #94
    Osadnik
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    241
    Serwer
    Nowy Świat
    planowanie oparte na czynniku losowym (liczenie na szczęście de facto) jest jak planowanie wygrany w lotto.
    skoro nie rozumiesz co chciałem pokazać w punkcie 5 to dam ci proste zadanie matematyczne.
    w tydzień 20 odkrywców przyniosło 3200 pisanek. ile przyniesie pisanek 5 odkrywców w ciągu 3 tygodni ?
    mi wyszło 2400 komuś podobnie?
    co do tych pisanek. jak był problem z szczęśliwymi, to było trzeba zostawić ich pisanki nieodebrane! Tak jak zawsze a potem się upominać że ich nie dodawało (stara metoda). a jak dobrze pamiętam to ludzie pisali o 1 tygodniu(i to w dodatku nie całym) czyli nie masz tych 20 odkrywców tylko z 18 ale to też szczegół i mniejszy czas o ile nie wiem.
    tak mi się zdaje że temat był bardziej przeznaczony na pojechanie BB i wbiciu paru postów niż na rzeczywistej stracie i ocenie sytuacji.

  5. #95
    Osadnik
    Dołączył
    02.03.2013
    Posty
    84
    Serwer
    Kolonia
    liczysz dla 20 odkrywcow a jest to poza zasiegiem graczy posiadajacych odkrywcow tylko klejkowych (wychodzi 18, ale z 4 tawernowymi - 2 tawernowe to 1 klejkowy, wychodzi 16 sensownych odkrywcow, wiem ze ci co maja 20+ maja tez te tawernowe, ale maja tez o 2 wiecej szczesliwych wiec w ich przypadkach mozna porownac to do 19-20 doswiadczonych).

    oczywiscie posty sa najwazniejsze. pojechanie wyszlo samo z siebie, ja tylko w 1szym poscie przedstawilem moj punkt widzenia (czyli jest to ocena, moze subiektywna, moze obiektywna - nie wiem.) na to co bylo zapowiedziane, co mozna bylo sie dopatrzec na testowym, a co wyszlo w wersji finalnej, a nastepnie po tygodniu po poprawce(nie wydaje ci sie ze dosyc duzo jest zrodel informacji? w moim odczuciu to przede wszystkim wprowadza chaos.)
    faktycznie, moze by i wystarczyly odkrywcy klejkowi, ale pod warunkiem ze od poczatku bym wykupil wszystkie (tam zostalo 3-4 odkrywcow? nie wykupionych na poczatku eventu, a w moim wypadku zabraklo 308 pisanek). niestety dezinformacja sprawila taki a nie inny bieg wydarzen.
    Ostatnio edytowane przez MonstrumR ; 09.04.2015 o 13:55

  6. #96
    oczy_wiście
    Cytat Zamieszczone przez Shadow_mk Zobacz posta
    jak bym kupil 4 generalow na 3 mozliwych to tez bym byl szczesliwy
    z tego co pamiętam, to było 4 gienków - mma, mistrz obrony i wetek oraz szybki kwatermistrz, który nie walczy, ale sztuka jest

  7. #97
    Odkrywca Awatar Shadow_mk
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    543
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez oczy_wiście Zobacz posta
    z tego co pamiętam, to było 4 gienków - mma, mistrz obrony i wetek oraz szybki kwatermistrz, który nie walczy, ale sztuka jest
    skoro wyjatki nazywaja transportowca i to od expedycji generalem ... ale wchodze w MMA pisze "Ten nadzwyczajny generał ...." wchodze w weterana pisze "Ten generał odzyskuje ... " wchodze nawet w tą namiastkę obronną i pisze "Ten generał weteran....." a w tym transportowym ani nie pisze generał ani wsród generałów nie wylądował tylko pośród odkrywców w tawernie pije :> ja tam go za gienka nie uwazam osobiscie
    Będzie się działo!
    I znowu konserwy będzie mało.
    Będzie głośno, będzie radośnie
    Znów poczekamy razem całą noc.

    Ekipa nie oszczędza sił
    Już trochę im brakuje tchu.
    Polejcie wina również im
    Znów konserwa konserwy będzie rytm!
    ...

  8. #98
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Nie do końca w tawernie siedzi, bo miejsce na wyspie potrzebuje żeby namiot postawić

  9. #99
    Osadnik
    Dołączył
    02.03.2013
    Posty
    84
    Serwer
    Kolonia
    a nie zawsze sie miejsce znajdzie, to siedzi z podkulonym ogonem w gwiezdzie

  10. #100
    Osadnik
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    241
    Serwer
    Nowy Świat
    jak nie ma informacji to jak chcesz mówić o dezinformacji? BB w żadnym miejscu nie umieściło prawdopodobieństwa ile odkrywca przyniesie pisanek( to jest brak informacji)! tylko napisali że będą mogli przynieść( to była informacja), to że na początku nosili je hurtowo i sam doszedłeś do tego wniosku że będzie tak zawsze( ze zdarzenia z przeszłości wnioskujesz zdarzenie z przyszłości które są niezależne i w dodatku losowe) to twoja sprawa! skoro dostałeś taką informacje od kogoś że tak będzie przez cały ewent to miej pretensje do niego a nie do BB bo oni nie podali ci fałszywej informacji (dezinformacja) tylko sam założyłeś coś co było nie prawdą

Strona 10 z 11 PierwszyPierwszy ... 8 9 10 11 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.