Strona 12 z 17 PierwszyPierwszy ... 2 10 11 12 13 14 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 165

Wątek: Zbiór poradników Mikroclimat

  1. #111
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.09.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Kolonia
    Mikroclimat, wielkie dzięki za wsparcie przez te lata. Super poradnik. Nie miałem dylematu jakie przygody robić. Czekam na nowy równie dobry
    Jestem za tym żeby poradnik przywrócić.
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 19.01.2017 o 00:36

  2. #112
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.04.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowy Świat
    ja też popieram przedmówce odnośnie że był to super poradnik izgadzam się z resztom

  3. #113
    Osadnik
    Dołączył
    01.09.2012
    Posty
    87
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Icek_2012 Zobacz posta
    Czekam na nowy równie dobry
    Jestem za tym żeby poradnik przywrócić.
    Przecież te poradniki wcale się nie zdeaktualizowaly tylko Mikro focha strzelił i sam je usunął .
    Jak nie chce pozostawić po sobie śladu na forum w postaci kilkunastu bardzo dobrych poradników to już jego sprawa .
    Troszkę to dziecinne ale co mi do tego .
    W każdym razie dzięki za parę porządnie rozpisanych przygód i powodzenia życzę poza setkami .
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 19.01.2017 o 00:37

  4. #114
    Początkujący Osadnik Awatar kAJLAJSOIUN
    Dołączył
    14.02.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Nowa Ziemia
    micro
    dzieki za kawał dobrej roboty
    moze jednak przemyslisz i przywrocisz posty
    warto
    kupe ludzi z tego korzystało i korzysta nadal jak widac
    pozdrawiam i dziekuje
    kaj

  5. #115
    Osadnik
    Dołączył
    11.05.2012
    Posty
    77
    Serwer
    Czarci Gaj
    Ej no, w połowie przygody jestem...

    A tak poważnie to szkoda trochę tej pracy, niech służy ludziom. No i czy to nie przesada aż tak przejąć się 30 minutowym banem?

  6. #116
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    182
    Serwer
    Nowa Ziemia
    dostałam kiedyś bana całodniowego za praktycznie nic. Nie wyrażałam się brzydko, nikogo nie obrażałam. Po prostu ówczesny mod tak lubił dawać bany zwłaszcza kobietom, bo to była kobieta. Mod często nie zdaje sobie sprawy z wagi swojej decyzji i z tego, że ta gra jest dla ludzi nie dla nich, mają pilnować porządku - czyli żeby ludzie się nie obrażali, nie używali czatu jako sposobu na zarobek, odreagowanie agresji i frustracji. Przez notoryczne bany, g1 praktycznie jest martwe, czat żyje w gildiach. Wielu wartościowych graczy odeszło przez takie traktowanie - to raczej strata BB niż zysk.
    Mod powinien podlegać kontroli i jak przegina zwyczajnie odejść, a gracz skrzywdzony, powinien mieć prawo do zadośćuczynienia.
    Nie jest to krytyka wszystkich modów, są często mili i przyjaźni, patrz Penelopa. Ale to tylko ludzie, którym dano do ręki kawałek władzy, wiec powinni być też pilnowani. Pozdrawiam Mikroclimata, korzystało się bardzo z jego poradników, to był kawał dobrej roboty.

  7. #117
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    za 30minutoego bana zrezygnowałeś, trochę śmieszne, ale to twoja decyzja. szkoda bo poradniki bardzo dobre były.
    "Everybody lies"

  8. #118
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.09.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    bo prawda o MODACH jest taka ze sa to przypadkowi ludzie niekoniecznie myslacych
    dostali do raczki parę instrumentów niestety w większości przypadków kozystaja z nich niezgodnie z zasadami gry i wszelkiej logiki
    podejrzewam ze w ten sposób odreagowują swoje niskie poczucie wartości, substytuując sobie pozycje wielkosci

  9. #119
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.08.2014
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Straszne
    To były bardzo dobre poradniki, korzystałam ale nie pamiętam wszystkich ataków.
    Przykre, że nas ukarałeś za złe postępowanie jakiegoś Moda.

  10. #120
    Początkujący Osadnik Awatar GradowaChmurka
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Mikroclimat Zobacz posta

    Moderator czatu Susano4 - dziękuję, za pierwszego w tej grze i tylko 30 minutowego bana na chat i zarazem zmotywowanie do zaprzestania grania w grę bez zasad
    Pozdrawiam

    PS.
    3. Osoby, które korzystały prosiłbym o wsparcie w poście: http://forum.thesettlersonline.pl/th...01.2017-Opinie
    Korzystałam ale żadnego wsparcia udzielać nie zamierzam . Zachowujesz się jak urażona primadonna -- "" O jejciu , co za straszna Susana . jak ona śmiała dać mi bana na czat . Już ja jej pokażę . Zemszczę się . Usunę swoje zapiski , pożałuje tego ..
    Ach te małe kopki żelu , taki sprytny byłem a tu dupa , niepotrzebnie się napaliłem
    Buuu Buuu Buuu oddajcie moje kopki bo zrobię Wam na złość i odejdę z gry
    W sumie nieważne , cos mi się pomyliło , jak zawsze zrobiłem z igły widły .. "" --
    Wstydź się niegrzeczny chłopczyku , a teraz zdejmuj spodnie , będzie lane dupsko .

Strona 12 z 17 PierwszyPierwszy ... 2 10 11 12 13 14 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.