Strona 1 z 9 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 89

Wątek: Problemy z logowaniem

  1. #1
    Początkujący Osadnik Awatar SzurniętyMędrzec
    Dołączył
    08.12.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Złota Góra

    Problemy z logowaniem

    Witam. Tu możecie zamieścić posty do tematu poruszonego przez moderatora, dotyczącego problemów z zalogowaniem się na wyspę.

  2. #2
    Początkujący Osadnik Awatar SzurniętyMędrzec
    Dołączył
    08.12.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Złota Góra
    Sam mam problem z wejściem na wyspę, gram na pięcioletnim acerze oraz na rocznym asusie, w tym momencie próbuję zalogować się po raz szósty.
    Zaznaczam że Flash był aktualizowany w zeszłym tygodniu, korzystam z Mozilli.

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.11.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Walczę od 1h, czyszczenie przeglądarki, restart modemu, komputera, zmiana przeglądarki nic nie daje, ciągle wyskakuje "problem z połączeniem" i animacja z panem "młotkującym".

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.03.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Czarci Gaj
    Mam ten sam problem, najpierw na stacjonarnym kompie. Tam do jaj zrobiłem reinstalke systemu i znowu gra zaczęła działać.
    Nie pomagało czyszczenie cache w przeglądarkach, instalowałem na świeżo różne i ten sam problem.

    Teraz to samo spotkało mnie na lapku ale tu już sobie nie pozwole na reinstalke.

    Jakieś pomylły ekipo TSO ?

    Ostatnio edytowane przez RavJ81 ; 18.02.2015 o 22:20

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.02.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowa Ziemia
    od ponad tygodnia nie mogę się zalogować na serwer testowy - wywala błąd w ostatniej fazie logowania przed pojawieniem się przeglądu wyspy, czyściłam przeglądarkę i wszystko co się dało i guzik dziś była aktualizacja myślałam że się poprawi a tu nic! co robić?

  6. #6
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    Błąd na testowym pojawia się po stronie serwera testowego , gdy np. nam przeglądarka nagle się zawiesi lub wyłączy.

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.03.2013
    Posty
    1
    Serwer
    Nowy Świat
    Potwierdza. Mam ten sam problem. Testowałem na różnych komputerach, różnych przeglądarka i na różnych łączach internetowych.

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.06.2013
    Posty
    18
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Się ucieszyłem że to nie tylko u mnie. widocznie TSO jak wprowadza wybuchowe rzeczy to blokuje calutkie servery . ?

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.02.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mam ten sam problem z logowaniem, i z obrazkiem Pana młotkującego, zauważyłem, iż taka sytuacja występuje zazwyczaj podczas prób łączenia się wieczorem.
    Ten sam problem na wszystkich przeglądarkach przetestowałem Mozillę, Chrome, Firefoxa i IE.

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.06.2014
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród
    podobnie jak szurniety medrzec inni nie moga sie zalogowac na gre, chodzi o słoneczny grod sa osoby ktore sie loguja ale nie moga wejsc do gry przez nk , nawet pytania do dzialu technicznego , reszta dziala, i tak juz jest od 2 dni

Strona 1 z 9 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.