Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 2 3 4
Pokaż wyniki od 31 do 35 z 35

Wątek: legendarny weteran

  1. #31
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Żeby obóz padł musi generałowi zostać chodz 1 jednostka millitarna w przeciwnym wypadku sam generał nic nie zdziała, wiele osób o tym pisało na forum że tak walka sie potoczyła im że wszystkie jednostki w obozie padły prócz generała a mimo to walke przegrali, wtedy na taki pusty obóz trzeba wysłac gienka z co najmniej 1 jed. wojskową i obóz z zostanie zajęty.
    Tak jak samym generałem nie idzie nic zaatakować, tak sam generał nie jest w stanie nic sam zajać jak zostaje na placu boju sam.

    Kiedyś tak było i wątpię aby coś w tej materii uległo zmianie.

  2. #32
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Lipek Zobacz posta
    Miałem tą nieprzyjemność tego doświadczyć i było za każdym razem że przegrał walkę. Nie wiem jednak czy jest tak za każdym razem. Zdarzyło mi się to dosłownie 3-4 razy a i to dosyć dawno temu.
    generał niby pada ale pusty obóz nie ma już pola przyciągania i zazwyczaj nie musimy się nim przejmować. Często się z tym spotykam na synach gdzie zawsze zostaję taki pusty obóz i ja go nawet 1R nie kasuję tylko puszczam blok na przywódce za nim i zawsze wychodzi.

  3. #33
    Osadnik Awatar RinMe
    Dołączył
    23.01.2012
    Posty
    210
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Miałem taką sytuacje, że wystałem MO na obóz z 1 rekrutem i po drodze natknął się na pułapkę. Tam stracił tego rekruta, walkę wygrał (obóz zniszczony) i poszedł atakować docelowy obóz gdzie ubił jeszcze 5 łuczników.
    Nie wiadomo czy będzie tez tak z innymi obozami.

  4. #34
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez RinMe Zobacz posta
    Miałem taką sytuacje, że wystałem MO na obóz z 1 rekrutem i po drodze natknął się na pułapkę. Tam stracił tego rekruta, walkę wygrał (obóz zniszczony) i poszedł atakować docelowy obóz gdzie ubił jeszcze 5 łuczników.
    Nie wiadomo czy będzie tez tak z innymi obozami.
    Będzie wczoraj ktoś u nas na czacie pisał, ze na OB puścił MO z 1R na pułapki. Efekt był taki, ze rekrut padł na pierwszej pułapce, a MO pusty skasował jeszcze kilka pułapek.

  5. #35
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Aż to muszę sprawdzić
    W symulatorze nie mogę (musi być choć 1 rekrut) ale z 1 rekrutem kasuje do 110 wilków.

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 2 3 4

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.