Strona 11 z 13 PierwszyPierwszy ... 9 10 11 12 13 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 124

Wątek: Wydarzenie wielkanocne 2015 - Opinie

  1. #101
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Helcaraxe Zobacz posta
    Również jestem zniesmaczony. Dzisiaj pojawił nowy cykl z pisankami, wykonałem połowę i zniknęło... Nieładnie
    Zgodnie z zapisami eventu, nie miały prawa zniknąć skoro pojawiły się przed 1 fazą.
    Chm gdzie Ty ten nowy cykl widziałeś? Chyba, ze go przedtem przespałeś. Ja dostałam "odzyskaj wspomnienia" czyli zadanie, które miałam na początku ewentu, więc nie trudno się domyślić, że nie powinnam go drugi raz dostać. Wystarczyło spytać na pomocy i zaraz mówili, ze po relogu to znika. Podejrzewam, ze po prostu z automatu dzisiaj system dał nowe zadania, a po konserwie jak wyłączyli część opcji to one znikają i nie ma co płakać, ze znikło Ci coś czego nie powinieneś mieć

  2. #102
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.05.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Zadanie zadanie może się ni powinno pojawić, ale gdy zabierają Ci rzeczy przyniesione przez odkrywców to już jest chyba przesada, nie nie same jajka mi zabrali - całego dropa mi nie przynieśli.

  3. #103
    Zenosik
    Cytat Zamieszczone przez Milady84 Zobacz posta
    Chm gdzie Ty ten nowy cykl widziałeś? Chyba, ze go przedtem przespałeś. Ja dostałam "odzyskaj wspomnienia" czyli zadanie, które miałam na początku ewentu, więc nie trudno się domyślić, że nie powinnam go drugi raz dostać. Wystarczyło spytać na pomocy i zaraz mówili, ze po relogu to znika. Podejrzewam, ze po prostu z automatu dzisiaj system dał nowe zadania, a po konserwie jak wyłączyli część opcji to one znikają i nie ma co płakać, ze znikło Ci coś czego nie powinieneś mieć
    Nie przespałem. Wiem, że już był ten cykl, ale skoro się pojawił, to powinien już zostać zgodnie z tym co pisali o pierwszej fazie.

  4. #104
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Zenosik Zobacz posta
    Nie przespałem. Wiem, że już był ten cykl, ale skoro się pojawił, to powinien już zostać zgodnie z tym co pisali o pierwszej fazie.
    To co pisali o pierwszej fazie ewentu dotyczyło cyklów, których gracze nie zdążyli zrobić w 1 fazie i z tego co wyczytałam to mają oni te zadania nadal. Poznikały tylko zadania, które zostały zdublowane tak jak Twoje czy moje. Nie wiem aż tak źle u Ciebie z pisankami, ze płaczesz o te troszkę, na które przez błąd miałeś nadzieję dostać?

  5. #105
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.07.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Kolonia
    Ja się zastanawiam nad czymś innym, u mnie też dzisiaj pojawił się nowy ciąg zadań pisankowych i spokojnie w 15 minut go zrobiłem i otrzymałem pisanki.
    I teraz pytanie? będzie wiadomość, że mam zwrócić, bo jak nie to blokada konta (przypomina się słynny kalendarz z magazynami) czy jednak będe miał możliwość ich zatrzymania?

  6. #106
    Osadnik
    Dołączył
    22.06.2014
    Posty
    72
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Witam,

    Będzie na 100% info, że trzeba zwrócić pisanki, bo BB zakwalifikuje to jako BUG USING.
    Ja dodatkowego cyklu specjalnie nie robiłem, mimo, iż od rana był widoczny, posypią się bany jak w słynnej już aferze magazynowej

  7. #107
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.07.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Kolonia
    Też tak właśnie myślę, ale rano jak zobaczyłem przy śniadaniu to "wrodzona chytrość" pokonała zdrowy rozsądek (przy czym zobaczymy w przyszłości czy jednak "greed is good") :P
    No nic teraz trzeba będzie poczekać co wymyślą.

  8. #108
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Eventowy łańcuch zadań:
    Jeden wielkanocny łańcuch zadań (z 5 podzadaniami) dostępny co 5 dni będzie zawierał nagrody w postaci Pisanek w paski.
    Nie jest napisane, że będą 4 łańcuchy. Po prostu nie ma określonej liczby więc trudno się do graczy przyczepić.
    A że było 4 na testowym - to tylko testowy, ktoś w BB zmienił zasady nas nie informując. Norma

  9. #109
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,802
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Na testowym wyłączyli event i chyba 5 ciąg zadań nie był w stanie się pojawić.

  10. #110
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    18.04.2012
    Posty
    458
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    Nie jest napisane, że będą 4 łańcuchy. Po prostu nie ma określonej liczby więc trudno się do graczy przyczepić.
    A że było 4 na testowym - to tylko testowy, ktoś w BB zmienił zasady nas nie informując. Norma
    Ja bym dodał, że oprócz tego, że nie ma nic na temat ilości tych łańcuchów to wpadały one co 5 dni. 17 marca jak się zaczeło wpadł pierwszy łańcuch, drugi mi wpadł 23 marca. Potem była konserwa i napisali, że łańcuchy będą wpadać częściej. No i kolejny mi wpadł w sobotę 28 marca. Czwarty w czwartek 2 kwietnia. No i dzis rano piąty łańcuch. Odstęp pomiędzy pierwszym a drugim to było 6 dni. Potem wpadało co 5 dni. Tak więc nie widzę tu żadnego błędu, bo raz, że nigdzie nie było informacji, że będą 4 łańcuchy, a przynajmniej nie było informacji, że jak były już 4 łańcuchy to piąty się nie pojawi (nawet jeśli się powtarza).

    Za RedJulem i pamiętnikiem dewelopera przepiszę jeszcze raz:
    Eventowy łańcuch zadań:
    Jeden wielkanocny łańcuch zadań (z 5 podzadaniami) dostępny co 5 dni będzie zawierał nagrody w postaci Pisanek w paski

    a w kolejnym poście z pamiętnika dewelopera:

    •Zadania wielkanocne zostaną wyłączone, aktywne zadania i podzadania będzie można jeszcze ukończyć, ale nowe zadania tygodniowe już się nie pojawią.

    Tak więc jak komuś pojawił się piąty łańcuch a potem znikł to należy sie rekompensata, a nie żadne "bug using" i ban tym co jednak dali rade wykonać zanim znikło.
    Ostatnio edytowane przez jozioblabla ; 07.04.2015 o 14:23

Strona 11 z 13 PierwszyPierwszy ... 9 10 11 12 13 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.