Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 9 10 11
Pokaż wyniki od 101 do 104 z 104

Wątek: Odnosnie Eventu wielkanocnego

  1. #101
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.06.2014
    Posty
    6
    Serwer
    Złota Góra
    przez 3 tygodnie 4 odkrywców z tawerny przyniosło mi jakies 1500 jajek
    dałem rade kupić tylko MSW i to z pomocą kolegów
    mam 38 level puszczałem minimum 2 przygody dziennie
    chatkę dałem rade ulepszyć do 5 levela

    czy uważam że sie opłacało - tak, sam darmowy MSW był wart zachodu
    czy event dawał równe szanse na jajka wszystkim - nie
    czy był równie fajny dla graczy o niskim levelu - nie

    jako niski level ciszyłbym się o wiele bardziej jakby taniej było dostepne wiecej budynkow typu silosy, młyny, itp.

  2. #102
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Odkrywców z tawerny jest zdaje się 3 a nie 4. Jeśli przez 3 tygodnie ci trzej przynieśli ci 1500 jaj to miałeś wyjątkowe szczęście. Moich 3 tawernianych + 10 szybkich dało radę przynieść 2900 czyli mając 4x więcej odkrywców uzbierałem tylko 2x więcej pisanek.
    Mam 50 lvl, puszczałem zazwyczaj 1 przygodę dziennie, czasem dwie jak miałem więcej czasu.
    Chatkę też mam na 5 lvl.
    Jestem w o tyle lepszej sytuacji że to co kupiłem (czyli MMA, 3 młyny i 2 wodne domki) kupiłem bez pomocy kolegów.

    czy uważam że sie opłacało - tak

    czy event dawał równe szanse na jajka wszystkim - Jeśli chodzi o przygody - tak, zwłaszcza że szanse na największe ilości pisanek były w łatwych przygodach typu Zdrajcy, Wyspa Piratów czy Bagienna Wiedźma. Jedyna różnica mogła być w ilości odkrywców, no ale trudno oczekiwać że ten co dopiero zaczyna będzie dysponował tym samym co ten, który gra 3 lata.

    czy był równie fajny dla graczy o niskim levelu - niech każdy ocenia według swojego levelu, swojego zaangażowania w grę, swoich możliwości bo porównywanie się z innymi akurat w przypadku tej gry nic nie daje

    Zaczynałem grę w kwietniu 2012, w zasadzie tuż przed pierwszym eventem wielkanocnym. W trakcie eventu nie kupiłem niczego z przedmiotów eventowych, ale handel pisankami pozwolił mi trochę podrasować gospodarkę. Pierwszego weterana kupiłem dopiero rok później. Nie narzekałem że inni, bardziej rozwinięci, mają lepiej bo to jest oczywista oczywistość że jak ktoś gra dłużej, to może więcej.
    Ostatnio edytowane przez zwolk ; 10.04.2015 o 16:19

  3. #103
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    A czy kiedykolwiek byl rowny event dla kazdego?
    Jedynie halloween gdzie dyn odkrywcy nie nosili a wpadaly ze smentarzy i przygod (a wiadome ze 38lvl na czarnych raczej nie poszaleje masowo)

  4. #104
    Osadnik
    Dołączył
    08.06.2012
    Posty
    225
    Serwer
    Kolonia
    a od kiedy są równe szanse ?, odoby kupujące klejki są premiowane we wszystkim- i o to chodzi właścicielowi. wqurzysz sie kupisz klejki

Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 9 10 11

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.