Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: reorganizacja mapowania wyspy

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    02.03.2013
    Posty
    84
    Serwer
    Kolonia

    reorganizacja mapowania wyspy

    jak w temacie - po zmianie siatki budowania na wyspie wiele nowych miejsc pod zabudowe przybylo (mniej, lub bardziej do zagospodarowania), ale tez pare odpadlo - przykladem moze byc ten ss:

    jest to granica sektora S2 i S5
    jak widac - moim zdaniem dosyc atrakcyjne miejce do postawienia jakies produkcji zamienilo sie w miejsce najlepsze pod zabudowe domkami - duzo niestety juz z tego nie wyciagniemy...
    dziwne jest to ze w tym miejscu jest takze niemozliwa budowa drogi, a jak dobrze mi wiadomo nawet przez las mozna poprowadzic droge
    Ostatnio edytowane przez MonstrumR ; 02.03.2015 o 20:08

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.11.2013
    Posty
    4
    Serwer
    Nowy Świat
    Do niedawna w tym miejscu stał na mojej wyspie silos, teraz już nie mogę postawić żadnej produkcji. Dobrze by było przywrócić funkcjonalność tej części na mapie, tym bardziej, że wygląda to raczej na błąd niż zamierzony efekt, bo nawet kwiatów nie można tam posadzić, czy poprowadzić wspomnianej drogi.

  3. #3
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    485
    Serwer
    Złota Góra
    Własnie porownalam to miejsce ze swoim i jest zabudowane

  4. #4
    Osadnik Awatar fenixpiotr
    Dołączył
    21.11.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Kolonia
    coś mi się wydaje że zmieniło się sporo więcej miejsc...

    mam na wyspie mnóstwo studnii pobudowanych i jakoś tak wyglądają inaczej niż zwykle ostatnimi czasy
    zastanawiałem się czy nie zgłupiałem, ale widać że jednak coś zrobili z tym

    czy to więcej miejsca nie wiem ale chyba dopiero jak zburzysz budynki to się okaże czy ponownie można tam coś stawiać - a już dawno temu miałem taką sytuację że nie mogłem, więc to chyba nie pierwszy raz...
    +A+M+D+G+

  5. #5
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    Zmienili też kąt nachylenia widoku całego na wyspę i lekko obrócone.

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.11.2013
    Posty
    4
    Serwer
    Nowy Świat
    Żeby dobrze zobaczyć zmiany wystarczy wybrać "budowanie" kwietnej grządki to pokaże wszystkie niemożliwe do zabudowy miejsca na wyspie.

  7. #7
    EX_Persefona
    Witam,

    z uwagi na brak zainteresowania (ostatni wpis 07.03.2015 r.)
    zamykam wątek i przenoszę go do archiwum.

    Pozdrawiam,
    MOD_Persefona

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.