Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Odkrywca wyrafinowany łupieżca a nowe przygody

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    25.08.2012
    Posty
    199
    Serwer
    Czarci Gaj

    Odkrywca wyrafinowany łupieżca a nowe przygody

    Chciałam spytać was i BB Teromorta jak to jest teraz z odkrywcami posiadającymi umiejętność "wyrafinowany łupieżca". Kiedyś przynosili co jakiś czas przygody z dodatkowym zadaniem. Za zrobienie przygody otrzymywało się dodatkową nagrodę. Już jakiś czas temu pojawiły się nowe przygody typu "Uśpiony wulkan", "Uśpiona rafa", "Proch" (którego wcześniej odkrywcy nie nosili), kooperacyjne. Ok, ale od tego czasu cały czas mi znoszą te przygody, jednak ani razu nie wpadły jako dodatkowe zadania. Czy to jest celowe czy przypadkowe przeoczenie?

    Kiedy dawno temu szkoliłam sobie 3 odkrywców pod przygody to kierowałam się ówczesnymi zasadami. I to działało. A teraz dostaję multum nowych przygód, o których moi odkrywcy w czasie szkolenia ze 2 lata temu nawet nie słyszeli. Może są za głupi, a może trzeba by coś zmienić i poinformować oficjalnie jak to teraz jest. Nowe przygody, które zaczęli znosić odkrywcy zawsze będą bez dodatkowych zadań? A może to zaniedbanie i przy okazji grzebania przy przygodach BB coś jednak przeoczyło.

    Wygląda na to, że moi odkrywcy są też niezbyt rozgarnięci ponieważ od wprowadzenia scenariuszy żadnemu z nich nie udało się żadnego znaleźć. Chodzą na poszukiwania 2x na dobę, zwykle na średnie, wyjątkowo na krótkie. Nie wiem czy tak jest u wszystkich, czy tylko moim jakieś księgi w tym przeszkadzają.

  2. #2
    EX_Persefona
    Witam,

    z uwagi na brak zainteresowania
    zamykam wątek i przenoszę go do archiwum.

    Pozdrawiam,
    MOD_Persefona

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.