Zamknięty wątek
Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 33

Wątek: Generałowie

  1. #1
    Kamciuś_1988

    Generałowie

    Witam


    Mam pytanie dotyczące generałów, mianowicie posiadam 3k kryształów i czy według Was lepiej bedzie kupić 2 doświadczonych generałów czy zbierać na weterana? Ogólnie mam juz 1 doświadczonego, 1 żniwiarza i zwykłych gienków. Jakie jest Wasze zdanie?

  2. #2
    Początkujący Odkrywca Awatar Fredek_z_F-K
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    381
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Zbierać na weterana. Przy czym Weteran będzie dostępny za jaja w ewencie który niedługo się zacznie, więc najlepiej poczekaj.

  3. #3
    Osadnik Awatar RinMe
    Dołączył
    23.01.2012
    Posty
    210
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie ma się nad czym zastanawiać, zbieraj klejnoty, albo kupisz Weterana, ale Mistrza.
    To zawsze lepszy wybór niż zwykły generał dowodzący 200 żołnierzami.

  4. #4
    Kamciuś_1988
    Tak też myślałem może uda się wygarnąć jakiegoś generała podczas eventu wielkanocnego, chociaż widziałem ze sporo pisanek będzie na nich potrzebne

  5. #5
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jak napisał Fredek - wstrzymaj się z decyzją do końca eventu, potem zobaczysz co potrzebujesz
    Zwłaszcza, że z nowych osiągnięć trochę kleju może wpaść.

  6. #6
    Kamciuś_1988
    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    Jak napisał Fredek - wstrzymaj się z decyzją do końca eventu, potem zobaczysz co potrzebujesz
    Zwłaszcza, że z nowych osiągnięć trochę kleju może wpaść.
    O jakich osiągnięciach mówisz?

  7. #7
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Kamciuś_1988 Zobacz posta
    O jakich osiągnięciach mówisz?
    2 lata gry i nie wiesz co to są osiągnięcia?
    Klikasz w ikonkę z pucharem (znajduje się w prawym górnym rogu ekrany, pod awatarem).
    I tam wykonujesz zadania za które zdobywasz punkty i czasami dodatkowe nagrody (w nowej zakładce scenariusze do zdobycia jest 550 klejnotów)

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.04.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Nowy Świat
    weteran zdecydowanie, MSW tez jest niezly polecam ale duzo drozszy niestety

  9. #9
    Kamciuś_1988
    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    2 lata gry i nie wiesz co to są osiągnięcia?
    Klikasz w ikonkę z pucharem (znajduje się w prawym górnym rogu ekrany, pod awatarem).
    I tam wykonujesz zadania za które zdobywasz punkty i czasami dodatkowe nagrody (w nowej zakładce scenariusze do zdobycia jest 550 klejnotów)
    Wiem co to są osiągnięcia...myślałem po prostu że pojawiły się jakieś nowe o których nie wiem
    Ostatnio edytowane przez Kamciuś_1988 ; 22.03.2015 o 09:16

  10. #10
    Kamciuś_1988
    Cytat Zamieszczone przez Kamciuś_1988 Zobacz posta
    Witam


    Mam pytanie dotyczące generałów, mianowicie posiadam 3k kryształów i czy według Was lepiej bedzie kupić 2 doświadczonych generałów czy zbierać na weterana? Ogólnie mam juz 1 doświadczonego, 1 żniwiarza i zwykłych gienków. Jakie jest Wasze zdanie?
    Odświerzam wątek ponieważ mam jeszcze jedno pytanie dotyczące generałów, a mianowicie którego opłaca się bardziej kupić: MSW czy Weterana?

Zamknięty wątek
Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.