Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Wielkanoc 2015

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.02.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Wielkanoc 2015

    Witam. Chodzi mi o zadania wielkanocne. Odzyskaj wspomnienia i piaskowy zaklad mam zaliczone ale gdzie albo kiedy dostane tamte dwa pozostale zaginione pisanki i pomocnik zajaczka wielkanocnego???????? I mam jeszcze jedno pytanie dlaczego jak wchodze w przegladarce na Settlersow to strona wyswietla sie miniaturkowa?????? prosze o szybka odpowiedz. z gory dzieki.

  2. #2
    Odkrywca Awatar Jurek12345
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    1,042
    Serwer
    Czarci Gaj
    zapoznaj się z http://forum.thesettlersonline.pl/th...elkanocne-2015
    Tam BB napisało co ile dni dostaje się zadania

  3. #3
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez CZESLAW87 Zobacz posta
    I mam jeszcze jedno pytanie dlaczego jak wchodze w przegladarce na Settlersow to strona wyswietla sie miniaturkowa?
    Sprawdź opcję powiększenia strony, pewnie ustawiona na jakiś niski procent. Skróty klawiszowe Ctrl 0, Ctrl +, Ctrl - (takie działają w Operze, w innych już niekoniecznie)
    A o zadanka się nie martw, dostaniesz je we właściwym czasie, szczegóły na końcu linki z posta powyżej
    Ostatnio edytowane przez dario_j ; 26.03.2015 o 20:42

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.11.2014
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród
    a ja mam pytanie gdzie mogę zdobyć farbkę do jajek, zwyczajne jajko i koszyczek? Do tej pory znalazłam je tylko na targu... Czy jest jakaś inna opcja na zdobycie ich?

  5. #5
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    nie, są z poprzedniego eventu

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.