Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: gwiazda + dodatki = zwiecha

  1. #1
    konkur4

    gwiazda + dodatki = zwiecha

    Schemat wygląda mniej więcej tak jak w temacie. Po kilku godzinach świrowania w grze, wejście do gwiazdy i wybranie zakładki "dodatki" skutkuje zwiechą tj. można sobie klikać dalej, ale nic się już nie przełączy, wyspa wisi i niestety trzeba zrobić reloga. Siedzę od 11 rano, dzisiaj zaliczyłem już 3 takie zwiechy, gram na najnowszym FF, najnowszy flash. Nic nie czyszczę bo to głupota. Ktoś się z tym spotkał? Ktoś ten problem rozwiązał? Ewentualnie jakiś namiar na wersje FF i flasha, na których problem nie występuje.
    Chętnie pozbyłbym się tego czegoś

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    18.08.2012
    Posty
    179
    Serwer
    Nowa Ziemia
    hmh... a próbowałeś z innej przeglądarki?

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.08.2014
    Posty
    20
    Serwer
    Złota Góra
    Tez to przerabiam od konserwy lepsze to niz lagi i logowanie 30 minutek

  4. #4
    Odkrywca Awatar misiasia
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    646
    Serwer
    Nowy Świat
    nie sądzę, żeby to zależało od przeglądarki. gram na chrome i też mi się czasami gwiazda wiesza przy przejściu na dodatki... od ostatniej konserwy

  5. #5
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    485
    Serwer
    Złota Góra
    Ja ostanito mam problemy z grafika, przy okazji niby takiej zwiechy.. jak przejade kuursorem po dolnym pasu z awatarami, wyglada to jabym zdejmowala czesc grafiki, pojawilo sie to po ostaniej konserwie przed eventem, czyli po wgraniu eventu... moze to zniknie jak sie skonczy event.

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    18.08.2012
    Posty
    179
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez misiasia Zobacz posta
    nie sądzę, żeby to zależało od przeglądarki. gram na chrome i też mi się czasami gwiazda wiesza przy przejściu na dodatki... od ostatniej konserwy
    Pytałem dlatego że używam FF i i flash tez chyba najnowszy (wybaczcie nie chce mi się sprawdzać ale aktualizuje mi się praktycznie w tle) i nie mam tego problemu.
    Pozdrawiam

  7. #7
    konkur4
    Parę dni temu zaktualizował się FF i od tego czasu nie doznałem tej dziwnej zwiechy, ale też mniej zaglądam do przygód w gwieździe Ogólnie dziwna sprawa.
    @edit
    Fakt, za mało zaglądałem tam, dalej się wiesza... :/
    Ostatnio edytowane przez konkur4 ; 25.03.2015 o 22:44

  8. #8
    ex_Lete
    Witam,

    w związku z brakiem zainteresowania wątkiem /ostatni wpis z 25.03.2015r./

    temat zamykam i przenoszę do archiwum.

    Pozdrawiam,
    MOD_Lete

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.