Zobacz wyniki ankiety: Czy uważasz, że to dobry pomysł?

Głosujących
54. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Generalnie koncepcja jest słuszna

    31 57.41%
  • W sumie tak, tylko zmienił(a)bym zaproponowane ceny

    8 14.81%
  • Do kitu pomysł, tak jak jest, jest dobrze

    9 16.67%
  • Mi to obojętne

    6 11.11%
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 32

Wątek: Stare pisanki za klejnoty

  1. #11
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    Tak rozpieściło wcześniejszych, rozpiściło nowych. Teraz ci nowi nie chcą grać z wcześniejszymi, no chyba że starsi dadzą im łatwiejszego dropa, pomijając kooperacyjne. Ciekawy jestem jak daleko się posuną, czy dopiero jak statystyki im spadną?
    Podkreślić chcę że generał lepszy to nie to samo co jakiś budynek do zdobycia w evencie. To nowi są w stanie zrozumieć, że wcześniej się nie załapali.

    Porit, niestety nie uczestniczę w nim. Wiem do czego zmierzasz, i nie to miałem na myśli pisząc "wszystko co producent przewidział". Miałem na myśli wszystko co w normalniejszy sposób można ugrać. Takie konkursy są dla młodszych wiekowo graczy, którzy lubią szyć xD.
    Ostatnio edytowane przez YAHIKO_FX ; 22.02.2015 o 18:45

  2. #12
    Początkujący Odkrywca Awatar browar69
    Dołączył
    20.08.2013
    Posty
    364
    Serwer
    Złota Góra
    Brakuje mi opcji całkowitego wycofania oferty sprzed roku.
    No i twierdzenie:
    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    Z tą tendencją się nie zgodzę, była akurat odwrotna, BB rozpieściło graczy i teraz gdy event jest gorszy od poprzedniego płacz i narzekania.
    Uważam za błędne, ja rok temu gdy też byłem nowym graczem nie miałem oferty zakupu przedmiotów sprzed dwóch lat, moim zdaniem BB nadal rozpieszcza graczy i tegoroczna oferta jest dwukrotnie lepsza od zeszłorocznej, a temat sugeruje, że trzeba ich rozpieścić jeszcze bardziej. Strach pomyśleć co gracze zechcą za rok, gotowe wyspy z magazynami pełnymi surowców i klejnotów jak na testowym?

    Jednocześnie pragnę przypomnieć, że będzie można kupić stare pisanki za klejnoty, nabywając za klejnoty dowolne budynki/surowce u kupca i wystawiając je na kantor więc propozycja zawarta w temacie jest zupełnie nie potrzebna.

    I zakładając, że obecnie ulepszony silos schodzi za około 1100 pisanek to sprzedając 4 sztuki warte 8k klejek możemy kupić mma+weta (2700+1700=4400) wartych 7+5k czyli 12k klejnotów więc niewiele drożej niż proponujesz.
    Ostatnio edytowane przez browar69 ; 24.02.2015 o 11:33 Powód: kosztorys

  3. #13
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez browar69 Zobacz posta
    Jednocześnie pragnę przypomnieć, że będzie można kupić stare pisanki za klejnoty, nabywając za klejnoty dowolne budynki/surowce u kupca i wystawiając je na kantor więc propozycja zawarta w temacie jest zupełnie nie potrzebna.
    Idąc Twoim tokiem myślenia, można kupić klejnoty za klejnoty. Mowa jest o zakupie bezpośrednim.

  4. #14
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    1. Błędne założenie - Aktualnie na Nowej Ziemi miałbyś problem ze sprzedażą za 800 pisanek i podejrzewam że na różnych serwerach jest to różnie. I jak by nie patrzeć, starych pisanek dla wszystkich chętnych na MMA na pewno nie wystarczy o pozostałych zakupach nie wspomnę. Więc całe Twoje wyliczenie jest chwilowe dla serwera Złota Góra. Piszę chwilowe bo cena pisanek ciągle rośnie.
    2. Gdzie Ty widzisz event dwukrotnie lepszy od poprzedniego? Dla graczy którzy zrobili zakupy w zeszłym roku, oferta jest żałosna w porównaniu do poprzedniego roku, dla graczy którzy tych zakupów nie zrobili - oferta fajna tylko skąd wziąć stare pisanki? Dla wszystkich nie wystarczy a im ktoś ma krótszy staż (czytaj jest biedniejszy) tym ma mniejsze szanse na zakup.
    3. Dlaczego liczysz tylko MMA i weterana? A gdzie poszukiwacz, młyny i pływające rezydencje? MMA kosztuje 2706 pisanek, Weteran 1746, poszukiwacz 537, młyny 1555 i pływające rezydki 255 co razem daje 6799 pisanek. Czyli nawet licząc silosy po 1100 pisanek (pomijam że 200 by zabrakło ale te dokupimy za monety czy coś innego) potrzeba 12.000 klejnotów, kupując pisanki za klejnoty wychodzi 7.000, naprawdę uważasz, że to niewiele drożej? Nawet jeżeli zależy mi tylko na MMA i wetku - potrzebuję 4452 pisanek, sprzedając 4 silosy za 4400 pisanek (o brakujących 52 pisankach nie wspomnę) wydasz 8k kleju, w/g mojej propozycji - 6k kleju, naprawdę uważasz że 2k klejnotów to pikuś?
    4.
    Uważam za błędne, ja rok temu gdy też byłem nowym graczem nie miałem oferty zakupu przedmiotów sprzed dwóch lat,
    mogłeś kupić tylko były nie w osobnym sklepie a jako normalna oferta.

  5. #15
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,799
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez browar69 Zobacz posta
    Jednocześnie pragnę przypomnieć, że będzie można kupić stare pisanki za klejnoty, nabywając za klejnoty dowolne budynki/surowce u kupca i wystawiając je na kantor więc propozycja zawarta w temacie jest zupełnie nie potrzebna.
    I zakładając, że obecnie ulepszony silos schodzi za około 1100 pisanek to sprzedając 4 sztuki warte 8k klejek możemy kupić mma+weta (2700+1700=4400) wartych 7+5k czyli 12k klejnotów więc niewiele drożej niż proponujesz.
    Nie będzie można kupić starych pisanek za klejnoty, nie wprowadzaj ludzi w błąd. Liczba starych pisanek jest ograniczona zapasami w magazynach starych graczy, nowych zapasów nie przybędzie. Kilku graczy sobie generałów zakupi, a reszta choćby 100 silosów sprzedała to nie zdobędzie starych pisanek, bo ich już w magazynach nie będzie.

    Zakładać to sobie możesz nawet że za silos 10k pisanek dostaniesz, realia jednak mocno odbiegają od prawdy. Na Nowej ziemi pisanki po 250-270 monet chodzą, a ulepszony silos po 185k monet.

  6. #16
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Powiedzmy sobie szczerze: że staremu (graczowi) trudno dogodzić.
    Event zapowiada się ciekawie, biorąc pod uwagę możliwości nawet bym powiedział, że bardzo ciekawie.
    Wymaga dopracowania, ale po to jest testowy, do zgłaszania sugestii i wytykania błędów.
    (co do błędów to już raczej na każdym forum )

    Ja zaliczam się do graczy co wszystko zakupili w zeszłym roku, ale i tak uważam, że ten event będzie ciekawy.
    A to już niestety graczy problem, że apetyt rośnie w miarę jedzenia i chcieliby teraz np. po 4 ulepszone silosy do zdobycia.
    Bez przesady ludziska, bez przesady

  7. #17
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,799
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez krotos666 Zobacz posta
    Ja zaliczam się do graczy co wszystko zakupili w zeszłym roku, ale i tak uważam, że ten event będzie ciekawy.
    Powiedz mi tylko co będzie takiego ciekawego w tym evencie da starych graczy? Bo ja to jedynie widzę jajorezydkę i 2 pływajace rezydencje, ale to żaden szał.
    Chyba nie masz na myśli legendarnie tandetnego weterana i generała transportowego do kolonii które, robią jedynie desperaci.

  8. #18
    Banned
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    1,750
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Pragnę przypomnieć, że obecna wersja jest "testowa" i przed wprowadzeniem mogą zostać naniesione poprawki tak jak poprzednio było z MMA który również z kiepskiego stał się bardzo przydatny.

    Pozdrawiam
    Mod Zakrecony

  9. #19
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Pamiętamy.
    Między innymi dlatego go tak krytykujemy, żeby krytyka dotarła gdzie potrzeba i żeby został ulepszony

  10. #20
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,799
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dokładnie tak jak pisze RedJul. A niestety BB swoim olewaniem pokazało że łagodne sugerowanie niewiele daje, potrzebna jest intensywna krytyka.

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.