Zamknięty wątek
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: Stare pisanki

  1. #11
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ja tam u siebie odkąd ruszył event nie znalazłem ani jednej znajdki z której można by zrobić pisanki u władyki. Za to pojawiły się na wyspie gotowe już pisanki w paski. Dlatego to co pisze MOD_Victoria ma sens. Ci którzy zrobili pisanki w kropki ze znajdek, mieli te znajdki z zeszłego roku, a co za tym idzie wyprodukowali z nich zeszłoroczne jaja. A na oficjalne stanowisko producenta bym nie liczył. Jakby mogli coś na tym stracić to by się wypowiedzieli. Tu mogą tylko zyskać bo nieuważne klikanie po władyce może się zakończyć użyciem klejnotów na dokończenie kolekcji zbuków.

  2. #12
    Osadnik Awatar scorpio
    Dołączył
    22.01.2012
    Posty
    109
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jak możesz zmarnować zbierane materiały na pisanki w kropki, skoro te materiały się nie pojawiają? oO
    FORUMOWY SZYDERCA

  3. #13
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Nimphaea Zobacz posta
    W evencie wielkanocnym 2015 r. pisanki w kropki są bezużyteczne ze względu na to, że jedynym surowcem eventowym są pisanki w paski.

    TYMCZASEM w domu władyki w zakładce Kolekcje mogę zmarnować zbierane materiały na pisanki w kropki.

    Czy twórcy gry mogą to poprawić? Bo ta część zakładki kolekcji w domu władyki jest mi zbędna w tej chwili i zaśmieca mi dom władyki.
    To jej nie używaj a po evencie i tak zniknie.

  4. #14
    Osadnik
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    76
    Serwer
    Kolonia
    Tyle to ja sam wiem. Ale wygląda teraz to na niedoróbkę twórców gry w tym evencie. A wystarczyło podmienić i wszytko byłoby dopięte na ostatni guzik.

  5. #15
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Niedoróbkę?
    Wręcz odwrotnie.
    Skoro zapowiedzieli, że będzie można w lecie użyć stare pisanki to logicznym wydaje się możliwość zużycia zalegających elementów do ich produkcji.

  6. #16
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    http://forum.thesettlersonline.pl/th...l=1#post178292

    A teraz także wrócą rozrzucone jak rok temu By nowi gracze nie byli poszkodowani w specjalnym letnim evencie w którym będzie można w całości wykorzystać stary surowiec eventowy ze wszystkich ubiegłorocznych eventów.

    PS. no chyba że tylko udostępnią opcje w domu władyki by móc znajomemu rozrzucić elementy. Choć to teraz było by mało sensowne bo większość już teraz przerobiła co miała w jedynej dostępnej opcji z żółtymi pisankami.
    Ostatnio edytowane przez YAHIKO_FX ; 18.03.2015 o 17:41

  7. #17
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    Okazuje się że tylko dali możliwość wykorzystania niewykorzystanych z zeszłego roku premii na dom władyki znajomego, tzw. lupy, lecz nie jako opcji w zakładce kolekcje.

  8. #18
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    A jednak dodali do domu władyki tą "lupę".

Zamknięty wątek
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.