Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27

Wątek: po wgraniu nowej wersji

  1. #21
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    Tawerniani generałowie w kółko po wylądowaniu na przygodzie "rozstawiają" się i licznik znów idzie od zera. Olali te błędy?!
    De fakto nie mają oni skróconego czasu dotarcia na przygodę, bo pozostały czas "rozstawiają" się ciągle.
    Ostatnio edytowane przez YAHIKO_FX ; 06.03.2015 o 01:47

  2. #22
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.10.2014
    Posty
    19
    Serwer
    Nowy Świat
    Ja z kolei mam kłopot z kliknięciem w gwiazdę i szkielet budynku . Aby wysłać geologa lub postawić nową kopalnię muszę klikać w te ikony po kilka razy. To trwa już od 26 lutego i doprowadza mnie do szału.

  3. #23
    Osadnik Awatar sivy-devil
    Dołączył
    02.10.2012
    Posty
    74
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    a był czas przywyknąć do błędów gracie już tak długo i dziwią was błędy,za każdym razem tak jest i zawsze tak będzie że każda nowość niesie za sobą jakiś bubel
    to że gienki sie rozstawiają po kilka razy,cóż-relog pomaga hehe a wkrótce problem zniknie bo promo się skończy więc poprawiać tego nie będą.I to chyba wam chciał przekazać IDHO
    pozdro dla wytrwałych
    Nigdy nie mów nigdy

  4. #24
    Początkujący Osadnik Awatar Kościan
    Dołączył
    04.04.2012
    Posty
    24
    Serwer
    Czarci Gaj
    Co zrobią to spieprzą wojo sie blokuje niby po porażce

  5. #25
    Osadnik
    Dołączył
    23.10.2012
    Posty
    44
    Serwer
    Złota Góra
    Nie wiem jak Wy, ale ja dalej czekam na wyjaśnienia, przeprosiny i rekompensatę straconego czasu

  6. #26
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    Powinni to naprawić przed eventem, albo nawet przesunąć czas rozpoczęcia eventu, do póki nie naprawią błędów. Bo jesli tego nie zrobią, nie zdziwiłbym się gdyby we wtorek, środę ilość błędów przybyło.

  7. #27
    ex_Lete
    Witam,

    w związku z brakiem zainteresowania wątkiem /ostatni wpis 14.03.2015 r./

    temat zamykam i przenoszę do archiwum.

    Pozdrawiam
    MOD_Lete

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.