Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: The Settlers a Lumia 535

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.03.2015
    Posty
    3
    Serwer
    Słoneczny Gród

    The Settlers a Lumia 535

    Jak w temacie czy jest możliwość grania na Windows Phone 8.1 ktoś może wie ???

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    14.08.2012
    Posty
    72
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Z tego co wiem, to na ten system nie ma przeglądarki z flash'em działającym w chmurze, więc raczej nie pograsz.
    Ostatnio edytowane przez ck07 ; 22.03.2015 o 19:34 Powód: m

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.03.2015
    Posty
    3
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Trudno ale dzięki wielkie

  4. #4
    Osadnik Awatar RinMe
    Dołączył
    23.01.2012
    Posty
    210
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja garam na tablecie z Win 8, i nie widzę problemów. Więc i chyba telefon powinien dać rade.
    Jedyny minus to wielkość ekranu, ale do wysłania geologów czy odkrywców powinno wystarczyć.

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    14.08.2012
    Posty
    72
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A dokładnie jaki system masz na tym tablecie ?

  6. #6
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    16.12.2012
    Posty
    292
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Problemem nie jest system a przeglądarka internetowa, większość standardowych nie obsługują Flash. Testowałem przeglądarki jakieś 1,5 roku temu wtedy najlepiej wypadał Puffin. Problemem jest że nie można przesuwać ekranu - wyświetla się tylko S1, przygód nie zrobisz ale wyślesz odkrywców/geologów handel i czat też jest możliwy.

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.01.2013
    Posty
    9
    Serwer
    Słoneczny Gród
    wiele serwisów rezygnuje z flasha na poczet html5, bb niestety w tym temacie jest daleko za murzynami:P

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    14.08.2012
    Posty
    72
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Boskicom Zobacz posta
    Problemem nie jest system a przeglądarka internetowa, większość standardowych nie obsługują Flash. Testowałem przeglądarki jakieś 1,5 roku temu wtedy najlepiej wypadał Puffin. Problemem jest że nie można przesuwać ekranu - wyświetla się tylko S1, przygód nie zrobisz ale wyślesz odkrywców/geologów handel i czat też jest możliwy.
    Po pierwsze Puffin nie wyszedł na Windows Phone więc nie wiem jak Ty go używałeś na WP.

    Cytat Zamieszczone przez kordian88 Zobacz posta
    wiele serwisów rezygnuje z flasha na poczet html5, bb niestety w tym temacie jest daleko za murzynami:P
    Adobe od lat nie wspiera urządzeń mobilnych. Co do tego ma BB ?

    Cytat Zamieszczone przez RinMe Zobacz posta
    Ja garam na tablecie z Win 8, i nie widzę problemów. Więc i chyba telefon powinien dać rade.
    Jedyny minus to wielkość ekranu, ale do wysłania geologów czy odkrywców powinno wystarczyć.
    Ty masz inny system, przecież to na pierwszy rzut oka widać, Windows Phone nie ma zaimplementowanego flash'a.
    Ostatnio edytowane przez ck07 ; 23.03.2015 o 09:17

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.01.2013
    Posty
    9
    Serwer
    Słoneczny Gród
    A
    Ostatnio edytowane przez kordian88 ; 23.03.2015 o 11:55

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.01.2013
    Posty
    9
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez ck07 Zobacz posta
    Po pierwsze Puffin nie wyszedł na Windows Phone więc nie wiem jak Ty go używałeś na WP.



    Adobe od lat nie wspiera urządzeń mobilnych. Co do tego ma BB ?





    Ty masz inny system, przecież to na pierwszy rzut oka widać, Windows Phone nie ma zaimplementowanego flash'a.
    Może to, że jakby zrezygnowali z flasha i przerzuciliby sie na html5 to wielu użytkowników miałoby udogodnienie w postaci korzystania ze smartfonow?
    System ten sam tylko pewnie posiada pełną wersję w8 a nie okrojoną wp

Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.