Strona 8 z 11 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 10 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 104

Wątek: Odnosnie Eventu wielkanocnego

  1. #71
    Osadnik
    Dołączył
    02.03.2013
    Posty
    84
    Serwer
    Kolonia
    pamietaj o limitach w sklepie, ktore dosyc skutecznie utrudniaja zaliczanie tego osiagniecia

  2. #72
    Osadnik
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    241
    Serwer
    Nowy Świat
    monstrumr
    chciałbym obejrzeć jakiś mecz (nie ważne czego piłki nożnej, koszykówki) z twoimi zasadami fer plej gdzie to jest wszystko spełnione chyba istniała by jedna możliwość gra klonów które by wyszły w jednej i w tej samej chwili na boisko i jeszcze nie do końca by to się zgadzało z twoim rozumieniem tych zasad ale to dla czego to musisz sam wpaść

  3. #73
    Osadnik
    Dołączył
    25.08.2012
    Posty
    199
    Serwer
    Czarci Gaj
    "Fair play" to znaczy po prostu "uczciwie", a "uczciwie" nie znaczy "po równo". Chyba nie trzeba nic więcej tłumaczyć.

    Jak ktoś grał 2-3 lata to siłą rzeczy będzie miał więcej odkrywców, lepiej wyszkolonych, więcej zasobów, itp. I za wkład pracy zostanie nagrodzony, co nie oznacza, że kosztem innych. Nikomu nie ukradnie, nikogo nie pozbawi możliwości zdobywania dropów, itp., itd. Tak trudno to zrozumieć?
    Każdy kiedyś zaczynał, każdy kiedyś będzie "starym" graczem - o ile wcześniej się nie podda.

  4. #74
    Osadnik
    Dołączył
    02.03.2013
    Posty
    84
    Serwer
    Kolonia
    w koszykowce czy pilce noznej majac odpowiednia ilosc pieniedzy, jestes w stanie kupic sobie odpowiedni sklad. w przypadku tso - nie jest to mozliwe.

  5. #75
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    10 szybkich odkrywców ( w tym 1 zielony) + 3 tawernianych, szybcy wysyłani raz dziennie na najdłuższe, tawerniani nie zawsze wysyłani bo czasami szukali ekspedycji. Wynik końcowy - 2888 pisanek z poszukiwań czyli brakło 312 szt.
    Ekspedycje - ostatnia przejęta dziś w nocy tuż przed 1:00. Wynik końcowy - brakło 15 pisanek żeby zaliczyć osiągnięcie z kolonii.
    Ostatecznie kosz wielkanocny stoi u mnie na 5 poziomie bo brakło paru punktów z osiągnięć, również dlatego, że przygody za pisanki nie zrobiłem ani raz bo wolałem pisanki wydać na coś bardziej przydatnego w grze niż symboliczna kokardka na koszu dająca symboliczne kilkadziesiąt ludzików do populacji. Narzekam? Nie, bo zdaję sobie sprawę że komplet osiągnięć jest dla graczy którzy wkładają w grę sporą część życia, o części wypłaty (czy kieszonkowego) nie wspomnę.

  6. #76
    Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    190
    Serwer
    Słoneczny Gród
    ta gra nigdy nie była i nie będzie "fair play" dopóki deweloperzy nie zmienią swojego podejścia...

    "Fair" było by gdyby napisali konkretnie co i jak
    bez tego zamydlania oczu...

    np
    odkrywcy przyniosą max 3,2k pisanek
    z przygody będzie max 1,2k pisanek
    z ekspedycji będzie max 0,8k pisanek
    z łańcuchów zadań max 1k pisanek
    na wyspie pojawi się max 300 pisanek

    a resztę sobie kupcie albo na handlu załatwiajcie

  7. #77
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Mi zabrakło 175 pisanek by zaliczyć to osiągnięcie z poszukiwaniami. Robienie ekspedycji sobie odpuściłem, robiłem kilka ale 10 pasiastych mi zabrakło do zaliczenia pierwszych dwóch osiągnięć, i to być może przez błąd, bo wysłałem włóczykija po ekspedycję, zżarł kiełbasę i wziął monety ale okienka z wyborem kolonii nie zobaczyłem, a wysłać kolejnego już nie mogłem (winny lagujący net, gdzieś po drodze pakiety zgubiło).
    No ale to co chciałem to mam, jest dobrze, ale kurka blada naprawdę mało brakowało, a było by lepiej

  8. #78
    Osadnik
    Dołączył
    02.03.2013
    Posty
    84
    Serwer
    Kolonia
    generalnie zgadzam sie z muss - jak by powiedzieli wszystko co i jak, a nie na zasadzie domyslow, moznaby bylo sobie wszystko zorganizowac

  9. #79
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Muss Zobacz posta
    ta gra nigdy nie była i nie będzie "fair play" dopóki deweloperzy nie zmienią swojego podejścia...

    "Fair" było by gdyby napisali konkretnie co i jak
    bez tego zamydlania oczu...

    np
    odkrywcy przyniosą max 3,2k pisanek
    z przygody będzie max 1,2k pisanek
    z ekspedycji będzie max 0,8k pisanek
    z łańcuchów zadań max 1k pisanek
    na wyspie pojawi się max 300 pisanek

    a resztę sobie kupcie albo na handlu załatwiajcie
    nie bardzo rozumię toku tego myślenia, czyli co mając np. 3 wolnych odkrywców oni powinni przynieść 3,2k pisanek w czasie eventu ? bo dev by powiedzieli że tyle ma każdy zdobyć ?

    jakby z wypraw/przygod od grubych każdy mógł zdobyć taką samą dość pisanek to dopiero byłby płacz, a tym większy im niższy limit był by dla gracza, bo by nie było opcji innej niż za klejnoty, no wtedy to by każdy na bank sie cieszył, kilkunastu klejnociarzy na serwer na pewno by nie zaspokoiło zapotrzebowania, a co za tym idzie ceny by były jeszcze bardziej astronomiczne niż były

    Zdobycie w/w ilości było możliwe, 3,2k od grubych tez jak najbardziej w zasięgu. Komuś się nie udało trudno, nie było nigdzie napisane że każdy ma zrobić wszytkie osiągnięcia. Aby zdobyć 6 lvl kosza te 3,2k można było olać bo zapas osiągnięć był spory.
    Strasznie sie przyczepiliście to tego 1 osiągnięcia i ciągle go drążycie, a jego wykonanie nie było obligatoryjne, o czym już kilka osób wyżej, lub w innym temacie pisało.
    Ostatnio edytowane przez set2g ; 07.04.2015 o 12:38

  10. #80
    Osadnik
    Dołączył
    09.08.2013
    Posty
    87
    Serwer
    Złota Góra
    Ja akurat zaliczyłem wszystkie 22 osiągnięcia - problemu nie miałem z przygodami i ekspedycjami, bo i jedno i drugie robię na co dzień, masowo rzekłbym.
    Odkrywcy - tutaj był problem, mam 3x szczęśliwy, 2x tubylczy, 1x doświadczony, 3x zwykły. Na półmetku eventu zdałem sobie sprawę że nie dam rady - miałem wtedy jakos 1500/3200 a jeszcze uwalili droprate po pierwszym tygodniu. Dokupiłem dwóch tubylczych - po 2-3 kolejnych dniach rozczarowanie - nie starczy. Kolejne 900 klejnotów poszło na skracanie czasu poszukiwań u szczęśliwych. Łącznie na to osiągnięcie poszło niespełna 3k klejnotów - chociaż uważam, że tych tubylczych mogłem sobie darować - starczyło skracać czas zielonym - zaoszczędziłbym trochę.
    Z tym tylko, że ja od początku miałem cel - ma być 22/22 i kropka. Dla własnej satysfakcji.

Strona 8 z 11 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 10 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.