Zobacz wyniki ankiety: Czy myslisz ze opcja pracy budynku tylko na premii bylaby przydatna?

Głosujących
64. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    34 53.13%
  • Nie

    28 43.75%
  • Mam to gdzies

    2 3.13%
Strona 1 z 8 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 76

Wątek: Praca tylko na premii

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    187
    Serwer
    Nowy Świat

    Praca tylko na premii

    Proponuję we właściwościach każdego budynku produkcyjnego dodać checkbox "Praca na premii".

    Działanie opcji:
    - gdy budynek jest wyłączony, to wrzucenie na niego premii włączy go
    - gdy premia przestanie działać na budynku, to się sam wyłączy

  2. #2
    Osadnik Awatar Saxza
    Dołączył
    13.10.2012
    Posty
    53
    Serwer
    Złota Góra
    Jestem na nie , śmierdzi lenistwem na kilometr skoro nawet nie chce się włączyć i wyłączyć budynków.

  3. #3
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Zastopuje sobie mennice. Bo będę chciał zrobić sobie kilka dni wolnego. A tu jakiś świerzak z gildii będzie miał zadanie dzienne rzucić komuś kanapke i mi włączy...
    Totalna bzdura...

  4. #4
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Rozumiem, że chodzi o premiowanie własnych farm bez konieczności przelogowywania się i ręcznego odpalania budynków Też jestem na nie.

    Piotru70, akurat z mennicą to najmniejszy problem, w najgorszym przypadku będzie "pusta" premia jak nie będzie sztabek w magazynie. Gorzej np. z kopalnią (przykładowo na 5 lvl), która w trakcie takiej operacji może się po prostu zawalić bo braknie złoża.
    Ostatnio edytowane przez zwolk ; 11.04.2013 o 08:17

  5. #5
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez zwolk Zobacz posta
    Rozumiem, że chodzi o premiowanie własnych farm bez konieczności przelogowywania się i ręcznego odpalania budynków Też jestem na nie.

    Piotru70, akurat z mennicą to najmniejszy problem, w najgorszym przypadku będzie "pusta" premia jak nie będzie sztabek w magazynie. Gorzej np. z kopalnią (przykładowo na 5 lvl), która w trakcie takiej operacji może się po prostu zawalić bo braknie złoża.
    Zwolk, może nie wszyscy nie mają sztabek w magazynie ;d

  6. #6
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Piotru70 Zobacz posta
    Zwolk, może nie wszyscy nie mają sztabek w magazynie ;d
    To jaki masz problem w tym, że "świeżak" da Ci premię i zrobi Ci trochę monet podczas Twojej nieobecności? Założenie przecież jest takie, że po zakończeniu działania premii budynek się wyłącza.

    Ja będę się jednak trzymał swojej argumentacji "przeciw"

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    176
    Serwer
    Czarci Gaj
    na przykład taki argument, ze całe złoto robie na premiach x3 lub wiekszych wiec wrzucenie mi premi x2 jest dla mnie strata.
    jak wyzej wspomniano, smierdzi multikontowym lenistwem przelogowania sie.
    jestem na nie również.

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    07.10.2012
    Posty
    117
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Nic z tego. Przykro mi.
    Tu rozwiążesz problemy techniczne - http://forum.thesettlersonline.pl/th...zwi%C4%85zania
    Wejdź, jeśli chcesz znać rozwiązania banalnych problemów.

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    187
    Serwer
    Nowy Świat
    Primo: Szczerze powiem, nie nie przyszło mi na myśl zastosowanie w multikonciarstwie, nie zajmuję się tym. Co więcej myślę, że należało by przyjrzeć się po tym kątem tym którzy tak to skojarzyli. I to za jakim znawstwem problematyki ...

    Secundo: Mój pomysł powstał, ponieważ chciałbym by budynki obrabiające cenne surowce (np wydobycie i obróbka złota) działały tylko na premii. Osobiście wymieniam na dobę dwie serie koszy i jest parę godzin bez premii, czyli ok 6. Najchętniej zapauzował bym produkcję na ten czas.
    Gdy przed pójściem do pracy wymienię koszyki, to nim wrócę działają ok 1-1,5h bez premii. Wolałbym żeby lepiej nie pracowały. A do tego nie zawsze wracam prosto do domu (wbrew pozorom nie do lasu) i źle się czasem czuję, że moje cenne surowce są obrabiane w tym czasie bez premii.

    Tertio: Argumenty o lenistwie uważam za niedorzeczne. Wyłączanie i włączanie kilkunastu budynków (u innych pewnie większej ilości) to nie żadna zabawa, ale przykra, żmudna klikologia.

    Quatro: Osobom obawiającym się, że ktoś rzuci im niechcianą premię uruchamiającą budynek, powiem tak: to miała by być OPCJA, a nie zmiana w ogóle zachowania wszystkich budynków. Nie chcesz by ktoś uruchomił ci buffem kopalnię, albo mennicę, to nie aktywujesz na tym budynku takiej opcji i masz działanie jak teraz!

    Quinto: Pod wpływem powyższej uwagi, do pomysłu dodałbym coś takiego, że gdy wchodziło by się do sąsiada, wybrało by się premie do rzucenia, to budynki wyłączone, które mogły by zostać włączone premią miałby by jakiś efekt graficzny, który by o tym informował.
    Ostatnio edytowane przez Czlowiek_Lasu ; 14.04.2013 o 19:26 Powód: Pogrubienie słowa "opcja" dla gracza Piotru70

  10. #10
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Quatro: Osobom obawiającym się, że ktoś rzuci im niechcianą premię uruchamiającą budynek, powiem tak: to miała by być OPCJA, a nie zmiana w ogóle zachowania wszystkich budynków. Nie chcesz by ktoś uruchomił ci buffem kopalnię, albo mennicę, to nie aktywujesz na tym budynku takiej opcji i masz działanie jak teraz!
    Bufne sobie np. koszem egzo. Czas minie, mnie nadal w grze niema, a ktoś mi bufnie jakimiś śmieciami. Nadal mylisz się kolego.

Strona 1 z 8 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.