Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Bug generałów

  1. #11
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    485
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Kouta_Aoi Zobacz posta
    @Fleotria
    Proponuję poczytać posty ze zrozumieniem. I proszę przestać tu odpowiadać na nie.
    Jeżeli masz tak wielkiego lenia że nie chce sie sprawdzic czy dany temat nie był już poruszany to nie moja wina. Jak masz jakieś problemy pisz do suportu a nie zaśmiecaj forum kolejnymi tematami, ktore nic nie wnoszą i nic nie zmienią. Sam zacznij czytać ze zrozumieniem
    A i nie obrażaj ludzi za to że chce im się odpowiedziec na Twoje wypociny..pozdrawiam ..
    Ostatnio edytowane przez Fleotria ; 11.03.2015 o 15:46

  2. #12
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Generałowie lądują w specjalnych miejscach, gdzie samemu nie da sie go postawić i ilość tych miejsc jest ograniczona. Jak masz więcej generałów to oni są dostępni w menu gwiazdy. I to że wojsko z nich sie rozładowuje to dobrze, i to nie jest bug tylko zamierzone działanie.

    Masz inny pogląd na ten temat to napisz w propozycjach z ankietą.

  3. #13
    Osadnik Awatar Kouta_Aoi
    Dołączył
    19.11.2012
    Posty
    77
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    @Fleotria
    Moja własna wypowiedź "ale po przeszukaniu forum" nic Ci nie mówi to mi przykro, że ponownie owe forum zaśmiecasz.

    @set2g
    Dziękuję za klarowną jasną odpowiedź, która wszystko wyjaśnia. Dziękuję za otworzenie Bram ^^

  4. #14
    ex_Lete
    Witam,

    problem wyjaśniony, temat wyczerpany. Zamykam wątek i przenoszę do archiwum.

    Pozdrawiam,
    MOD_Lete

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.