Zobacz wyniki ankiety: Czy uważasz, że to dobry pomysł?

Głosujących
54. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Generalnie koncepcja jest słuszna

    31 57.41%
  • W sumie tak, tylko zmienił(a)bym zaproponowane ceny

    8 14.81%
  • Do kitu pomysł, tak jak jest, jest dobrze

    9 16.67%
  • Mi to obojętne

    6 11.11%
Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 32

Wątek: Stare pisanki za klejnoty

  1. #1
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Stare pisanki za klejnoty

    BB zmieniło zasady i mamy małe (lekko powiedziane) zamieszanie związane z nadchodzącym eventem.
    Wprowadzenie starych i nowych pisanek z określonymi ograniczeniami nikomu się nie podobają.
    Dlatego proponuję, żeby wprowadzić możliwość kupna starych pisanek za klejnoty.(zachowując zasadę kto kupił w zeszłym roku, teraz nie może).
    100 pisanek - 100 klejnotów.
    Jednocześnie zmieniłbym ceny za stare pisanki:
    MMA - 3499 pisanek
    Weteran - 2499 pisanek
    Zwiadowca - 499 pisanek
    Młyn - 449 pisanek
    Pływająca rezydencja - 145 pisanek.
    Nawet gdy ktoś nie ma pisanek z ubiegłego roku, ma szansę kupić je za klejnoty, wyjdzie o 50% taniej niż gdyby bezpośrednio kupował za klejnoty.
    A gdy nawet gracz nie ma klejnotów, sama możliwość kupienia pisanek za klejnoty spowoduje pojawienie się większej ich ilości na rynku, spadek cen i tym samym umożliwi większej ilości graczy zakupy.

    mirmilek
    Za szybki byłeś zanim skończyłem dodawać ankietę już się wpisałeś
    Ostatnio edytowane przez RedJul ; 22.02.2015 o 17:46 Powód: dopisanie (tłustym drukiem) ważnego dla całości zdania.

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.08.2013
    Posty
    18
    Serwer
    Nowa Ziemia
    swietny pomysł ja bym kupił tylko dodaj prosze ankiete bo znowu bedzie kosz

  3. #3
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,799
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Pomysł dobry, co do cen się nie wypowiadam, bo się nie zastanawiałam nad tym jakie powinny być. Alternatywą do pomysłu jest umożliwienie zakupu starych rzeczy za nowe pisanki.

  4. #4
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    Wyższe ceny mi się nie podobają z twojej propozycji, jestem za tym by z przygód wypadały także żółte pisanki.
    Na pomysł żółtych pisanek za klejki BB się nie zgodzi, bo to tak jakby taniej móc w ten sposób kupić MSW/ Weterana i resztę.
    I dropy powinny nieco zmodyfikować, bo czasami ciągle zamiast granitu wygrywa się drewno egzotyczne, a szanse na coś z ostatniego slota (przygodę/ obiekt) prawie wcale nie da się upolować. A z przygód które gracze nie chcą grać dodać możliwość wygrania w nich 5 klejnotów, na przykład.
    Ostatnio edytowane przez YAHIKO_FX ; 22.02.2015 o 18:01

  5. #5
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez YAHIKO_FX Zobacz posta
    Wyższe ceny mi się nie podobają z twojej propozycji, jestem za tym by z przygód wypadały także żółte pisanki.
    Na pomysł żółtych pisanek za klejki BB się nie zgodzi, bo to tak jakby taniej móc w ten sposób kupić MSW/ Weterana i resztę.
    Ale dokładnie o to chodzi.
    Przeczytałem właśnie swoją wypowiedź jeszcze raz i widzę, że umknęło mi jedno zdanie:
    Zachowując zasadę kto kupił w zeszłym roku, teraz nie może.
    Bez tego zdania część o spadku cen pisanek nie do końca byłaby prawdziwa
    "Zyskać" mają ci, którzy w zeszłym roku nie dokonali z różnych powodów zakupów, czyli mieliby w sumie zapłacić więcej niż w zeszłym roku ale taniej niż u kupca. To jest swego rodzaju kompromis.

  6. #6
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    Niestety tendencja jest taka by co event mniej dawać nowym, niektórym to życia zabraknie by zdobyć wszystko co przewidziano w grze, ale pewnie o to chodzi by wydawać realną kasę na klejki by wygrać, a komu to przeszkadza to cóż.
    Tez jestem za tym by każdy nowy mógł zdobyć tego 1 weterana, mistrza czy przynajmniej pienia. To była marka tej gry, zachęcająca nowych do grania bez nich przez rok, a teraz połowa graczy zrezygnowała gry, słusznie zresztą uważając, "to co teraz mam czekać na kolejny event by może łaskawie dali jak innym mi zdobyć coś co ułatwi grę w trudniejsze przygody? Czy muszę się męczyć albo wydać klejki na tych weteranów?" To co zrobili to jak strzelić sobie w stopę.
    Ostatnio edytowane przez YAHIKO_FX ; 22.02.2015 o 18:09

  7. #7
    Początkujący Odkrywca Awatar Porit
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    258
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez YAHIKO_FX Zobacz posta
    ...ale pewnie o to chodzi by wydawać realną kasę na klejki by wygrać...
    Wygrać? Co chcesz wygrać w tso?

  8. #8
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    Wszystko to, co przewidział producent.

  9. #9
    Początkujący Odkrywca Awatar Porit
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    258
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez YAHIKO_FX Zobacz posta
    Wszystko to, co przewidział producent.
    Obecnie jest konkurs na strój karnawałowy. Można wygrać 1000 klejnotów.
    Uczestniczysz w konkursie?

  10. #10
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez YAHIKO_FX Zobacz posta
    Niestety tendencja jest taka by co event mniej dawać nowym, niektórym to życia zabraknie by zdobyć wszystko co przewidziano w grze, ale pewnie o to chodzi by wydawać realną kasę na klejki by wygrać, a komu to przeszkadza to cóż.
    Tez jestem za tym by każdy nowy mógł zdobyć tego 1 weterana, mistrza czy przynajmniej pienia. To była marka tej gry, zachęcająca nowych do grania bez nich przez rok, a teraz połowa graczy zrezygnowała gry, słusznie zresztą uważając, "to co teraz mam czekać na kolejny event by może łaskawie dali jak innym mi zdobyć coś co ułatwi grę w trudniejsze przygody? Czy muszę się męczyć albo wydać klejki na tych weteranów?" To co zrobili to jak strzelić sobie w stopę.
    Z tą tendencją się nie zgodzę, była akurat odwrotna, BB rozpieściło graczy i teraz gdy event jest gorszy od poprzedniego płacz i narzekania.

Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.