Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 8 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 80

Wątek: Katalog poradników - komentarze, uaktualnienie

  1. #31
    Osadnik Awatar inmydefence
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    74
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Mod_Cyferka:
    Ten temat założyłam po to, żeby można było łatwo i szybko reagować na sugestie graczy.
    Bardzo proszę o powstrzymanie się od spamu.
    i niestety kolejny przykład braku profesjonalizmu i "powstrzymania się od spamu" (moderuje - ale parafrazując coś dzwoni, ale nie wie w którym kościele) .. kolejny komentarz i prywatna wycieczka w kierunku gracza w temacie, w którym prosi o powstrzymywanie się od spamu, sama spamuje (wg mnie takie rzeczy można załatwić w pw, ale po co? kiedy można dalej prowokować gracza do wypowiedzi, a co jej tam, troszkę pospamuje, ona może, to jej "katalog poradników" ):

    Idho, Nie musisz szeptać do Zakręconego. Mam z nim bardzo dobry kontakt i jeżeli czegoś nie wiem lub potrzebuję konsultacji, to nie krępuję się go zapytać. Ja nie z tych, którzy udają, że pozjadali wszystkie rozumy - jeżeli wiesz co mam na myśli. (prowokowanie do dalszych zaczepek? .. to chyba można podpiąć pod próbę ironizowania ... nieee wg RedJul i Piwonia należy cieszyć się katalogiem poradników, a komentarz Mod_Cyferka jest jak najbardziej na miejscu, to jedynie gracz Idho jest "bee" .. ciekawe)...
    Ostatnio edytowane przez inmydefence ; 05.03.2015 o 09:17
    Most people in the world don’t really use their brains to think.
    And people who don’t think are the ones who don’t listen to others...

  2. #32
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Parafrazując Kisielewskiego powiem tak:
    "Polemika z głupcem nobilituje go".
    Dlatego Królowo kończę z Tobą dyskusję.
    Przypomnę tylko, że atak na Idho był nie za to co napisał tylko jak to zrobił.
    Ale Ty zapatrzona w swojego zakompleksionego idola tego nie zauważasz.

  3. #33
    Banned
    Dołączył
    28.11.2014
    Posty
    308
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Tematem wątku jest katalog poradników, nie moja osoba.

    Z wdzięcznością przeczytam wszelkie porady i wskazówki, jak można udoskonalić katalog tak, żeby służył nam możliwie jak najlepiej,
    ale mój sposób moderowania należy omawiać z Supportem.
    Wypowiedzi i poglądy przedstawione w moich postach, są wyłącznie moje i jako takie należy je traktować. W żadnym wypadku nie należy zakładać, że przedstawiają oficjalne stanowisko Ubisoft/BlueByte, czy że są tożsame z poglądami przedstawicieli ww. firm.

    Jak skontaktować się z Supportem? Jak dodać ankietę?

  4. #34
    Banned
    Dołączył
    28.11.2014
    Posty
    308
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Jak już emocje opadły, to chciałam wrócić do tematu broni dystansowej.

    Czy jest potrzeba, żeby zaznaczyć, że w danym poradniku jest opcja z jej użyciem, czy nie?
    I jeżeli tak, to czym się kierować, faktem, że jest tam niezbędna, czy występowaniem jako jedna z opcji też?
    Wypowiedzi i poglądy przedstawione w moich postach, są wyłącznie moje i jako takie należy je traktować. W żadnym wypadku nie należy zakładać, że przedstawiają oficjalne stanowisko Ubisoft/BlueByte, czy że są tożsame z poglądami przedstawicieli ww. firm.

    Jak skontaktować się z Supportem? Jak dodać ankietę?

  5. #35
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,799
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jeżeli to jest tylko opcja, a przygoda jest również rozpisana na ubijanie jedynie generałami to myślę ze nie ma sensu tego pisać, jedynie gdy autor poradnika podał rozwiązanie z ubiciem premią bez opcji z generałami.

    Idąc za przykładem tego prochu o którym pisał Idcho podać:
    Starx - od 48 poziomu z 1 Assynem

  6. #36
    Osadnik
    Dołączył
    13.01.2013
    Posty
    67
    Serwer
    Czarci Gaj
    Proponował bym do listy dodać też poradniki Poznańczyka, które poza krawcami są jak najbardziej OK.

  7. #37
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,799
    Serwer
    Nowa Ziemia
    karkadu ale poznańczyk to zbiór poradników, a tu chyba było ideą uporządkować pojedyncze poradniki, choć taki zbiorczy katalog byłby fajną sprawą, ale to kolejny ogrom pracy.
    Może na początek dobrym rozwiązaniem byłoby dodanie do katalogu kategorii "zbiory poradników" i na dalszym etapie podczepianie poszczególnych przygód z tych zbiorów.

  8. #38
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    Znakomita praca Dziękuję

  9. #39
    Osadnik
    Dołączył
    13.01.2013
    Posty
    67
    Serwer
    Czarci Gaj
    Nie do końca się zgodzę, część linków już prowadzi do zbiorów

  10. #40
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A może tak:

    Wyspa Piratów

    Spoiler
    Tu są inne poradniki
    Poznańczyk Weteran Do 36 poziomu, Od 36 poziomu, Od 41 poziomu, Od 48 poziomu

Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 8 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.