Strona 6 z 11 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 104

Wątek: Odnosnie Eventu wielkanocnego

  1. #51
    Początkujący Odkrywca Awatar browar69
    Dołączył
    20.08.2013
    Posty
    364
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez zwolk Zobacz posta
    O jakiej przewadze mówisz? Większa ilość odkrywców nikomu nie daje żadnej przewagi, bo nijak nie wpływa na grę innych graczy. To, że ktoś ma więcej odkrywców którzy mogą mu przynieść więcej pisanek nie oznacza, że jego odkrywcy będą podbierać pisanki moim odkrywcom
    To gra ekonomiczna więc głównie przewagę ekonomiczną, dodatkowo również handlową chociażby, odkrywcy nie będą podbierać pisanki, ale już inne surowce wielu graczom - tak.

    @MonstrumR
    I tu się mylisz, każdy gracz miał takie same szanse znaleźć grę i zarejestrować się w dniu startu serwera więc w myśl tego co napisałem fair play zostało w pełni zachowane, w innym wypadku musieliby w minutę po otwarciu serwera zamknąć rejestrację aby było "fair" w taki sposób jak to postrzegasz.
    Tylko dwie rzeczy są nieskończone: ilość bugów oraz ludzka głupota. Pewne również są tylko dwie – śmierć i nieudana konserwacja. Bo podatki są jak płot, tygrys przeskoczy, szczur się prześlizgnie, a bydło zostanie.

  2. #52
    Lipek
    Przy tego rocznym wydarzeniu Wielkanocnym fair play to umożliwienie WSZYSTKIM graczom start od zera przy zdobywaniu pisanek. Jako takiego fair play nie da się wprowadzić bo niby jak?
    - Odkrywcy mieliby nie przynosić Pisanek? Ktoś kto gra długo ma więcej Grubasów niż ten kto gra krótko co wiąże się z większą ilością znalezionych Pisanek podczas poszukiwania skarbów. I tu na starcie Ci, nazwijmy to umownie - bogatsi są uprzywilejowani. Raczej nie jest to fair play.
    - Z przygód miałyby nie wypadać pisanki bo ktoś kto gra 2-3 lata ma taką gospodarkę że tylko czas go ogranicza w ilości zrobionych przygód?
    - Pisanki za klejki też nie bardzo, bo kto bogatszy w prawdziwym życiu ten zdobędzie ich więcej.
    Oczywistym jest, że BB miało mały zysk ze sprzedaży niebieskich na zakup Pisanek bo tych było na tyle dużo w obiegu, że można było je zdobyć na handlu zamiast kierować się po nie do sklepu. Tak więc jedyne fair play jest takie, że to BB musi na tym wydarzeniu zarobić. Czy to źle, czy dobrze - ocenią to gracze.

  3. #53
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    1 jest pewne wiele interpretacji na temat fair play.
    Dla jednych to że każdy może za klejki nadgonić jest fair, dla drugiego tylko to co ugrał, dla trzeciego tylko to że każdy zaczyna event bez korzystania tego co zdobył przez lata gry.

    Osobiście uważam że to co ktoś więcej zdobył z grania i wykorzysta to w nowym evencie jest dodatkową korzyścią, każdy młodszy gracz za rok zdobędzie też co nieco i zaszpanuje w kolejnych eventach. Im dłużej grasz masz czerpać z tego korzyści logiczne.

    Fair 1 powinno być by każdy mógł zaliczyć przewidziane osiągnięcia i zadania niezależnie od stażu. Ten co grał dłużej i ma więcej musi z tego tytułu mieć łatwiej, ale nie może być tak że pozostali z większym trudem tego w czasie eventu nie osiągną, bo wtedy trzeba było z góry w pamiętniku developera zaznaczyć że dane osiągnięcie jest tylko i wyłącznie dla graczy co np. grali co najmniej pół roku lub rok.

    PS. długo można się rozpisywać o tym co być powinno a nie zaistniało.
    Ostatnio edytowane przez YAHIKO_FX ; 06.04.2015 o 01:00

  4. #54
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.09.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Złota Góra
    witam
    sadze że mój post nie będzie popularny, ale muszę to napisać.
    Czytam te wszystkie uwagi i daleki jestem od stwierdzenia że piszą je istoty rozumne.
    Każda tka gra (nie ważne jak się nazywa i kto a zrobił) jest tworzona by zarabiała kase (gracz jest tylko małym ogniwem w łańcuchu pokarmowym),dlatego nie bardzo rozumiem wszystkie wylewane żale .
    Jak komuś nie pasuje szynka to kupuje serki więc analogicznie nie pasuje wam nie grajcie(przymusu nie ma)
    Darmowo i z równymi szansami to można pograć w bierki.
    I jeszcze jedna uwaga (tylko) Polacy potrafią zawsze narzekać zamiast się cieszyć że ktoś w ogóle ma ochotę coś zmieniać i modyfikować .

    ps mimo wszystko wesołych świąt

  5. #55
    Lipek
    Cytat Zamieszczone przez wojtekgli Zobacz posta
    witam
    sadze że mój post nie będzie popularny, ale muszę to napisać.
    Czytam te wszystkie uwagi i daleki jestem od stwierdzenia że piszą je istoty rozumne.
    Każda tka gra (nie ważne jak się nazywa i kto a zrobił) jest tworzona by zarabiała kase (gracz jest tylko małym ogniwem w łańcuchu pokarmowym),dlatego nie bardzo rozumiem wszystkie wylewane żale .
    Jak komuś nie pasuje szynka to kupuje serki więc analogicznie nie pasuje wam nie grajcie(przymusu nie ma)
    Darmowo i z równymi szansami to można pograć w bierki.
    I jeszcze jedna uwaga (tylko) Polacy potrafią zawsze narzekać zamiast się cieszyć że ktoś w ogóle ma ochotę coś zmieniać i modyfikować .

    ps mimo wszystko wesołych świąt
    Każdy by zapewne z chęcią zapłacił za cokolwiek w tej grze gdyby to było dobrze pomyślane, dobrze zrobione, a najważniejsze gdyby to było coś czego gracze oczekują. Po drugie nie tylko my narzekamy. Zapraszam na forum angielskiej wersji gry, tam jest jeszcze więcej narzekań niż u nas. Zapewne podobnie jest i na niemieckim forum.

  6. #56
    Osadnik
    Dołączył
    02.03.2013
    Posty
    84
    Serwer
    Kolonia
    @browar - znowu zaznaczam ze ja chcialem poprostu zinterpretowac slowa dev. w ich mysl mialo byc niezaleznie od stazu, wiec nie powinnismy szukac tego aspektu w ten sposob co ty zaprezentowales.

    @yahiko - wlasnie taki mam punkt widzenia na to co dev napisali.

    @wojtek - nie ladnie tak pisac , a tak poza tym, nigdy nie powiedzialem ze to ma byc za darmo, mi choddzi o to ze nawet klejki ci nie pomoga w niektorych osiagnieciach, wiec nie jestes w stanie zaliczyc niektorych osiagniec, wiec fairplay niezaleznie od stazu nie zostal zachowany. co w tym dziwnego ze przedstawiamy swoje opinie to ja nie wiem, ponadto jak lipek mowi - narzekaja tez i inni.
    "nie pasuje wam to nie grajcie" - nigdy nie potrafilem zrozumiec tej mysli. moim zdaniem dla producentow to bardzo dobrze ze mowimy co nam sie podoba, a co nie, gdyz wtedy maja szanse wlasnie poznac nasza opinie, bycmoze cos poprawic...
    generalnie twoj punkt widzenia jest jak za komuny - ze klient jest nikim. jedynie w czym moge sie z toba zgodzic, to to ze gra ma zarabiac, ale na pewno juz nie ze klient jest malym ogniwem.

    zreszta wojtek ten temat nie ma zadnego zwiazku z tym ze cos jest drogie i ze kase trzeba wydawac. nie ma tu zali ze trzeba placic.
    Ostatnio edytowane przez MonstrumR ; 06.04.2015 o 13:08

  7. #57
    Lipek
    Cytat Zamieszczone przez MortalWombat988 Zobacz posta

    @Up - g***o prawda, 90% cebuli jakby nie musiała to by nie wpakowała w tę grę ani złotówki.
    Geniusz!!! Istny Geniusz!!! Miszczu naucz mnie jak zostać geniuszem... Nikt tu nikogo nie zmusza do zakupu niczego. Nie jest to niezbędne do gry. Jak ktoś chce to po prostu kupuje. Ja nie muszę kupować więc nie kupuję - proste i logiczne. Jak mi BB da coś co jest dopracowane i warte zakupu to rozważę opcję zakupu.

    Z innej beczki - budynek Kosz Wielkanocny. Tak sobie myślę, w przyszłorocznym evencie, bądź po zakończeniu tegorocznego czy będzie możliwość ulepszenia tego budynku? Czy też może zostanie on na takim poziomie na jaki udało nam się go ulepszyć teraz? Ciekawym tego.

  8. #58
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.12.2012
    Posty
    292
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez YAHIKO_FX Zobacz posta
    Fair 1 powinno być by każdy mógł zaliczyć przewidziane osiągnięcia i zadania niezależnie od stażu. Ten co grał dłużej i ma więcej musi z tego tytułu mieć łatwiej, ale nie może być tak że pozostali z większym trudem tego w czasie eventu nie osiągną

    A niby dla czego? Ja się z tym nie zgadzam. Zaliczenie wszystkich osiągnięć powinno być bardzo trudne bo skoro każdy może je zaliczyć to jaki jest sens ich wprowadzania?

  9. #59
    Osadnik
    Dołączył
    02.03.2013
    Posty
    84
    Serwer
    Kolonia
    a co jest w trudnosci wysylania odkrywce na poszukiwania? powodzenie uzyskania tych osiagniec jest uzalezniona tylko od liczby odkrywcow, a poziom niezbedny do uzyskania przekracza liczbe mozliwych do uzyskania odkrywcow za klejki.

    proponuje ci przeczytac dev, gdyz na tym wlasnie jest oparta ta dyskusja, a zwrot"niezaleznie od stazu" jest oparty na tym co w tlumaczeniach bb mozna wyczytac

  10. #60
    Osadnik
    Dołączył
    27.11.2014
    Posty
    163
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Lipek Zobacz posta
    Geniusz!!! Istny Geniusz!!! Miszczu naucz mnie jak zostać geniuszem... Nikt tu nikogo nie zmusza do zakupu niczego. Nie jest to niezbędne do gry. Jak ktoś chce to po prostu kupuje. Ja nie muszę kupować więc nie kupuję - proste i logiczne. Jak mi BB da coś co jest dopracowane i warte zakupu to rozważę opcję zakupu.

    Z innej beczki - budynek Kosz Wielkanocny. Tak sobie myślę, w przyszłorocznym evencie, bądź po zakończeniu tegorocznego czy będzie możliwość ulepszenia tego budynku? Czy też może zostanie on na takim poziomie na jaki udało nam się go ulepszyć teraz? Ciekawym tego.
    Pewnie jak ktoś nie rozbuduje do lvl6 to będzie opcja rozbudowania za klejki

Strona 6 z 11 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.