Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Specjalna Kopalnia Złota[bug]

  1. #1
    TUURBO

    Specjalna Kopalnia Złota[bug]

    Nie wiem czy tak być powinno i czy tak zostanie, ale wydaje mi się, że specjalna kopalnia złota na poziomie 6 nie powinna wracać do menu gwiazdy.
    Otóż po wyburzeniu, czy po jej wyeksploatowaniu(jaj zawaleniu) kopala zawsze wraca do menu gwiazdy i można ją budowa ponownie.
    Mam 3 takie i wszystkie tak działają, sprawdzalem również z kolegami.
    Co wy o tym myślicie? bo nie mogę znaleźć nigdzie info na temat tego budynku.

  2. #2
    Początkujący Generał Awatar Tornados
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2,662
    Serwer
    Kolonia
    Raczej to bug
    Chociaz przy bb to niczego pewnym byc nie mozna

  3. #3
    Początkujący Odkrywca Awatar Porit
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    258
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Kiedyś były studnie co po wyczerpaniu wracały do gwiazdy.
    Potem to "naprawili"

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Sprawdziłem twoją teorię odnośnie powrotu kopalni złota do menu gwiazdy i jest ona tylko w 50% prawdziwa.
    Otóż w grze Specjalna kopalnie zlota mozna bylo uzyskac z roznych zrodel (MM, sklep, jajko niespodzianka etc.)

    Zachowania ich sa rozne....


    Obie kopalnie wygladaja idetycznie w menu gwiazdy, opise ich jest tez ten sam.


    Dopiero po wybudowaniu widac roznice:

    Kopalnia 1 (Powracajaca)


    Kopalnia 2 (Niewracajaca do gwiazdy)

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.05.2012
    Posty
    21
    Serwer
    Nowa Ziemia
    a ja kiedys kupilem na evencie i zapomnialem zatrzymac, wyburzyla sie niestety

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    13.10.2012
    Posty
    105
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    To jakie jest źródło tej co wraca?

  7. #7
    Początkujący Osadnik Awatar wiktor31
    Dołączył
    26.12.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Czarci Gaj
    Z tego, co jest u "kupca" o tej kopalni nic wywnioskować. Innych źródeł niema. Ale chyba tak nie powinno być. B-o

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.11.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    specjalne kopalnie zlota to super sprawa i fajnie ze wracaja go gwiazdki dzieki nim zaoszczedzamy patenty szkoda tylko ze tez niektore znikaj bez sladu.nie mozna ich kupic u kupca,byly w kuferku podczas ewentu zdobylem 2 szt na handlu dokupilem ale jedna znikla bezpowrotnie dokupilem nastepna i tez nikla czy jest na to wytlumaczenie ze niektore wracaja a inne znikaja bo to troche niedorzecznie wyglada

  9. #9
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    kiedyś było podobnie ze studnią, że po wyczerpaniu pojawiała sie spowrotem w gwieździe, ale oczywiście ktoś musiał sie pochwalić i BB to załatało, nie wykluczone że kopalnie które w tym momencie wracają po zawaleniu niedługo przestaną. Generalnie na pewno zamiarem BB nie było żeby jakakolwiek kopalnia po zawaleniu wracała. Z resztą po co komu kopalnia 6lvl, jak już szykują 7lvl

  10. #10
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    secik, ale tej 6-tki nie musiałbyś pilnować
    "Everybody lies"

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.