Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za wprowadzeniem rankigu graczy oraz rankigu gildi w grze?

Głosujących
43. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK!!!! KONIECZNIE!!!!!

    34 79.07%
  • ABSOLUTNIE NIE

    9 20.93%
Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 38

Wątek: Ranking gracz & ranking gild

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    38
    Serwer
    Kolonia

    Ranking gracz & ranking gild

    Jak w kazdej grze pierwszy raz sie spotykam aby gra nie posiadala zadnego rankingu graczy ani gildi

    nie ma tutaj zadnej rywalizacji miedzy graczami jesli nie widac kto jest lepszy...

    Podejrzewam ze nie tylko wzrost zakupow diamentow bylby ale i wieksze zainteresowanie gra

    kolo ikony ekspedycji (koloni) na dole ekranu moglaby byc taka mala ikonka co do sprawdzania

    wiem ze odswiezanie musialoby byc albo co konserwe albo co dobe zeby nie przeciazac serwerow...

    Wiem ze jest to realne to bardzo latwe do zrobienia...

    Bb prosze o skrypty do gry to sam to zrobie jak macie z tym jakis problem

    pisalem mase prac na temat flasha takze podejrzewam ze nie mialbym z tym zadnego problemu

    jak macie za duzo roboty to moge was odciazyc z nawału roboty

  2. #2
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Kolejny głos wołającego na puszczy.
    Zapomnij.

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    10.06.2012
    Posty
    33
    Serwer
    Kolonia
    Popieram.
    Ranking jest potrzebny.
    Odrobina rywalizacji jeszcze nikomu nie zaszkodziła.

    Dodaj Ankietę

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    22.06.2014
    Posty
    72
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Witam,
    Pomysł oczywiście popieram.
    Rankingowanie i elementy rywalizacji ożywią tę gre.
    Takie elementy można wprowadzić na wiele różnych sposobów.
    Poprzez wprowadzenie dodatkowego budynku, który będzie zamieniał każdy rodzaj surowca w punkty bądź poprzez przeliczenie surowców na pkt (to bardziej dociąży serwery) albo w zupełnie inny sposób.
    W wielu wersjach pudełkowych Settlersów były statystyki, rankingi, to w końcu sól każdej gry ekonomicznej i strategicznej.
    Najwyższy czas na wprowadzenie list rankingowych, prośba o dodanie ankiety (było już sporo wątków o rankingach) a my szanowne Panie i szanowni Panowie głosujmy i wywierajmy presję na twórcach, żeby gra wreszcie nabrała kształtu gry z jakimś celem (np. byciem najlepszym).

    Pozdrawiam
    Czilałttt .......d(-_-)b.......

  5. #5
    Banned
    Dołączył
    28.11.2014
    Posty
    308
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Bardzo proszę o dodanie ankiety, w tym dziale forum, jest ona obowiązkowa - bez niej temat zostanie zamknięty za kilka dni.
    Poradnik, jak dodać ankietę
    Wypowiedzi i poglądy przedstawione w moich postach, są wyłącznie moje i jako takie należy je traktować. W żadnym wypadku nie należy zakładać, że przedstawiają oficjalne stanowisko Ubisoft/BlueByte, czy że są tożsame z poglądami przedstawicieli ww. firm.

    Jak skontaktować się z Supportem? Jak dodać ankietę?

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    38
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez chilout05 Zobacz posta
    witam,
    pomysł oczywiście popieram.
    Rankingowanie i elementy rywalizacji ożywią tę gre.
    Takie elementy można wprowadzić na wiele różnych sposobów.
    Poprzez wprowadzenie dodatkowego budynku, który będzie zamieniał każdy rodzaj surowca w punkty bądź poprzez przeliczenie surowców na pkt (to bardziej dociąży serwery) albo w zupełnie inny sposób.
    W wielu wersjach pudełkowych settlersów były statystyki, rankingi, to w końcu sól każdej gry ekonomicznej i strategicznej.
    Najwyższy czas na wprowadzenie list rankingowych, prośba o dodanie ankiety (było już sporo wątków o rankingach) a my szanowne panie i szanowni panowie głosujmy i wywierajmy presję na twórcach, żeby gra wreszcie nabrała kształtu gry z jakimś celem (np. Byciem najlepszym).

    Pozdrawiam
    czilałttt .......d(-_-)b.......

    to po co wprowadzali osiągnięcia... Jak dla każdego mało co one znaczą jak nie ma jak sie pochwilis na ogolnej liscie rankigowej
    to co mowisz jest nie realne bo wiem ze za kazdy surowiec co by przybywal co sekunde to po kilku minutach serwery zagotowaly by sie
    mowie o mniej skomplikowanym rankigu odnoszacym sie do osiagniec kazdego gracza
    jedynie co mozemy sprawdzic to z kazdym z osobna aby moc porownac osiagniecia.. (bez sensu) -

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    38
    Serwer
    Kolonia

    List rankingowa w grze

    Czy jesteś za wprowadzeniem rankingu graczy oraz rankingu gildi w grze?

  8. #8
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    24.04.2012
    Posty
    371
    Serwer
    Kolonia
    A gdzie opcja - Jest mi to obojętne?
    Dedykacja dla moderatorów

    Wolność i władza mają tylko jedną wspólną cechę: nadużywanie.
    Karol Bunsch

  9. #9
    Początkujący Odkrywca Awatar browar69
    Dołączył
    20.08.2013
    Posty
    364
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Stan58 Zobacz posta
    A gdzie opcja - Jest mi to obojętne?
    Nie znam się ale się wypowiem? Nie mam zdania ale skończyłem 18 lat to pójdę na wybory tylko po to by skorzystać z otrzymanych praw by na kogoś zagłosować?
    Jak nie masz zdania to po prostu nie głosujesz nie rozumiem po co tworzyć sobie problem
    Tylko dwie rzeczy są nieskończone: ilość bugów oraz ludzka głupota. Pewne również są tylko dwie – śmierć i nieudana konserwacja. Bo podatki są jak płot, tygrys przeskoczy, szczur się prześlizgnie, a bydło zostanie.

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    38
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Stan58 Zobacz posta
    A gdzie opcja - Jest mi to obojętne?

    to jak ci jest obojetne to nie graj w settlersow

Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.