Strona 14 z 17 PierwszyPierwszy ... 4 12 13 14 15 16 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 165

Wątek: Zbiór poradników Mikroclimat

  1. #131
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    182
    Serwer
    Nowa Ziemia
    tworzenie poradników to praca intelektualna, która w Polsce jest chroniona prawami autorskimi i autor ma prawo swoją prace udostępniać lub nie. Nie na miejscu są tu wpisy pod tytułem " obrażona księżniczka", piszą to ludzie nie szanujący czyjejś pracy i liczący na tanią darmochę bez wysiłku. I bluzganie bo ktoś zabrał to co zrobił, to takie małe. Miał prawo i tyle, i ci co korzystali, powinni dać mu wsparcie, a nie dokopać.

  2. #132
    Odkrywca Awatar Adamynas
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    512
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Lumpola brawo Ty
    normalnie polubiłem Ciebie z miejsca
    Censored by BB_Penelopa many times....
    Walcz z MOD jak Don Kichot

  3. #133
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Mloda_dama Zobacz posta
    Wielka szkoda ze na bezmyslnosci Modow traca zwykli gracze ktorzy czesto z tych poradnikow korzystali.
    (ironia on) Niedobry moderator, zmusil gracza do usuniecia poradnikow z forum! (ironia off)

    Bardzo doceniam kazdego gracza, ktory za darmo poswieca swoj czas na nadanie swoim "notatkom" formy nadajacej sie do opublikowania, szczegolnie tutaj na forum. Ale nie demonizujmy teraz roli moderatora w procesie usuniecia poradnikow z forum, bo to byla suwerenna decyzja gracza, ktora trzeba uszanowac i tyle.

  4. #134
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    uszanować można, ale powód delikatnie mówiąc śmieszny
    "Everybody lies"

  5. #135
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Misiorww Zobacz posta
    uszanować można, ale powód delikatnie mówiąc śmieszny
    Okaze moj szacunek nie komentujac powodow

  6. #136
    Osadnik
    Dołączył
    25.07.2012
    Posty
    109
    Serwer
    Kolonia
    Mikroclimat podał Wam linka i poprosił o wsparcie w związku z arktycznymi a wy gadacie głupoty ,że się niby obraził o bana... Aż tak tępi jesteście, czy tylko udajecie ?? Korzystaliście cały czas z jego poradników a teraz nawet poprzeć go w słusznej sprawie nie chcecie...

  7. #137
    Odkrywca Awatar horis
    Dołączył
    07.04.2015
    Posty
    588
    Serwer
    Złota Góra
    nie ja nie chce, korzystalem czasem z poradnikow, ale nie uwazam arktycznych za cos waznego aby to wspierac, no i owszem ,zachowal sie jak primadonna strzelajac focha za bana i probujac w ten sposob nastawic graczy na anty do modow oraz czekac na oklaski i blagania
    to nie przedszkole, to jego poradniki, na spokojnie mial prawo je skasowac, ale po hustawke taki przytup i robienie wielkiego show z tego powodu
    gra to przyjemnosc, ale kulturka musi byc;
    moze bywam brutalny, ale za to szczery

  8. #138
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Kazuio Zobacz posta
    Mikroklimat podał Wam linka i poprosił o wsparcie w związku z arktycznymi
    Znaczy jak, nawet jak się z nim nie zgadzam w tym temacie, to mam go poprzeć?
    Wisi mi totalnie temat arktycznych, uważam, że to była wpadka BB, że akurat tak jedna wracała, i dało się odgadnąć, że to zmienią. Nie uważam też, że to, czy część z nich wraca, czy nie, zmienia znacząco dynamikę/komfort grania. Są inne, szybsze kopalnie żelaza do tego.

    Cytat Zamieszczone przez Kazuio Zobacz posta
    a wy gadacie głupoty ,że się niby obraził o bana...
    Cóż. Tak napisał w pierwotnej wersji, nocą, niedługo po usunięciu poradników...

    Cytat Zamieszczone przez Kazuio Zobacz posta
    Korzystaliście cały czas z jego poradników a teraz nawet poprzeć go w słusznej sprawie nie chcecie...
    1. Nie korzystałam, bo nie cierpię formy graficznej poradników na forum. Nawet mniejsze straty w sensownych poradnikach mi nie rekomensują dla mnie układu graficznego.
    2. Dla niego i dla Ciebie słuszna, dla mnie zbędne bicie piany.

    Cytat Zamieszczone przez Kazuio Zobacz posta
    @horis,@Ranhea
    1. Wasza sprawa jak lubicie być okradani i oszukiwani i jeszcze tego nie negujecie...
    2. Widać nigdy bana nie dostaliście za prawdę

    @Ranhea, nie korzystałaś z jego poradników, obrażasz jego umiejętności i nabijasz sobie posty. Won stąd!
    ad 1 Wystarczy przeczytać regulamin i zasady gry.

    ad 2 Wydajesz się mieć bardzo głęboką wiedzę o tym, co zaszło wtedy, oraz ślepą lojalność wobec twórcy tego wątku... ok, tak też można.

    ad 3 To, ze nie korzystałam z jego poradników na forum, nie oznacza, że neguję jego umiejętności pisania poradników. Nie odpowiada mi forma graficzna na forum, to wszystko.

    Rozumiem, że jak Cię teraz zbanują na forum za powyższą obraźliwą odzywkę, to też to będzie "ban za prawdę"? :P
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 21.01.2017 o 17:29 Powód: połączenie postów

  9. #139
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Gostek przeszedł przy czerwonym świetle i dostał mandat od policjanta.
    Tak się wkurzył, że poszedł kawałek dalej i pobił staruszkę.
    Kretynizm?
    Oczywiście.
    Tyle że takim samym dla mnie kretynizmem jest usunięcie poradników (krzywdząc graczy, nie modów czy BB) bo dostał bana.
    Tym jednym ruchem stracił cały mój szacunek za wkład pracy który włożył w stworzenie tych poradników.
    @Kazuio - nie podoba Ci się być okradanym i oszukiwanym, nie podobają się bany za prawdę? - won stąd, nikt Ciebie tu na siłę nie trzyma.
    A co do tego "oszukiwania i okradania" - kupiłem sobie pakiet w kablówce za 100 zł, przez pomyłkę operatora przez kilka tygodni mogłem oglądać pakiet za 200 zł, niestety operator się połapał i po pewnym czasie mogłem oglądać tylko ten pakiet za 100 zł.
    Czy operator mnie oszukał? okradł? Oczywiście że nie.
    Tu mamy analogiczną sytuację, tylko paru pazerniaków nakupowało sobie kopalnie (przez grzeczność nie wspomnę, że od osób które nie wiedziały o bugu - to było oczywiście moralnie poprawne) a teraz zostaje z ręką w nocniku i płacze jakie to BB złe.
    Ale to szkoła jednego z naszych polityków - Żadne krzyki i płacze ich nie przekonają, że białe jest białe a czarne jest czarne

  10. #140
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    No cóż nie on jedyny pisał poradniki, więc nie ma co rozpaczać. Zawsze pozostaje wiki i masa innych poradników na tym forum czy innych serwisach

Strona 14 z 17 PierwszyPierwszy ... 4 12 13 14 15 16 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.