Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 81

Wątek: Event=problemy

  1. #21
    Odkrywca Awatar Shadow_mk
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    543
    Serwer
    Czarci Gaj
    problem - np taki ze ze znajdek we wladyce produkuje sie stare pisanki w kropki zamiast pisanek w paski
    Będzie się działo!
    I znowu konserwy będzie mało.
    Będzie głośno, będzie radośnie
    Znów poczekamy razem całą noc.

    Ekipa nie oszczędza sił
    Już trochę im brakuje tchu.
    Polejcie wina również im
    Znów konserwa konserwy będzie rytm!
    ...

  2. #22
    Osadnik Awatar Kouta_Aoi
    Dołączył
    19.11.2012
    Posty
    77
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    @Shadow_mk
    Toć tak ma być. Dano to, ponieważ ludzie muszą jakoś zmarnować to, co nazbierali z poprzednich eventów.

  3. #23
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Nowy Świat
    A mi nie dodaje żadnych pisanek z przygód zrobiłem 5 razy wyspę i 0 pisanek. Też tak macie?

  4. #24
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.10.2014
    Posty
    19
    Serwer
    Nowy Świat
    Jak juz udało mi się zalogować (trochę to trwało), to okazało się, że mam 2 sloty do budowania. Trzeci tylko co jakiś czas odpala.
    Chodzi to wszystko fatalnie. Podczas eventu Bożonarodzeniowego jakoś lepiej działało.

  5. #25
    Osadnik Awatar Marcja
    Dołączył
    20.09.2012
    Posty
    131
    Serwer
    Złota Góra
    Uwaga na ataki w 2 falach... Mimo że na mapie generałowie idą w odpowiedniej kolejności, potem zamienia się kolejność ich ataku na obóz przeciwnika no i wiadomo jakie to ma konsekwencje

  6. #26
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    jeden wielki MUŁ

  7. #27
    Początkujący Odkrywca Awatar hadzi4
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    453
    Serwer
    Nowa Ziemia
    do informatykow TSO : zwolnijcie sie z pracy bo kazda konserwa w waszym wydaniu to porazka...nie da sie grać a ładunek niezadowolenia z waszej pracy siega zenitu. zastopujcie gre choćby na pół roku i pobawcie sie w waszym atalie zanim ja udostępnicie w necie! pozdrawiam niemoty

  8. #28
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    485
    Serwer
    Złota Góra
    Gra muli i zawiesza się, zrobienie czegokolwiek to masakra, klepsydra kreci sie w nieskonczonosc. Przemieszczanie się z wyspy na przygodę to tez kwestia cierpliwosci
    Kupiłam jajko z niespodzianka za 95 diamentów, losowanie się zaczeło i zamarło w pewnym momencie, zostalo mi tylko naciśniecie zielonego ptaszka na dole.. nie wiem czy coś dostalam i nawet nie wiem czy jezeli dostałam to co.. Do suportu nie zamierzam pisac bo to jak gadał dziad do obrazu... kasy napewno wiecej na event nie wydam

  9. #29
    Osadnik
    Dołączył
    23.12.2013
    Posty
    117
    Serwer
    Złota Góra
    Czy ktos coś zrobi??? Łaskawe Pany z BB się obudzą???

  10. #30
    Osadnik Awatar Kminiacy
    Dołączył
    28.08.2012
    Posty
    94
    Serwer
    Słoneczny Gród
    problemy ze wszystkim wejściem na przygodę , dodaniem wojska, wysłaniem generała, wejściem na czyjąś mapę.bufy wymiana trwa godzinę i wymaga kilkunastu re logów, bloki sypia sie jeden po drugim , są takie lagi, ze generał nie wykonuje poleceń odwrotu

Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.