Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 80

Wątek: Katalog poradników - komentarze, uaktualnienie

  1. #21
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez inmydefence Zobacz posta
    to ty kończyłeś jakieś szkoły? patrząc na niektóre Twoje wypowiedzi, nawet bym na to nie wpadła ^_^ dzięki za cenną wiadomość o tobie, jednak można wdawać się z tobą w polemikę bez uszczerbku na zdrowiu intelektualnym ^_^ .. a czasem miałam wątpliwości
    Sugerowałbym na przyszłość czytać wypowiedzi a nie na nie patrzeć.
    Mam nadzieję, że nie kolorowałaś emotikonek bo szkoda monitora

  2. #22
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    A weźcie się zachowujcie jak cywilizowani ludzie, a nie jak stado wygłodniałych zwierząt na pustyni.

    Cyferka odwaliła kawał dobrej roboty.

    Dobrze jest mieć zbiór poradników w jednym wątku, a nie porozrzucane na 16 stronach poradników.
    Jak będzie od czasu do czasu aktualka tego postu to będzie to bardzo przydatny post dla wielu graczy,
    a szczególnie dla tych co niedawno zaczęli zabawę z TSO.

  3. #23
    Osadnik Awatar inmydefence
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    74
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    Sugerowałbym na przyszłość czytać wypowiedzi a nie na nie patrzeć.
    Mam nadzieję, że nie kolorowałaś emotikonek bo szkoda monitora
    czyżbyś sugerował mi jakieś ciekawe rozwiązania co do emotikonek i bazujesz na własnym doświadczeniu? nie ma się co oburzać, dostałeś pochwałę, a ty się rzucasz, co za ludzie... poza tym co się tak tego czytania doczepiłeś? jakaś trauma ze "skończonych" szkół?
    Most people in the world don’t really use their brains to think.
    And people who don’t think are the ones who don’t listen to others...

  4. #24
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jak zaczniesz pisać coś innego niż wychwalanie i bronienie swojego idola zaczniesz być traktowana poważniej, na razie dalej baw się kredkami.
    A jak dorośniesz przeczytaj czym się różni konstruktywna krytyka (od doświadczonego gracza ) od krytykanctwa.

  5. #25
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,796
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez inmydefence Zobacz posta
    ...tym bardziej jeśli krytyka jest konstruktywna, ...
    Trudno mówić o konstruktywnej krytyce jeżeli ktoś pisze: "bardzo nieprofesjonalnie z twojej strony", "Ten problem cie przerósł", " nie martw się szepnę do Zakręconego niech ci da jakiś fajny kurs"

  6. #26
    Osadnik Awatar inmydefence
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    74
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    Trudno mówić o konstruktywnej krytyce jeżeli ktoś pisze: "bardzo nieprofesjonalnie z twojej strony", "Ten problem cie przerósł", " nie martw się szepnę do Zakręconego niech ci da jakiś fajny kurs"
    coś jeszcze dziadki chcecie dodać? srry ale poziom lukru przewyższa moje możliwości percepcyjne..

    @RedJul, o moje kredki się nie martw, lepiej zainwestuj w mocniejsze bryle, bo jak tak dalej będziecie nerdzili z koleżanką Piwonia, to na pewno nie zostaniecie moimi idolami bo wzrok Ci to uniemożliwi i gdzie ja wtedy przeczytam te ody na cześć Cyferki? takich jak Wy lizuski to ze świeczką szukać ;-)

    @Piwonia, zaciekawiłaś mnie tym określeniem "Damski bokser", skąd takie porównanie? Cytaty, które zamieściłaś odbieram jako "dobre rady" i podpinam pod konstruktywną krytykę, może się nauczy Cyferka jak ulepszyć swoje poradnikowe dzieło.
    Most people in the world don’t really use their brains to think.
    And people who don’t think are the ones who don’t listen to others...

  7. #27
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Idho, dziękuję za aktualizację, dobra...
    nie ma co się wstydzić ^^ zgłaszajcie się na szept do Idho, kto pierwszy ten lepszy ^^
    naszemu solenizantowi na pewno będzie miło
    nie rozumiem po co to jeszcze rozkminiacie skoro Idho napisał tu: http://forum.thesettlersonline.pl/th...82-Lenistwo-BB
    Jak widać masz już swojego idola i nie mamy szans na zajęcie jego miejsca.
    Po czymś takim masz jeszcze cywilną odwagę napisać:
    srry ale poziom lukru przewyższa moje możliwości percepcyjne..
    No, chyba że piszesz o sobie.

  8. #28
    Osadnik Awatar inmydefence
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    74
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    Jak widać masz już swojego idola i nie mamy szans na zajęcie jego miejsca.
    Po czymś takim masz jeszcze cywilną odwagę napisać:

    No, chyba że piszesz o sobie.
    Dobry jesteś w te klocki ^_^ .. rozumiem, że nie rozstajesz się z klawiaturką i z tym forum?? znajdziesz coś jeszcze??
    przeszukaj całe forum i wklej jeszcze kilka cytatów, z pewnością poczujesz się "miszczem" .. wygrałeś .. cieszysz się??:>
    no to teraz śmiało - zanotuj w "kajecie" (bo to pewnie z tych prehistorycznych roczników .. dlatego lepiej takie nazewnictwo 4u) "dziś odniosłem kolejny sukces - wkleiłem kilka cytatów na forum gry i tym samym pokazałem swoją wyższość, rodzina będzie ze mnie dumna"..

    Poradnik jest niedorobiony i ktoś wyraził swoje zdanie, odmienne od Waszego i od razu poszła w ruch klawiatura i określenia "Damski bokser" etc.. no nie dorównam Wam poziomem.. próbowałam....
    Most people in the world don’t really use their brains to think.
    And people who don’t think are the ones who don’t listen to others...

  9. #29
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jak dorośniesz, to zrozumiesz że nie tyle bronimy Cyferki co piętnujemy chamski atak (kolejny zresztą na nią) Idho.
    A ty dostałaś rykoszetem, bo trudno traktować kogoś poważnie kto ten atak nazywa konstruktywną krytyką.
    I możesz teraz pójść do swojego idola na skargę (jest zalogowany w grze), że dorośli dali po łapkach

  10. #30
    Banned
    Dołączył
    28.11.2014
    Posty
    308
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Bgregor74 Zobacz posta
    Chciałbym dodać, że poradnik Bgregor74 - od 48 poziomu (ochotnikooszczędny) powstał we współpracy z graczem darbam, i wg. mnie powinno to zostać uwzględnione w autorach poradnika
    dodane

    Inmydefence, to nie jest poradnik, tylko katalog propozycji poradników.

    Idho, nadal nie mam zamiaru archiwizować poradników, bo komuś nie podoba się ich szata graficzna. Są odwiedzane, sprawdzane, są gracze, którzy się nimi sugerują, więc je zostawiam.
    Nie mam zamiaru również ingerować ani w tematy, opisy, czy doklejanie obrazków. Jeżeli autor poradnika uzna, że coś powinien zmienić, to to sam zrobi, a jeżeli nie, to też ma do tego prawo, bo to jest jego propozycja poradnika i niczyja inna.

    Nie musisz szeptać do Zakręconego. Mam z nim bardzo dobry kontakt i jeżeli czegoś nie wiem lub potrzebuję konsultacji, to nie krępuję się go zapytać. Ja nie z tych, którzy udają, że pozjadali wszystkie rozumy - jeżeli wiesz co mam na myśli.

    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    Cyferka mam nadzieję że się nie zrazisz jednym sfrustrowanym facetem i dalej będziesz działała na tym polu, bo katalog znakomicie ułatwia nawigacje po tej części forum.
    Kolejny projekt już w zarodku


    Ten temat założyłam po to, żeby można było łatwo i szybko reagować na sugestie graczy.
    Bardzo proszę o powstrzymanie się od spamu.
    Ostatnio edytowane przez MOD_Cyferka ; 05.03.2015 o 02:57
    Wypowiedzi i poglądy przedstawione w moich postach, są wyłącznie moje i jako takie należy je traktować. W żadnym wypadku nie należy zakładać, że przedstawiają oficjalne stanowisko Ubisoft/BlueByte, czy że są tożsame z poglądami przedstawicieli ww. firm.

    Jak skontaktować się z Supportem? Jak dodać ankietę?

Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.