Strona 12 z 14 PierwszyPierwszy ... 2 10 11 12 13 14 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 136

Wątek: Odkrywcy - pisanki - Kpina

  1. #111
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    Wtedy by nikt nie zdobył tego osiągnięcia, albo ci co mają 3 szczęśliwych, paru doświadczonych, wszystkich tubylczych i tawernianych.
    Najsmutniejsze jest to że komunikaty jakie były podawane były nie do końca jasne.
    Mało kto wpierw doczytał: "że naprawienie błędów, odbędzie się dopiero przy najbliżej konserwacji", a nie w przerwach technicznych zaraz po wykryciu tych poważnych błędów. Przez to powstało spore zamieszanie na forum. A wprowadzenie "lupy" do domu władyki było zbyt spóźnione, większość się pozbyła tych elementów kolekcjonerskich przerabiając je na pisanki.
    Ostatnio edytowane przez YAHIKO_FX ; 29.03.2015 o 22:25

  2. #112
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    A gdzie jest Lipek i jego screny oraz filmy pokazujące niezmienioną skuteczność zielonych odkrywców? LOL
    Myślałem że po paru dniach zamieści choćby jeden ale nie, ucichł i przepadł, a może jednak coś zamieści i będzie że piszący tu maja tylko pecha?
    Następnym razem chyba nie warto się tak upierać, niepotrzebnie i niemądrze? Trzeba by najpierw sprawdzić Lipek jak jest a potem dopiero iść nawet o zakład, gdy jest się pewnym swojej racji-nie odwrotnie.
    Ostatnio edytowane przez Aruzus ; 29.03.2015 o 23:59

  3. #113
    Odkrywca Awatar Angel7212
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    586
    Serwer
    Czarci Gaj
    przed zmianami:



    po zmianach:


  4. #114
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    Dzięki Angel
    a Lipek chyba spalony lekkim, wstydliwym rumieńcem

  5. #115
    Lipek
    Cytat Zamieszczone przez Aruzus Zobacz posta
    Dzięki Angel
    a Lipek chyba spalony lekkim, wstydliwym rumieńcem
    A Lipek poza TSO ma jeszcze normalne życie. Nie siedzę godzinami na forum. Zaglądam tu raz na 2-4 dni.

    Jak mi się uda to nagram filmik i wrzucę.

  6. #116
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.08.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Czarci Gaj
    Poprostu obcieli jaja zielonym

  7. #117
    Osadnik
    Dołączył
    06.03.2013
    Posty
    33
    Serwer
    Nowa Ziemia
    No to są lekkie "jaja" z tym. Troszkę za zielonych wydaliśmy by dawali nam profity :P . Minusik wielki
    Ostatnio edytowane przez MOD_Ziva ; 30.03.2015 o 16:28 Powód: pegi7 co nieco usunęła

  8. #118
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    447
    Serwer
    Nowa Ziemia
    He, he nawet konserwe zrobili jutro w dzień zamiast w nocy, i zaś z jajcami są do przodu i kleiku przybywa

  9. #119
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    18.04.2012
    Posty
    458
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Może staję się nudny, ale...wczoraj na 3 zielonych tylko jeden przyniósł pisanki. Dzisiaj dwóch wróciło (trzeci za godzinę gdzieś) i żaden nie przyniósł. Nie wiem jak u was, ale dla mnie zieloni sa bezużyteczni. Co z tego, że ganiają szybciej jak już praktycznie nic nie przyniosą. Zobaczę co trzeci przyniesie i jeszcze wieczorem co wynajdą. Jeśli znowu tak samo to ja ślę po artefakty, bo po pisanki nie ma ich senesu słać. Choć generalnie po mnie to spływa czy noszą czy nie, ale jednak czasem to denerwuje...

  10. #120
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.02.2014
    Posty
    13
    Serwer
    Złota Góra
    Dołączam się do narzekających. Zieloni przynoszą co któryś raz po kilka sztuk, tubylczy co drugi-trzeci raz. Trudno się mówi :/

Strona 12 z 14 PierwszyPierwszy ... 2 10 11 12 13 14 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.