Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Bogactwo gór uszkodzy obszar

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.06.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Czarci Gaj

    Bogactwo gór uszkodzy obszar

    dzisiaj po 20.00 odpaliłem sobie scenariusz Bogactwo gór no i gram, gram aż nagle w połowie chyba wywala mnie z przygody i pisze że w tym obszarze wystapił błąd tutaj screen http://scr.hu/2xt3/hs3hx Napisałem już do supportu ale pewnie odpowiedzą za tydzień o ile odpowiedza, a człowieka krew zalewa bo scenariusz jest na 3 godziny z hakiem i ponad połowa zrobiona. Ciasteczka wyczyściłem wszystko jest dobrze ale zarówno na moim kompie jak i żony sytuacja taka sama. Inna przygoda np. ryczący byk działa normalnie. Może byście zrobili coś porządnie a nie tylko konserwa po konserwie konserwą pogania a nic lepiej nie działa tylko co raz to gorzej jest.

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.06.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Czarci Gaj
    szkoda że nadal cisza z supportu a ja straciłem tylko scenariusz bo nic sie nie dało zrobić. pokazało mi tylko że otrzymałem tylko 8 gwiezdnych monet i nic poza tym. próbowałem na kilku przeglądarkach i kilku kompach ale to nie pomogło więc nawet nie wiem czy warto robic te scenariusze chodzi mi o bogactwo gór

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.