Zamknięty wątek
Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 88

Wątek: Zmiany w grze - 12.03.2015 - Opinie

  1. #21
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,802
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Mariodm Zobacz posta
    Z Tobą jest chyba coś nie tego. Podrzucam pomysł, który ulatwiłby gre, a Ty marudzisz.
    Wcześniej gdy były premie 6-cio godzinne to w ogóle ich nie robiłem bo nie chciałoby mi się kilka razy dziennie klikać.
    Z nim jest wszystko ok, tylko z tym pomysłem nie. Bo idąc Twoim tokiem myślenia to niech BB od razu każdemu graczowi da na start milion klejnotów i wyspę jak na testowym, to też ułatwi grę.

  2. #22
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.10.2014
    Posty
    19
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    Z nim jest wszystko ok, tylko z tym pomysłem nie. Bo idąc Twoim tokiem myślenia to niech BB od razu każdemu graczowi da na start milion klejnotów i wyspę jak na testowym, to też ułatwi grę.
    Widze, że marudnych malkontentów jest więcej. Powinien specjalnie dla nich powstać osobny serwer. Premie max 10 mnut, produkowane 48h. podnoszenie na 2 lvl powinno trwać 3 miesiące, a na 3 lvl 4lata itd. w tym typie.
    I tego właśnie Wam życze malkontenci.
    A sobie życzę usprawnienia w przydzielaniu premii.

  3. #23
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Sarkazmu uzywac tez trzeba umiec.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  4. #24
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.10.2014
    Posty
    19
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Sarkazmu uzywac tez trzeba umiec.
    Wyluzuj - przecież wiem. Odpowiedziałem tym samym

  5. #25
    Osadnik
    Dołączył
    12.12.2012
    Posty
    31
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    To coś od siebie:

    o bugach w przygodach i stawianiu się obozów po kilkanaście razy - kilka razy juz pisałem do BB i nic

    A teraz to co mogłoby być wprowadzone już razem z Ekspedycjami... a mianowicie dodatkowy slot przygód bo jak jutro dojdą scenariusze... a w zadaniu gildii będzie przygoda lub ktoś będzie na krawcu... a nie daj Boże jeszcze przygoda wielkanocna... to nie wim jak z tym sobie poradzimy

    AMEN
    Ostatnio edytowane przez Marcin_Rutek ; 11.03.2015 o 21:38

  6. #26
    Początkujący Odkrywca Awatar browar69
    Dołączył
    20.08.2013
    Posty
    364
    Serwer
    Złota Góra
    Ja jestem za tym aby wprowadzali zmiany które wszystkim dają równe korzyści - czyli obecnie po prostu niech naprawią wszystkie błędy których jest sporo nim zajmą się czymkolwiek kolejnym bo implementują błędnie napisane "ulepszenia" do już i tak dziurawego kodu.
    Kojarzy mi sie to z polityką firmy M$ łatka na łatce.
    Niech zrobią jeden rok bez żadnych ewentów i innych dupereli i zamiast tego poprawią wszystko by działało sprawnie. A potem jak już wprowadzają coś nowego niech to nie faworyzuje żadnej grupy graczy, a ułatwienia jeśli jakiekolwiek to niech będą dozowane stopniowo bo jak widać na przykładzie Mariodm dać palec to stracić rękę.
    Tylko dwie rzeczy są nieskończone: ilość bugów oraz ludzka głupota. Pewne również są tylko dwie – śmierć i nieudana konserwacja. Bo podatki są jak płot, tygrys przeskoczy, szczur się prześlizgnie, a bydło zostanie.

  7. #27
    Osadnik
    Dołączył
    12.12.2012
    Posty
    31
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez browar69 Zobacz posta
    Ja jestem za tym aby wprowadzali zmiany które wszystkim dają równe korzyści - czyli obecnie po prostu niech naprawią wszystkie błędy których jest sporo nim zajmą się czymkolwiek kolejnym bo implementują błędnie napisane "ulepszenia" do już i tak dziurawego kodu.
    Kojarzy mi sie to z polityką firmy M$ łatka na łatce.
    Niech zrobią jeden rok bez żadnych ewentów i innych dupereli i zamiast tego poprawią wszystko by działało sprawnie. A potem jak już wprowadzają coś nowego niech to nie faworyzuje żadnej grupy graczy, a ułatwienia jeśli jakiekolwiek to niech będą dozowane stopniowo bo jak widać na przykładzie Mariodm dać palec to stracić rękę.
    rok - bez eventu.... ??? Ty chyba masz 30lvl.... bo gdybyś miał 50ty inaczej byś śpiewał - już teraz gram tylko od eventu do eventu... bo nudy

  8. #28
    Początkujący Odkrywca Awatar browar69
    Dołączył
    20.08.2013
    Posty
    364
    Serwer
    Złota Góra
    Zatrzymałem się na zadaniu ze skrótami klawiaturowymi bo próbowałem wciskać wszystkie klawisze i u mnie nie działają. Dlatego nie mam wystarczającego lvl by móc brać udział w jakimkolwiek z ewentów bo zwykle są od 16-go uważam to za dyskryminację nowych graczy też chciałbym mma za półdarmo bo cała wyspa czeka na podbicie ;/

    Rozumiem zainteresowanie moją osobą, ale pragnę zauważyć temat nie jest o mnie.

    Każdy gracz mający 50lvl podczas ewentu się nudzi bo nie chcą dać drugiego specjalnego magazynu, weterana czy mma dla starych graczy, chyba że zebranie pierwszego dnia pisanek na 3 młyny i 2 pływające (czy na 2 chatki i 2 manufaktury) w 2 dni - bo reszta poblokowana - jest wielką frajdą. Nie potrzeba do tego zapasów z trzech lat.
    Tylko dwie rzeczy są nieskończone: ilość bugów oraz ludzka głupota. Pewne również są tylko dwie – śmierć i nieudana konserwacja. Bo podatki są jak płot, tygrys przeskoczy, szczur się prześlizgnie, a bydło zostanie.

  9. #29
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.10.2014
    Posty
    19
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez browar69 Zobacz posta
    Zatrzymałem się na zadaniu ze skrótami klawiaturowymi
    Może pomogę ? To chodzi o skrót CTRL+F4 .
    Jeśli pomogłem daj mi lajka

  10. #30
    Osadnik Awatar Kurde_Mole
    Dołączył
    01.05.2012
    Posty
    47
    Serwer
    Nowy Świat
    No to jutro mamy dzień konserw, ciekawe ile będzie przerw w grze ? Jestem prawie pewien że TE zaimplementowane zmiany w grze tak namącą że jutro gra wcale nie ruszy (oby moje słowa w gówno się obróciły) a ile przy okazji natworzą bugów ) strach pomyśleć ))))

Zamknięty wątek
Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.