Zobacz wyniki ankiety: Czy myslisz ze opcja pracy budynku tylko na premii bylaby przydatna?

Głosujących
64. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    34 53.13%
  • Nie

    28 43.75%
  • Mam to gdzies

    2 3.13%
Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 76

Wątek: Praca tylko na premii

  1. #21
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.04.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Słoneczny Gród

    premia

    Chciałbym żeby wprowadzono że budynek by się wyłączał jak się premia kończy, i jak ktoś premie da to budynek by się załączał. Oczywiście to by działało tylko wtedy gdy gracz zaznaczył by taką opcję na budynku.
    Ostatnio edytowane przez ireka ; 05.10.2013 o 14:24

  2. #22
    Odkrywca
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    750
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez ireka Zobacz posta
    (...) wyłanczał (...) załanczał. (..)
    Wyłączał i załączał (włączał), sjp.pl (Słownik języka Polskiego) lub po prostu używaj przeglądarki która Ci podkreśli.

    A co do pomysłu to był już taki i większość jednak była na NIE.

  3. #23
    Odkrywca Awatar Jurek12345
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    1,040
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez ireka Zobacz posta
    Chciałbym żeby wprowadzono że budynek by się wyłanczał jak się premia kończy, i jak ktoś premie da to budynek by się załanczał. Oczywiście to by działało tylko wtedy gdy gracz zaznaczył by taką opcję na budynku.
    Mam kopalnie na lvl 5, z małym zasobem złota, bo czeka na doładowanie, i ktoś mi ją włącza. Dziękuję. No i multikontowcy by się ucieszyli, bo z jednego konta zarządzaliby pozostałymi.

  4. #24
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Jurek12345 Zobacz posta
    Mam kopalnie na lvl 5, z małym zasobem złota, bo czeka na doładowanie, i ktoś mi ją włącza. Dziękuję.
    Czytanie ze zrozumieniem się kłania: Oczywiście to by działało tylko wtedy gdy gracz zaznaczył by taką opcję na budynku.

    Cytat Zamieszczone przez Jurek12345 Zobacz posta
    No i multikontowcy by się ucieszyli, bo z jednego konta zarządzaliby pozostałymi.
    No i niech się cieszą. A nawet niech tańczą, piją i lulki palą. To dlatego mam nie móc skorzystać z takiej opcji? Całe szczęście ja nie mam takiej traumy.

  5. #25
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.04.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Podkreślił mi ale nie wiedziałem co jest grane i tak zostało. Myślę że że wszyscy wiedzą o co mi chodzi.

  6. #26
    Początkujący Odkrywca Awatar Fredek_z_F-K
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    381
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez ireka Zobacz posta
    Podkreślił mi ale nie wiedziałem co jest grane i tak zostało. Myślę że że wszyscy wiedzą o co mi chodzi.
    No pefnje że wszyscy rozómją jak ja tesz napisze tak jak teras i njema co siem czepjać. Mi tesz potkreśla.

  7. #27
    Odkrywca Awatar Angelkaxd
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    806
    Serwer
    Kolonia
    Rowniez jestem na nie, tak jak Jurek mówi.

    Zapoznaj się z ofertą naszej gildii.
    WYMAGANIA: aktywność i wykonywanie codziennych zadań gildi
    i

  8. #28
    Osadnik
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    187
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Van-de-Lord Zobacz posta
    Wyłączał i załączał (włączał), sjp.pl (Słownik języka Polskiego) lub po prostu używaj przeglądarki która Ci podkreśli.

    A co do pomysłu to był już taki i większość jednak była na NIE.
    na przykład ja miałem wcześniej taki pomysł:

    i jednak większość graczy w ankiecie jest na tak.

    Ma się wrażenie, że hejterzy nie ogarniają słowa "opcja",
    również mogę zarekomendować słownik:
    http://sjp.pwn.pl/slownik/2569812/opcja
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 15.03.2015 o 07:35 Powód: wątki zostały połączone
    Gdy sprzeczasz się z idiotą, on najprawdopodobniej robi dokładnie to samo ...

  9. #29
    Osadnik
    Dołączył
    28.06.2012
    Posty
    46
    Serwer
    Nowy Świat

    Praca tylko na premii

    Tylko na premii
    Chcialbym zasugerowac pewna zmiane (i tak pewnie nikt tego nie zrobi ale napisac warto).

    Co myslicie o tym aby kazdy budynek mial opcje pracy tylko na premii? Czyli jak chce aby budynek nie produkowal niczego jak nie ma na nim nalozonej premii to ustawiam checkbox i jak premia sie konczy to budynek idzie w uspienie.

    To przydatne np na bajkowym czy ludwisarni gdzie produkcja bez premii jest malo oplacalna. Jak np mam 40k fasoli i chce troche przerobic na lodygi to wrzucam np przekaske ktora trwa tam jakis czas. Potem albo zapomne o tym aby wylaczyc ten budynek albo nie moge sie zalogowac z roznych powodow przez jakis czas to bajkowy mi przemieli kupe fasoli ktorej nie chcialem przemielic.
    Z ta proponowana opcja bylbym spokojny ze fasola nie pojdzie na marne.

  10. #30
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Proponowane sto razy, poza tym chyba nikt z proponujacych sie nie zastanawia jak z technicznego punktu widzenia zrealizowac sledzenie po stronie serwera wszystkich budynkow wszystkich graczy, zeby w odpowiednich momentach niektore wylaczac.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.