Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 60

Wątek: Karty przedpłacone

  1. #21
    oczy_wiście

    Karty przedpłacone

    Witam.

    Tak sobie myślę, że może by w tę badziajską grę zainwestować trochę realnych pieniążków.
    Wyczaiłem na stronie głównej gry tęże promocję:

    http://forum.thesettlersonline.pl/threads/37714

    Ale że nie gram na polskim serwerze, a na serwerze międzynarodowym, to chcę wiedzieć czy zakupionymi w PL kartami mogę doładować swoje konto na obcym serwerze. Jak to z tymi klejkami jest - mogę czy nie mogę doładować zamorskiego konta?
    Ostatnio edytowane przez MOD_Ziva ; 08.04.2015 o 12:09

  2. #22
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez oczy_wiście Zobacz posta
    Witam.

    Tak sobie myślę, że może by w tę badziajską grę zainwestować trochę realnych pieniążków.
    Wyczaiłem na stronie głównej gry tęże promocję:

    http://forum.thesettlersonline.pl/threads/37714

    Ale że nie gram na polskim serwerze, a na serwerze międzynarodowym, to chcę wiedzieć czy zakupionymi w PL kartami mogę doładować swoje konto na obcym serwerze. Jak to z tymi klejkami jest - mogę czy nie mogę doładować zamorskiego konta?
    Na pewno to wie tylko support i trzeba bezpośrednio u nich pytać. Wiem, ze ktoś na forum kiedyś pisał, ze kartą kupioną za granicą nie można doładować polskiego konta (sytuacja odwrotna). Czy to prawda to niestety nie wiem.

  3. #23
    Lipek
    Niestety nie da się. Ja pytałem supportu i właśnie taką odpowiedź dostałem. Jedynie co możesz to kupować klejki. Ja np mieszkam w UK i gdy wchodzę do sklepu to mam ofertę w funtach. Po zalogowaniu się do gry przez puffina (urządzenia mobilne) mam ofertę w złotówkach. Na ogół jest trochę taniej wszystko zależy od bieżącego kursu.

  4. #24
    Banned
    Dołączył
    09.01.2015
    Posty
    732
    Serwer
    Nowy Świat
    Wątki zostały połączone.

    Mod Victoria

  5. #25
    Osadnik Awatar Farandrill
    Dołączył
    06.03.2012
    Posty
    59
    Serwer
    Nowy Świat
    A ja może z innej beczki zadam pytanie. Ktoś wie co zawiera ta karta? W sensie ile klejnotów mozna uzyskac za np. 40 zł bądź 80.

  6. #26
    Osadnik Awatar maniemar
    Dołączył
    11.02.2012
    Posty
    160
    Serwer
    Nowa Ziemia
    u mnie nie ma dno

  7. #27
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.10.2013
    Posty
    1
    Serwer
    Złota Góra
    Ja kiedyś znalazłem w necie sklep z grami który po zakupie wysyłał kod z karty na email. wykupiłem wtedy wszystkie dostępne. więcej czegoś podobnego nie znalazłem ale może warto poszukać w sklepach online.

  8. #28
    Osadnik Awatar maniemar
    Dołączył
    11.02.2012
    Posty
    160
    Serwer
    Nowa Ziemia
    hehe + inne ceny

  9. #29
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,679
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Milady84 Zobacz posta
    Na pewno to wie tylko support i trzeba bezpośrednio u nich pytać. Wiem, ze ktoś na forum kiedyś pisał, ze kartą kupioną za granicą nie można doładować polskiego konta (sytuacja odwrotna). Czy to prawda to niestety nie wiem.

    Karta zakupiona w Polsce może zostać wykorzystana w polskojęzycznej wersji gry.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  10. #30
    Początkujący Osadnik Awatar zyga390
    Dołączył
    02.09.2014
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj
    Ile klejnotów jest na tym kodzie ?

Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.