Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 5 6 7
Pokaż wyniki od 61 do 69 z 69

Wątek: Pozyskiwanie generała "ocalałego"

  1. #61
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Błąd nie ma wiele wspólnego z jednostka z pierwszym atakiem. Robiłem Wiktora, pierwsze 2 bloki i oba gienki w szpitalu, w obu obozach były psy. Bloki 3- 5 wszysko oki, w jednym z obozów były psy. Bloki 6 i 7 i oba gienki znowu w szpitalu, tylko w jednym obozie były psy.
    To samo na Na końskim... 2 obozy blokowane, w obu jednostki z pierwszym atakiem i tylko jeden gienek w szpitalu. Kolejny blok był dobry, a w obozie były dranie z pierwszym atakiem. O 40 pisanek z Na końskim.. nawet miło.
    Ostatnio edytowane przez dario_j ; 18.03.2015 o 12:26

  2. #62
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.07.2014
    Posty
    2
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja robilem już kilka razy banitow na przykladzie pierwszego bloku z udzialem 4 generalow: za pierwszym razem 2 i 3 mieli pozyskiwanie, wczoraj tylko 3, a teraz wszyscy 3 blokujacy. To jest śmiech na sali bo zapakowałem więcej wojska na wypadek tego buga a zablokowalo mi teraz nawet wiecej generalow niz ostatnio. Odpalilem premium, banitow i teraz musze czekac 4h bo cała konnica zablokowana. Najlepszy event ever!

  3. #63
    Osadnik
    Dołączył
    02.03.2013
    Posty
    84
    Serwer
    Kolonia
    oh jak by byla mozliwosc szybkiego pozyskania gienka za rubiny + support oddajacy te rubiny przez bugi...

  4. #64
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Robig7 Zobacz posta
    robiłem kilka razy zdrajców i za każdym razem usypiał się z wojem ten sam gienek... do czasu
    otóż
    ostatnio przed wejściem do obozu kliknąłem na jego obóz otworzyło się okno ze statusem atak gdy gienek wlazł status zmienił się na oczekiwanie na rozkaz a ja mogłem wojo wyzerować i po wyjściu z obozu nie był uśpiony
    manewr powtórzyłem w kolejnej przygodzie i też zadziałał
    więc wypróbujcie go
    jeśli nie wiecie który gienek będzie uśpiony to otwierajcie obozy tuż przed wejściem do niego gienka...
    może pomogłem...
    Drugie podejście na Na końskim ... trzymam się twoich rad, jak na razie się sprawdzają, ale jeszcze potrzebuję trochę więcej prób.
    Ale że jak, status zmieniał się w momencie wejścia generała na wrogi obóz? Ja takich rzeczy nie widziałem.
    Edit: Zrobiłem 2x wiedźmę i było oki, ale coś nie wyszło na wyspie piratów, gienek trafił do szpitala
    Ostatnio edytowane przez dario_j ; 18.03.2015 o 20:22

  5. #65
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.07.2014
    Posty
    3
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Sprawdzalam ta metode na Banitach. niestety nie dziala.

  6. #66
    Osadnik
    Dołączył
    02.03.2013
    Posty
    84
    Serwer
    Kolonia
    dzisiaj przez caly dzien nie mialem juz z tym problemu - czyzby naprawili?

  7. #67
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    Tak

    Po konserwacji bloki naprawili, dziwne że u ciebie nadal "pozyskuje".
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 14.07.2015 o 22:55 Powód: połączenie postów

  8. #68
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.07.2014
    Posty
    3
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Nie naprawili. Problem nadal występuje.
    Własnie w Banitach uspało mi 3 gienki oczywiscie po poprawnym bolku.
    Pozdrowienia dla BB.

  9. #69
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.04.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Czarci Gaj
    Od konserwy zrobiłem 2x banitów i jest OK, chociaż na początku wyskakiwały jeszcze komunikaty "Twój generał został ranny"... Na szczęście były nieprawdziwe, ale co się nadenerwowałem to moje

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 5 6 7

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.