Strona 7 z 11 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 104

Wątek: Odnosnie Eventu wielkanocnego

  1. #61
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.12.2012
    Posty
    292
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez MonstrumR Zobacz posta
    a co jest w trudnosci wysylania odkrywce na poszukiwania? powodzenie uzyskania tych osiagniec jest uzalezniona tylko od liczby odkrywcow, a poziom niezbedny do uzyskania przekracza liczbe mozliwych do uzyskania odkrywcow za klejki.

    proponuje ci przeczytac dev, gdyz na tym wlasnie jest oparta ta dyskusja, a zwrot"niezaleznie od stazu" jest oparty na tym co w tlumaczeniach bb mozna wyczytac
    To ja bym ci radził przeczytać pamiętnik, ale tym razem starając się zrozumieć jego treść. Wszystko co napisałeś o fair play jest tam umieszczone ale w kontekście zamiany pisanek w kopki na pisanki w paski a nie odnośnie osiągnięć. Moim zdaniem osiągnięcia powinny bęc jeszcze trudniejsze a przynajmniej część z nich powinna stanowić wyzwanie nawet dla najlepiej rozwiniętych gospodarek bo w tej chili tylko 2 z dwudziestu mogły sprawić jakiś problem - to z 3200 pisanek i z 800 pisanek z koloni (trzeba poświęci na nie kilka godzin)

  2. #62
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    przy ilości odkrywców jakie można zdobyć w dowolnej chwili tj. 14, nie powinno być problemu z osiągnięciem 3200, wiadomo że tu też zależy od szczęścia, ale w mojej opinii jest to do osiągnięcia, a inne osiągnięcia to już tylko zależą ile gracz poświęci czasu na gre, jak ktoś się obawiał o te 3200 pisanek, to powinien iść w kolonie, i stamtąd ciułac punkciki na Koszyk wielkanocny.

  3. #63
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    bzdury ja mam odkrywców wszystkich i uzbierałem niecałe 2k... no trudno... nie zawsze można coś ugrać czasami to jest hazard... Chodzi o to że nie zawsze przynosili. Szkoda tylko że to z końcem eventu blokuje...

  4. #64
    Osadnik
    Dołączył
    02.03.2013
    Posty
    84
    Serwer
    Kolonia
    set2g - proste zobrazowanie - event trwa 21 dni, majac do zdobycia 3200 pisanek wychodzi ze dziennie nalezy zdobyc niecale 160 pisanek. odkrywca czasem przynosi 32, czasem 16 a czasem 0 (z bardzo dlugich poszukiwan), wiec przyjmujac ze srednio kazdy odkrywca przynosi 16 pisanek (co nie jest do konca prawda - gdyz w moim odczuciu jednak czesciej jest 0 niz 32 pisanki) i ze odkrywca na bardzo dlugie poszukiwania potrzebuje 1 ddzien( 4 tawernowe, 1 zielony, takze srednia ta troszke sie wydluza) wypada ze trzeba conajmniej 10 odkrywcow w warunkach niemalze idealnych. w praktyce wychodzi jednak troche gorzej, takze 14 odkrywcow moze wystarczyc jak ktos ma naprawde szczescie

    @boski - masz racje, odnosi sie to do pisanek, troszke sie zamotalem , jednak patrzac na cele jakie bb sobie postawilo podczas tego wydarzenia, mozna wywnioskowac, ze podstawowym celem jest odpowiedni balans, odciecie sie od poprzednich eventow, co ma owocowac 'fairplay'.

  5. #65
    Osadnik
    Dołączył
    14.08.2012
    Posty
    72
    Serwer
    Nowa Ziemia
    21 odkrywców co kilka książek przeczytało - 8 dni - zero klejowego przyspieszacza - zadanie z 3200 pisankami zaliczone...

  6. #66
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    @ Boskicom
    To może od razu napisać w pamiętniku developera że te osiągnięcia zaliczysz za rok lub 2 lata gry.
    A nie że każdy próbuje zdobyć a i tak mu się nie uda, bo za późno zaczął grać w tą grę.
    A może to gra tylko dla nielicznych? Tych wyjątkowych ? Najbogatszych w realku, których stać na częste wydawanie klejnotów.
    Ostatnio edytowane przez YAHIKO_FX ; 06.04.2015 o 20:47

  7. #67
    Osadnik
    Dołączył
    02.03.2013
    Posty
    84
    Serwer
    Kolonia
    ck a w tym przez pierwsze dni odkrywcy (wg bb) przynosili za duzo pisanek.

  8. #68
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.12.2012
    Posty
    292
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez YAHIKO_FX Zobacz posta
    @ Boskicom
    To może od razu napisać w pamiętniku developera że te osiągnięcia zaliczysz za rok lub 2 lata gry.
    A nie że każdy próbuje zdobyć a i tak mu się nie uda, bo za późno zaczął grać w tą grę.
    A może to gra tylko dla nielicznych? Tych wyjątkowych ? Najbogatszych w realku, których stać na częste wydawanie klejnotów.
    A skąd ty się urwałeś? Z przykrością muszę ci oznajmić że świat dorosłych jeszcze nie raz cię rozczaruje.
    Po pierwszę to "tak" ta gra istnieje tylko ze względu na osoby kupujące klejnoty nie ważne jak ogromna będzie liczba graczy jak TSO przestanie zarabiać projekt zostanie zamknięty i powstanie nowa gra na jego miejsce.

    Co do osiągnięć to każdy gracz może bez problemu zaliczyć 21 na 22 osiągnięcia, wystarczy poświęcić odpowiednią ilość czasu, jedynym problematycznym jest to z 3,2k pisanek, ale je też można zaliczyć bez wydawania złotówki - odkrywca to dla gracza na 50 lvl to 5 tygodni minimalnego wysiłku w postaci codziennego logowania i zrobieniu kilku przygód tygodniowo.

    Dla tych co mi zaraz powiedzą że potrzeba na to ogromną ilość czasu mam też bardzo smutną wiadomość - gdyby wydawanie klejnotów nie niosło ze sobą korzyści to ta gra by już dawno nie istniała. Ogarnijcie się ludzie przynajmniej postarajcie się zachowywać jak dorośli.

    Osiągnięcia wprowadzono aby dodać jakiś tam mały element rywalizacji miedzy graczami, jak nie rozumiecie słowa "osiągnięcie" to internet służy pomocą.
    Ostatnio edytowane przez Boskicom ; 06.04.2015 o 22:03

  9. #69
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Boskicom Zobacz posta
    A skąd ty się urwałeś? ...
    Co do osiągnięć to każdy gracz może bez problemu zaliczyć 21 na 22 osiągnięcia, wystarczy poświęcić odpowiednią ilość czasu, jedynym problematycznym jest to z 3,2k pisanek, ale je też można zaliczyć bez wydawania złotówki - dla gracza na 50 lvl to 5 tygodni minimalnego wysiłku w postaci codziennego logowania i zrobieniu kilku przygód tygodniowo.
    A skąd ty się urwałeś?

    Mając 50 level, wysyłając odkrywców codziennie można i nie zaliczyć 1500 pisanek do osiągnięć
    ale skąd mógłby wiedzieć to ktoś kto ma ich około 20 od tak dawna że nawet nie pamięta jak się grało z 3 czy 6 odkrywcami
    A druga część z cytatu dotyczy chyba nie osiągnięć eventowych i pisanek, a zbierania klejnotów na odkrywców więc nie ma co ciągnąc tematu - choć o tym, że nie dotując gry klejnoty z logowań wydaje się nie tylko na odkrywców też pewnie zapomniałeś, bo dawno to było
    Ostatnio edytowane przez Aruzus ; 06.04.2015 o 22:45

  10. #70
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.12.2012
    Posty
    292
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Aruzus Zobacz posta
    A 5 tygodni wysiłku do zdobycia reszty może okazać się zbyt mało dlatego choćby że pisanki zbierasz przez 4 tygodnie, no ale pomyłka o jeden tydzień-detal
    Z tymi 5 tygodniami to chodziło mi o zdobycie odkrywcy - tak mój błąd już poprawiłem wypowiedź.

    Cytat Zamieszczone przez Aruzus Zobacz posta
    Mając 50 level, wysyłając odkrywców codziennie można i nie zaliczyć 1500 pisanek do osiągnięć
    ale skąd mógłby wiedzieć to ktoś kto ma ich około 20 od tak dawna ze nawet nie pamięta jak się grało z 3 czy 6 odkrywcami
    Zbieraj klejnoty to na następny event też może mieć około 20 grubasów. Moje pierwsze dwa eventy też były bardzo ciężkie i musiałem się sporo napracować podczas ich trwania a zresztą ty grasz tylko pół roku krócej niż ja sam mogłeś mieć już około 20 odkrywców.

    I jeszcze jedno co leży mi na wątrobie :P
    Grać Fair play oznacza grać uczciwie a jak to że gram 2,5 roku nie dawało by mi żadnej przewagi nad kimś kto gra załóżmy tylko pół roku to o żadnym Fair Play nie możemy mówić

Strona 7 z 11 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.