Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 80

Wątek: Katalog poradników - komentarze, uaktualnienie

  1. #11
    Banned
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    1,750
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Pragnę przypomnieć że BB nigdy nie podało oficjalnej tabeli z nagrodami możliwymi do uzyskania z danej przygody, a wszelkie zamieszczone tabele są wytworem graczy.

    Pozdrawiam
    Mod Zakrecony

  2. #12
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Jurek12345 Zobacz posta
    Ty masz coś wspólnego z tęczą?
    Tak, jest dobrym znajomym Biedronia, powiedziałbym nawet bardzo dobrym
    Jeden jest jak uważa sporo osób najbardziej doświadczonym graczem TSO, drugi jak uznało sporo osób był najlepszym kandydatem na prezydenta miasta Słupsk

  3. #13
    Osadnik
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    232
    Serwer
    Czarci Gaj
    świetna robota Cyferka

  4. #14
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.06.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Czarci Gaj
    Chciałbym dodać, że poradnik Bgregor74 - od 48 poziomu (ochotnikooszczędny) powstał we współpracy z graczem darbam, i wg. mnie powinno to zostać uwzględnione w autorach poradnika

  5. #15
    Odkrywca Awatar Idho
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    786
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez MOD_Cyferka Zobacz posta
    Idho gdybyś przeczytał pierwszy post, to byś zauważył, że zarówno kooperacyjne, jak i eventowe będą w późniejszym czasie dołączone.
    W planach mam również zebrać osiągnięcia.
    Podział przygód jest zrobiony na podstawie tego, co opisali twórcy przygód oraz od poziomu, na którym można uzyskać daną jednostkę wojskową.

    Jak sam zauważyłeś, Assasyna można dostać w locie z KZE, a co za tym idzie można go użyć już od 15 poziomu.
    Z częścią osób, które nadal pracują nad poradnikiem jestem w kontakcie i jeżeli dostałam info, że będą kontynuować, to nie będę wyrzucać czyjejś pracy do kosza.
    Podobnie sprawa ma się z grafiką nagród z przygody. Nie usunę całkiem dobrego poradnika, bo jeden obrazek, który tak naprawdę nie ma kluczowego znaczenia, nie został jeszcze zamieniony na aktualny.
    Nie widzę w katalogu informacji o tym, że to niepełna lista, a tam taka wzmianka powinna się znaleźć. Znowu jakieś nieprzemyślane poczynania.

    Czyli rozumiem, że nie chciało ci się sprawdzić poradnika, tylko zastosowałaś opis poradników jaki jest, bardzo nieprofesjonalnie z twojej strony. Może warto zajrzeć do nich i odpowiednio zmodyfikować nazwę, aby później ktoś nie miał niemiłej niespodzianki. Ten problem cie przerósł, ograniczenia sprawiają, że nie jesteś w stanie go rozwiązać... podpowiem, wystarczy w tytule wspomnieć, że trzeba użyć skrytobójcy przykładowo. A na dole dodać adnotację wyjaśniające taki opis.
    Bo ja to wiem, ale ty lub inne niskie poziomy nie wiedzą, że takie rzeczy wypadają z KZE, baaaa jestem ciekawy czy niskie poziomy wiedzą że to wpada z epickiej przygody ZE , ale widzę , że ty to byś poradziła zrobić KZE, a żeby zdobyć KZE wcześniej zrobić z dziesięć ZE bardzo bystrze ..... tylko, że drop z ZE czy KZE czy samo KZE kosztuje ponad 20k monet, gdzie premie można kupić za 3k-6k monet.. a później płacz na pomocy i kilka zgłoszeń do supportu, że ktoś go oszukał bo nie może z maila do gwiazdy przerzucić tej premii.
    Rozumiem, że masz kontakt z osobami co zrobili poradnik 2 lata temu, czy z osobami co temat jest zamknięty , lub osobami co ich grafika wygasła xD hahahaxD
    To dobrze, pozazdrościć takich kontaktów ;-) Wiesz tylko ty kasujesz głownie posty, inni przeważnie je archiwizują, nie martw się szepnę do Zakręconego niech ci da jakiś fajny kurs, przenoszenia postów do archiwum ;-)

    Grafika z nagród to pół biedy, ale też można wrzucić nową jak już się coś robi. Gorzej z poradnikami, które nie mają ani map, ani screenów z bloków. Lub poradniki, które w ogóle nie są zaczęte.

    btw. dobrze wiedzieć ,że drop nie jest kluczowy dla ciebie ;-) na pewno sporo dropów rozdajesz ;-) taki czerwony pół księżyc wśród żydowskiej społeczności, aż się ciepło robi na nerce ;-)

  6. #16
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Idho Zobacz posta
    Nie widzę w katalogu informacji o tym, że to niepełna lista, a tam taka wzmianka powinna się znaleźć. Znowu jakieś nieprzemyślane poczynania.
    (...)
    Cytat Zamieszczone przez MOD_Cyferka Zobacz posta
    (...)
    Jeżeli po drodze zgubiłam jakiś poradnik, to proszę dać mi znać w tym wątku, postaram się na bieżąco edytować.
    W późniejszym terminie dodam zestawienie poradników do przygód kooperacyjnych i eventowych.

    Ze względu na dużą ilość spoilerów w jednym wpisie, nie podpięłam jeszcze zestawów poradników Shadow_mk, Steelkill, Steelkill 2 oraz The_BEAST_r10. Jeżeli ktoś ma pomysł, jak to ugryźć, to proszę się nie krępować z sugestiami
    Jeżeli z tego wpisu nie doczytałeś się, że lista jest niepełna to wróć do szkoły nauczyć się czytać ze zrozumieniem.
    I nie wypominaj Cyferce jej niskiego levela bo po pierwsze nie znasz go a po drugie mając maksymalny (tak podejrzewam, skoro uważasz się za najbardziej doświadczonego gracza TSO) to sam walisz babole w swoim "poradniku" typu chata pirata do zdobycia w Banitach.
    I odprowadź się od Cyferki bo to robi się żałosne.

  7. #17
    Odkrywca Awatar Idho
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    786
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Chcesz sprawdzić swoją umiejętność czytania .. to proponuje przeczytać ten temat i wskazać gdzie te informacje się znajdują ;-) ... nie odpowiadaj.. wiemy jak wyjdzie ;-) i się cieszę że mogłem wskazać problem twoich niejasności.. zdaje sobie sprawę, nie wszyscy skończyli to co ja skończyłem ;-)

  8. #18
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Idho Zobacz posta
    (...) zdaje sobie sprawę, nie wszyscy skończyli to co ja skończyłem ;-)
    Masz rację, jak ja kończyłem szkoły nie było gimnazjum.

  9. #19
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,798
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Idho zachowujesz się jak damski bokser. Dziewczyna odwaliła kawał dobrej roboty, poświęciła swój czas dla naszej wygody, a Ty jedziesz po niej. Jeżeli masz jakieś sugestie co do poprawek to je podawaj, ale naprawdę nie te słowa krytyki nikomu potrzebne nie są. Nawet jeżeli dziewczyna czy by miała 2 czy 50 lvl to nie ma większego znaczenia, bo mało kto zna wszystkie poradniki zamieszczone na forum. To naszą rolą jest teraz pomóc w udoskonaleniu katalogu i podać jakie poprawki nanieść, bo to my mamy wiedzę praktyczną na ich temat.

    Cyferka mam nadzieję że się nie zrazisz jednym sfrustrowanym facetem i dalej będziesz działała na tym polu, bo katalog znakomicie ułatwia nawigacje po tej części forum.

  10. #20
    Osadnik Awatar inmydefence
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    74
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    Masz rację, jak ja kończyłem szkoły nie było gimnazjum.
    to ty kończyłeś jakieś szkoły? patrząc na niektóre Twoje wypowiedzi, nawet bym na to nie wpadła ^_^ dzięki za cenną wiadomość o tobie, jednak można wdawać się z tobą w polemikę bez uszczerbku na zdrowiu intelektualnym ^_^ .. a czasem miałam wątpliwości

    aaa btw. bo jak już jestem na stronie poradnika, to się wypowiem.. no więc ... niezła robota, widać że ktoś ma sporo czasu na nerdzenie, ale są pewne niedoróbki i dziwi mnie to, że moderatorka nie umie przyjąć słów krytyki "na klatę", tym bardziej jeśli krytyka jest konstruktywna, a poza tym wyraża ją jednak doświadczony gracz, więc nie ma się co wstydzić, tylko korzystać i wynieść jakąś naukę dla siebie Cyferko, z pewnością rady Idho weźmiesz do serca i poprawisz te rażące usterki, trzymam za Ciebie kciuki, bo o brak czasu z pewnością się nie martwie jeśli chodzi o Cyferkę ^_^ tylko chęci więcej i poradnik będzie dopieszczony, serio.. powodzenia! ;-)
    Ostatnio edytowane przez inmydefence ; 04.03.2015 o 22:07
    Most people in the world don’t really use their brains to think.
    And people who don’t think are the ones who don’t listen to others...

Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.