Odpowiedz w tym wątku
Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 80

Wątek: Katalog poradników - komentarze, uaktualnienie

  1. #61
    Odkrywca Awatar misiasia
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    646
    Serwer
    Nowy Świat
    ale po co tyle tematów? przecież tam ci nikt niczego nie napisze

  2. #62
    Banned
    Dołączył
    29.07.2015
    Posty
    139
    Serwer
    Nowy Świat
    A bo ja lubię pisać długie elaboraty, sama wszystko zagospodaruję . A na poważnie możesz już zobaczyć co się w nich znalazło. To na razie pierwszy krok, osiągnięcie ostatecznego efektu jeszcze troszeczkę potrwa.

  3. #63
    Odkrywca Awatar misiasia
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    646
    Serwer
    Nowy Świat
    fajnie, serce rośnie, trzymam kciuki

  4. #64
    Banned
    Dołączył
    29.07.2015
    Posty
    139
    Serwer
    Nowy Świat
    Mam prośbę do autorów poradników, jeżeli dodajecie nowy poradnik ale nie jako nowy wątek czy nowy post, ale jako edycję starego postu, to proszę o pw do moderatora lub o napisanie informacji tutaj, znacznie to ułatwi pracę.
    Na chwilę obecną mamy zaktualizowane te poradniki które pojawiły się jako nowe wątki i posty. Przegląd katalogów, czy nie były edytowane, wykonam po zakończeniu prac nad nowym katalogiem.

  5. #65
    Banned
    Dołączył
    29.07.2015
    Posty
    139
    Serwer
    Nowy Świat
    No i nastąpiła wiekopomna chwila, katalog w nowej formie jest już na miejscu. Dla niepotrafiących rozstać się ze starym katalogiem i na wypadek błędów w nowym, stary katalog znalazł się w drugim poście.

    Czekam na opinie, sugestie, uwagi, wytknięcie błędów, itp.

  6. #66
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    Cyferko Droga

    Szacunek wielki ogromniasty . Gigantyczna praca. Co tu dużo mówić . DZIĘKUJĘ

  7. #67
    Odkrywca Awatar misiasia
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    646
    Serwer
    Nowy Świat
    chapeau bas

  8. #68
    Banned
    Dołączył
    29.07.2015
    Posty
    139
    Serwer
    Nowy Świat
    W katalogu pojawiła się pierwsza przygoda Ali Baby.

    W spisie (pierwszy post) wprowadziłam już odnośniki ale jedynie w kategorii: "Podział wg rodzaju". Tak będzie aż ostatecznie nie poznamy parametrów przygód, czyli pewnie do czasu wgrania nowości na nasze serwery. Mimo że przygoda ma opis epicka to wydzieliłam osobną kategorię "Ali Baba".

    Proszę o uwagi, rady, sugestie.

  9. #69
    Banned
    Dołączył
    29.07.2015
    Posty
    139
    Serwer
    Nowy Świat
    Przygody Alibaby dodałam już we wszystkich kategoriach katalogu.

    Katalog aktualizowałam na dzień dzisiejszy, czyli 06.10.2015.

    Zaktualizowane są zestawy poradników Rademeneska i Mikroklimata- więcej autorów nie zgłosiło zmian w swoich katalogach.
    Ostatnio edytowane przez MOD_Nemezis ; 06.10.2015 o 16:36

  10. #70
    Banned
    Dołączył
    29.07.2015
    Posty
    139
    Serwer
    Nowy Świat
    Katalog zaktualizowałam na 14.10.2015 poprawiłam informację o poziomach na których można odpalić przygody Ali baby.

    Na tym kończę moją przygodę, dziękuję Wam za opinie, komentarze i sugestie które przekazywaliście mi różnymi kanałami.

    Proszę autorzy katalogów poradników, podawajcie tutaj informacje o poczynionych przez Was aktualizacjach, gdy zjawi się moderator który przejmie pałeczkę, będzie mu łatwiej wszystko ogarnąć.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.