Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: Zmiany 2015.03.12 - Znane błędy

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.02.2014
    Posty
    11
    Serwer
    Nowy Świat

    Zmiany 2015.03.12 - Znane błędy

    1. Brak dostępnej informacji o składzie wieży wiedzmy po najechaniu/kliknięciu.

    2. Blokujący generał po udanym bloku wraz z całym wojskiem pozyskuje, choć atak był skuteczny.

    Chyba podejscie "jakos to będzie" skoro problem był znany od 15.02.2015 --- > http://forum.tsotesting.com/threads/21049-General-recovery-after-block
    jest podejsciem przykrym dla nas jako - było nie było - klientow. Wiadomo było od miesiaca ze jest bład, ze poajwia sie problem, ze na pewno jak sie go wgra beda problemy na sewerach gry. Zostalismy elegancko mówiac - olani.

    3. Zadanie dzienne "Ścieżka dla jeleni" zmienił sie opis wymaganego budynku na "Undefined Text"
    Ostatnio edytowane przez Pyziolek ; 12.03.2015 o 23:30

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    25.08.2012
    Posty
    199
    Serwer
    Czarci Gaj
    Dzisiejszych błędów w przygodach nie zdążyłam sprawdzić. Ale wczoraj wieczorem już coś namieszali, bo późnym popołudniem geolodzy i odkrywcy szli na poszukiwania już ze "starym", normalnym czasem, a nie z nowym. A miała promocja trwać do dzisiaj.
    Ale za to jakimś cudem zaliczyło mi przygodę do gildyjnego. Do przygody nie weszłam, bo kolega wysłał mi zap kiedy mnie nie było/nie wiedziałam/nie zauważyłam więc skończył beze mnie. Kiedy się zalogowałam, znalazłam w skrzynce zaproszenie, przyjęłam, pojawił się po chwili komunikat, że obszar wygasł. Ale przygodę do gildyjnego mi zaliczyło. Dropa oczywiście nie dostałam. Całkiem miły bug.

  3. #3
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    no jak nie weszłaś do przygody i nic nie ubiłaś to nie jest bug że nie dostałaś dropa

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    182
    Serwer
    Nowa Ziemia
    chodzi o to, że jej przygodę do gild zaliczyło, a nie że dropa nie dostała - n tym polegał bug. Ale ja miałam taki przypadek już kiedyś, wojsko posłałam i nie zdążyłam ataku zrobić, też do gild zaliczyło.

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    07.04.2013
    Posty
    30
    Serwer
    Złota Góra
    wychodzi na to że bug polega na tym, że wystarczy przyjać zaproszenie do przygody aby zaliczyło zadanie gildijne

  6. #6
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    485
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Margherita Zobacz posta
    Dzisiejszych błędów w przygodach nie zdążyłam sprawdzić. Ale wczoraj wieczorem już coś namieszali, bo późnym popołudniem geolodzy i odkrywcy szli na poszukiwania już ze "starym", normalnym czasem, a nie z nowym. A miała promocja trwać do dzisiaj.
    Ale wczoraj za wczesniejsze zakonczenie rozeslano po 50 diamentow..
    oczywiscie słowa wzmianki o tym nie ma, ale wystarczylo przeczytac wiadomość.

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.05.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Kolonia
    O jaki budynek chodzi w zadaniu "Ścieżka dla jeleni" ?
    "Undefined Text" jest mało informacyjne

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    182
    Serwer
    Nowa Ziemia
    może o łowcę. Nam po dzisiejszej konserwie nie wczytało zadań gildyjnych i obiecanych scenariuszy też nie widzę, co o to zapytam na g1 nie dostaje odpowiedzi - czy inni też mają ten problem?

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    07.12.2012
    Posty
    43
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Lumpola Zobacz posta
    może o łowcę. Nam po dzisiejszej konserwie nie wczytało zadań gildyjnych i obiecanych scenariuszy też nie widzę, co o to zapytam na g1 nie dostaje odpowiedzi - czy inni też mają ten problem?
    Bo scenariusze to przygody, a nie zadania, muszą ci odkrywcy najpierw przygodę znaleźć

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.02.2014
    Posty
    11
    Serwer
    Nowy Świat
    Promocja akurat wczoraj sie skonczyła, przyszła nawet wiadomosc z 50 klejnotami ze sie skonczyło.

Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.