Strona 15 z 17 PierwszyPierwszy ... 5 13 14 15 16 17 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 165

Wątek: Zbiór poradników Mikroclimat

  1. #141
    Początkujący Osadnik Awatar kAJLAJSOIUN
    Dołączył
    14.02.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Nowa Ziemia
    działała
    gogle zaktualizowalo cache tez

  2. #142
    Odkrywca Awatar horis
    Dołączył
    07.04.2015
    Posty
    588
    Serwer
    Złota Góra
    sadze ze ten watek to juz nie powinien miec tytul 'zbior poradnikow mikroclimata', tylko 'zbior jego zali i focha oraz jego fanow', przy czym powinien zostac przeniesiony z tego dzialu w ktorym jest.
    jesli ktos pisze poradniki i je udostepnia- super, milo z jego strony, taki dobry uczynek WOBEC GRACZY , nie wobec modow czy bb, jesli nie chce nie udostepnia, nie jest to obowiazkowe, i nie ma co plakac.
    gra to przyjemnosc, ale kulturka musi byc;
    moze bywam brutalny, ale za to szczery

  3. #143
    Osadnik
    Dołączył
    01.09.2012
    Posty
    87
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Kazuio Zobacz posta
    Aż tak tępi jesteście, czy tylko udajecie ?? Korzystaliście cały czas z jego poradników a teraz nawet poprzeć go w słusznej sprawie nie chcecie...
    Brak slow czytając takie bzdury .
    Podziękowałem mu za włożoną pracę .
    Poprzeć kogoś w słusznej sprawie zawsze moge ale .....
    to o co piane bije Mikro nie jest warte funta kłaków .
    Banów na czat miałem sporo ( pewnie kolo 10-ciu ) , większość z nich wspominam bardzo ciepło ,
    nałożone przez bardzo sympatycznego moderatora Frodo . Szkoda , ze , już nie sprawuje tej funkcji .
    Zawsze dopisywał jakiś dowcipny komentarz w okienku .
    Wracającą kopka żelaza ?? Owszem , zauważyłem dość wcześnie jej nieplanowane właściwości
    ale zbytnio się tym nie podniecałem . Ot posłuży tydzien czy dwa a przy najbliższej konserwacji
    zostanie skorygowana . Az się zdziwiłem , ze co poniektórzy tak sie tym zbulwersowali .

  4. #144
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    18.04.2012
    Posty
    458
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Aaaa...więc o to chodzi. Bo nie do końca wiedziałem. Poradniki były faktycznie b.dobre, choć w mojej ocenie tylko te do krawców. Ja i tak robię syntezy z kilku różnych poradników + ataki przeze mnie wymyślone. Tak jak inni pisali, bardzo miło jak ktoś umieszcza poradniki, należą się podziękowania jak najbardziej, choć nie przeceniałbym żadnego poradnika od kogokolwiek. Natomiast to co pisze Kazuio to żenada jakich mało. Dla doświadczonych graczy i z długim stażem jakieś kopalnie żelaza to żaden bonus. No chyba, że ktoś farmi na 20 pieców żelaza to może wtedy tak. W innym wypadku wydobywanie żelaza jest wręcz zbędne...

  5. #145
    Osadnik
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    40
    Serwer
    Kolonia
    Uprzejmie proszę Moderatora o usunięcie tego postu a graczy o zaprzestanie komentowania.

  6. #146
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Mikroclimat Zobacz posta
    Uprzejmie proszę Moderatora o usunięcie tego postu a graczy o zaprzestanie komentowania.
    I czym się przejmujesz?
    Zawsze się znajdzie ktoś kto zamiast pisać o powodach dla jakich powstała ta zadyma będzie się przypierniczał do tego, który pisze że to nie w porządku wobec graczy - nie że zabierają co dali a że znowu do takiej styuacji dopuścili Rób dalej swoje i baw się przy tym dobrze, jeśli trzeba odczekaj i sprawdź czy nadal można to robić

  7. #147
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Mikroclimat Zobacz posta
    Uprzejmie proszę Moderatora o usunięcie tego postu a graczy o zaprzestanie komentowania.
    Sam zacząłeś gównoburzę z powodu 30 minutowego bana, spodziewałeś się, że wszyscy się będą nad Tobą użalali? Większość ze starych wyjadaczu już zaliczyła bana bez powodu lub przez dziurawy regulamin, a Ty jesteś drugi po Wojtusiu który robi z tego powodu aferę na forum. Nie jest to doborowe towarzystwo...

  8. #148
    Osadnik
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    40
    Serwer
    Kolonia
    baquslaw:
    Uprzejmie proszę Moderatora o usunięcie tego postu a graczy o zaprzestanie komentowania.

  9. #149
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Czyli powiedziałem co chciałem a ponieważ nie na taką reakcję liczyłem, to reszta niech się już się nie odzywa?

  10. #150
    Odkrywca Awatar horis
    Dołączył
    07.04.2015
    Posty
    588
    Serwer
    Złota Góra
    kto sieje wiatr ten zbiera burze, a ja caly czas widze jako 1 post w tym temacie bol pupska, a ze innym ten bol sie nie podoba to komentuja,

    ps. lepiej napisac pw do moderatora forum prosbe o zamkniecie tematu- to dziala, a nie probowac graczom pokazywac kto rzadzi jako gracz wyzszej kategorii
    gra to przyjemnosc, ale kulturka musi byc;
    moze bywam brutalny, ale za to szczery

Strona 15 z 17 PierwszyPierwszy ... 5 13 14 15 16 17 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.