Strona 11 z 14 PierwszyPierwszy ... 9 10 11 12 13 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 136

Wątek: Odkrywcy - pisanki - Kpina

  1. #101
    Osadnik
    Dołączył
    27.11.2014
    Posty
    163
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Przedwczoraj 4 przyniosło mi na bardzo długich 17 pisanek, wczoraj 0, dzisiaj 60 parę

  2. #102
    Początkujący Odkrywca Awatar Fredek_z_F-K
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    381
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ale pech...:


  3. #103
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    447
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Fredek_z_F-K Zobacz posta
    Ale pech...:

    A gdzie tu pech, bo nie kumam, jeśli to że brak Ci 7 do kompletu to żaden pech, pech by był gdybyś z takim stanem ewent zakończył ))

  4. #104
    Osadnik
    Dołączył
    30.09.2014
    Posty
    34
    Serwer
    Złota Góra
    On chciał wysłać tego posta po evencie, przygotował sobie wszystko ale niechcący się wysłało.
    Druga opcja to chęć pochwalenia się i udowodnienia że jest to jak najbardziej możliwe i proste.
    Anyway gratulacje

  5. #105
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Kon-Tiki Zobacz posta
    Mnie się wydaje, że zablokowali możliwość osiągnięcia Mistrza Odkrywców, żeby do lvl6 były potrzebne osiągnięcia związane z ekspedycjami. Taki był w zasadzie ich pierwotny zamysł patrząc na to co było na testowym. Teraz jak obniżyli koszty pewnie postanowili powrócić do tego założenia.

    Mój umysł nie może jednak pojąć jak można klienta zmuszać do czegoś czego nie chce, zamiast się przyznać, daliśmy ciała.

    To Ci się mocno wydaje Zrobienie wszystkich osiągnięć ekspedycyjnych jest niemożliwe. To są jaja większe niż z odkrywcami. Odbito mi tylko 1 kolonie na samym początku, wszystkie inne muszę zrzucać. Podbiłam już 14-15 koloni. Zrzuciłam kilka i mam tylko 287 pisanek (z premium). Ostatnie 5 kolonii było bez nich. podbijam wszystkie od graczy, bo tam miało być ich więcej... Jak tak chcieli nas zachęcić do podbijania koloni to brawo, udało im się. Może cudem dobije do osiągu z 500 pisanek i wiecej koloni w życiu nie tkne. W dodatku BUGi. Wysyłając atak klikam np na konnych, by atakowali pierwsi, a atak zaczynają rekruci lub łuki. Zmiana kolejnej atakującej jednostki też nie zawsze działa, zmieniam dobrze i na samym początku poprzedzającej rundy, a nie działa. Wczoraj przez te błędy w ostatnim obozie zostały mi jedna kreska u przywódcy i nie podbiłam średniej 2go poziomy Lagi wystąpiły w sumie 4 razy i przez to straty były masakryczne... Rozmawiałam przed chwilą ze znajomym, który również usiłuję zrobić ten osiąg i ma te same problemy.

  6. #106
    Początkujący Odkrywca Awatar Fredek_z_F-K
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    381
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez migacz85 Zobacz posta
    On chciał wysłać tego posta po evencie, przygotował sobie wszystko ale niechcący się wysłało.
    No i się rypło

  7. #107
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.01.2013
    Posty
    18
    Serwer
    Kolonia
    Zaczekałem trochę z odpowiedzią by sprawdzić czy nie przesadziliście z tą krytyką, ale macie rację. Odkrywcy przynoszą dużo mniej jajek niż przed konserwą. Gdybym nie uzbierał wcześniej dużej ilości pisanek to teraz raczej straciłbym nadzieję na zdobycie osiągnięcia (teraz mam 2645 pisanek, więc na pewno zdołam uzbierać resztę – o ile nie trafię do szpitala albo stracę dostęp do sieci). BB zagrało nie fair zmieniając reguły w trakcie gry na niekorzyść graczy.

  8. #108
    Osadnik
    Dołączył
    17.05.2012
    Posty
    216
    Serwer
    Nowy Świat
    największy problem z odkrywcami jest taki że przed konserwą szczęśliwi mogli przynosić w 3 slotach i przynosili bodajże po 23-46 w każdym. Teraz przynoszą tak jak zwykli odkrywcy. Wg mnie zamiast marudzić nad zmianą zasad należy się cieszyć z nadprogramowych jaj z pierwszego tygodnia (no bo niby czemu mieli aż tyle jaj przynosić? Szczęśliwi są przecież dlatego że są wrodzonymi erudytami - mało naznosili łapek i toreb?). Dzięki temu zaliczenie osiągnięcia zdobycia 3200 jaj z poszukiwań przebiegnie spokojnie i beztrosko

  9. #109
    Osadnik
    Dołączył
    09.08.2013
    Posty
    87
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Milady84 Zobacz posta
    To Ci się mocno wydaje Zrobienie wszystkich osiągnięć ekspedycyjnych jest niemożliwe. To są jaja większe niż z odkrywcami.
    To Ci się mocno wydaje

  10. #110
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.12.2012
    Posty
    28
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Darq85 Zobacz posta
    największy problem z odkrywcami jest taki że przed konserwą szczęśliwi mogli przynosić w 3 slotach i przynosili bodajże po 23-46 w każdym. Teraz przynoszą tak jak zwykli odkrywcy. Wg mnie zamiast marudzić nad zmianą zasad należy się cieszyć z nadprogramowych jaj z pierwszego tygodnia (no bo niby czemu mieli aż tyle jaj przynosić? Szczęśliwi są przecież dlatego że są wrodzonymi erudytami - mało naznosili łapek i toreb?). Dzięki temu zaliczenie osiągnięcia zdobycia 3200 jaj z poszukiwań przebiegnie spokojnie i beztrosko
    To jeśli bb planowało tak od początku jak po konserwie to kto by zdobył osiągnięcie 3200 pisanek od odkrywców? Nikt?

Strona 11 z 14 PierwszyPierwszy ... 9 10 11 12 13 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.