Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 6 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 60

Wątek: Karty przedpłacone

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Karty przedpłacone

    witam,

    tych kart nie ma nigdzie, nie można ich zamowic ani kupić, ładna mi promocja
    jak zwykle jedna wielka sciema

  2. #2
    Osadnik Awatar maniemar
    Dołączył
    11.02.2012
    Posty
    160
    Serwer
    Nowa Ziemia
    hehehehe

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Słoneczny Gród
    w tamtym roku tak samo bylo niby promocja ale kart fizycznie nie bylo nigdzie

  4. #4
    Odkrywca Awatar Idho
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    786
    Serwer
    Słoneczny Gród
    @Stroj

    Z tego co na necie się pojawiło epay wprowadziło już jakiś czas temu te karty, ale chyba przez to, że zainteresowanie jest żadne, zrobili promocje, aby klienci zaczęli pytać o to i żeby sklepy zaczęły to ściągać

    news z 12 lutego z fb

    Zapewne przez 3 tygodnie, nikt nie chciał tego kupić, więc może epay chce się wycofać z tego stąd ten pomysł. Jeżeli epay poinformowało o ofercie 12 lutego, a takie rzeczy nie pojawiły się w sklepie, to zapewne nikt tego nie chciał kupić. Po co sklep będzie ściągał coś co nie zostanie kupione. Zawsze to szkoda papieru i miejsca w sklepie.

    Zwróć uwagę, że pojawiło się kilka newsów odnośnie TSO i tych kart teraz, jak niby dystrybucja trwa już od niecałego miesiąca. Zawsze możesz popytać się w Relay, 1-minute, Inmedio bo teoretycznie w tych sprzedaż już trwa od dłuższego czasu. Jaka to prawda to nie wiem, nigdy taką wersją się nie interesowałem, ale sądzę że raczej obejdzie się bez echa.

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Słoneczny Gród
    problem w tym ze tych kart NIGDY podkreslam NIGDY nie bylo w ofercie empika czy komputronika

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    23.12.2013
    Posty
    117
    Serwer
    Złota Góra
    Karty są dostępne w Emipku-wiszą i czekają na nabywców-więc proszę nie pisać bzdur że ich NIGDY nie było, nie ma. Widziałem wczoraj, 3 miesiące temu. W razie pytań wskaże adresy w Krakowie...

  7. #7
    Osadnik Awatar maniemar
    Dołączył
    11.02.2012
    Posty
    160
    Serwer
    Nowa Ziemia
    3 miesiące temu????????

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    23.12.2013
    Posty
    117
    Serwer
    Złota Góra
    Przecież te karty nie istnieją od wczoraj...

  9. #9
    Osadnik Awatar maniemar
    Dołączył
    11.02.2012
    Posty
    160
    Serwer
    Nowa Ziemia
    wiem )))

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Słoneczny Gród
    tak tak zgadzie sie wszystko tylko ze "zapomnieli" dodać że karty są dostepne ale tyko w wybranych salonach (w tych duzych?)

Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 6 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.