Strona 5 z 9 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 89

Wątek: Problemy z logowaniem

  1. #41
    Osadnik
    Dołączył
    14.08.2013
    Posty
    46
    Serwer
    Złota Góra
    u mnie w zasadzie logowanie popsuła ostatnia aktualka wcześniej nie było problemu teksty typu wyczyść cache etc mnie bawią - standardowy tekst programistów by się człowiek na chwilę odczepił i myślał że wina leży po jego stronie. Już nic mi się nie chce mówić o tym że za odświeżanie cache odpowiadają programiści i powinni dodawać znaczniki do wszystkiego co zmieniają tak by wymusić na przeglądarce pobranie nowego contentu ale to szczegół. Żebym musiał używać vpn do łączenia z grą to już przesada ... mógłby ktoś ogarnąć temat ale nikomu się jak widać nie chce.

    przez tora działa więc jak ktoś ma problem to jest to jakieś wyjście.
    Ostatnio edytowane przez blueomni2 ; 16.03.2015 o 18:10

  2. #42
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.09.2013
    Posty
    9
    Serwer
    Nowy Świat
    Tylko, że TOR i ewentualnie VPN to rozwiązania doraźne, nie usuwające istoty problemu, a support jakoś nie pali się do sprawdzenia co jest nie tak.

  3. #43
    Osadnik
    Dołączył
    14.08.2013
    Posty
    46
    Serwer
    Złota Góra
    no doraźne ale przynajmniej działa trudno naprawić grę za kogoś, a w tym temacie też jakoś nie widać zainteresowania ze strony supportu dziwne forum chyba po to by sobie gracze narzekali :-)

  4. #44
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    18.04.2012
    Posty
    458
    Serwer
    Słoneczny Gród
    "Serwer przeciążony". No i git.

    Po iluś próbach się loguje, ale wymiana dropów czy kupno to porażka. Wywala "serwer przeciążony" przy przyjęciu zaproszenia, a później iles prób by się zalogować ponownie...
    Ostatnio edytowane przez jozioblabla ; 17.03.2015 o 11:42

  5. #45
    Osadnik
    Dołączył
    23.12.2013
    Posty
    117
    Serwer
    Złota Góra
    To samo mam-normalka

  6. #46
    Początkujący Osadnik Awatar Armageddon88
    Dołączył
    08.10.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Nowy Świat
    TOR to ta przegladarka taka? jesli tak to jak tam flasha zainstalowac albo w ogóle jak możecie wyślijcie mi prywatną wiadomość co to jest i jak to przetestować

  7. #47
    Początkujący Osadnik Awatar zet83
    Dołączył
    08.04.2012
    Posty
    24
    Serwer
    Słoneczny Gród
    nie da sie zalogowac....
    Ostatnio edytowane przez MOD_Ziva ; 17.03.2015 o 13:55

  8. #48
    Osadnik
    Dołączył
    28.06.2012
    Posty
    130
    Serwer
    Nowa Ziemia
    TOR to jest przegladarka dla hardcorowych osob, tam nie powinno sie wlaczac flasha ani zadnych pluginow lub innych badziewi ktore indetyfikuje lokalizacje. Przegladarka ta jest aby byc anonimowym a nie zeby na niej grac a jesli tam dziala ta gra to znaczy ze cos jest nie tak...
    Ostatnio edytowane przez akerman1 ; 17.03.2015 o 14:48

  9. #49
    Osadnik
    Dołączył
    14.08.2013
    Posty
    46
    Serwer
    Złota Góra
    hehe lol jak ktoś się potrzebuje ukrywać to niech się ukrywa co nie zmienia faktu że flasha zainstalować tam można (skopiować do katalogu extensions) i włączyć. I to że działa gra wcale nie świadczy o tym że coś jest nie tak. Tor dość ładnie ostrzega że udostępnienie flasha może spowodować brak animowości ale jak ktoś chce tylko sobie pograć to szczerze mówiąc ma to gdzieś

  10. #50
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.05.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Problem z logowaniem

    Witam
    Od 2 dni przy próbie logowania pojawia się taki komunikat : " Połączenie z serwerem zostało przerwane . Prosimy o cierpliwość , staramy się rozwiązać ten problem " . Czy to tylko u mnie ?

Strona 5 z 9 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.