Zamknięty wątek
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 27

Wątek: Zmiany w grze - 26.02.2015 - opinie

  1. #11
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    Wszystkiego się nie da wyburzyć, ale myślę że na to nie można teraz narzekać. No tak fajnie by było, ale zasada jest taka: wpierw zarobić na tym co wiele graczy potrzebuje a potem eventualnie coś "rozdawać" w eventach.

  2. #12
    Osadnik
    Dołączył
    15.03.2012
    Posty
    161
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez set2g Zobacz posta
    ktoś liczył czy premiami co są u kupca da rade wyburzyć wszytko? czy trzeba sie decydować na konkretne góry?
    20 x 550 =11k klejków

    8x 990 = 7920 klejków

    tyle mogłem kupić i najbardziej brakuje tych po 990 wiec trzeba sie decydować gdzie i co wyburzyć będzie

  3. #13
    Odkrywca Awatar Idho
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    786
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez The_Cocoloco Zobacz posta
    20 x 550 =11k klejków

    8x 990 = 7920 klejków

    tyle mogłem kupić i najbardziej brakuje tych po 990 wiec trzeba sie decydować gdzie i co wyburzyć będzie
    doliczyłeś te 2 za free??

  4. #14
    Osadnik
    Dołączył
    15.03.2012
    Posty
    161
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Idho Zobacz posta
    doliczyłeś te 2 za free??
    nie to sa te co można kupić za klej ale i tak nie zmienia to faktu ze brakło na duże pagórki a za free miałem 1 w gwieździe "chyba" jak sie lognołem

    zerknąłem tak na szybko teraz i zostało jeszcze do wysadzenia skał:

    6 małe czyli te po (550 klejków) - shotfirer

    3 duże czyli te po (990 klejków) - demolition crew
    Ostatnio edytowane przez The_Cocoloco ; 18.02.2015 o 20:12

  5. #15
    Osadnik
    Dołączył
    17.05.2012
    Posty
    216
    Serwer
    Nowy Świat
    teraz będzie opcja wyburzania skał a w grudniu dają nowe wyspy

  6. #16
    Osadnik
    Dołączył
    28.06.2012
    Posty
    130
    Serwer
    Nowa Ziemia
    W grudniu ale chyba za kilka lat

  7. #17
    muciek04
    mam się wypowiedzieć? OK - skok na kasę!! Takich skoków jest coraz więcej!! Nie podoba mi się to, wielu graczom również się to nie podoba. Co z tym zrobicie? Dokładnie to co zwykle czyli nic.

    Usuwanie gór powinno być drogie, ale powinno się to odbyć w grze, za proch granit czy cokolwiek, drogie premie ale kupione za coś co można zdobyć w grze!!

    To myślę o tym pomyśle

  8. #18
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Twórcy robią tą grę po to, żeby na niej zarobić, więc wprowadzanie płatnych opcji nie powinno nikogo dziwić. A jak się to komuś nie podoba, to ma 2 wyjścia - nie korzystać z tych opcji, albo nie grać wcale. Usuwanie gór to opcja luksusowa, a umożliwienie skorzystania z niej za surowce z gry oznaczałoby że byłaby to opcja darmowa z punktu widzenia producentów.

    Prawda jest taka, że jak komuś brakuje miejsca na wyspie, to oznacza na tyle rozwiniętą gospodarkę, że wyłożenie dowolnej ilości dowolnego surowca nie stanowi żadnego problemu. A klejnotów nie podgonisz nawet najbardziej wypaśną gospodarką.
    Ostatnio edytowane przez zwolk ; 19.02.2015 o 16:21

  9. #19
    Lipek
    Cytat Zamieszczone przez zwolk Zobacz posta
    Twórcy robią tą grę po to, żeby na niej zarobić, więc wprowadzanie płatnych opcji nie powinno nikogo dziwić. A jak się to komuś nie podoba, to ma 2 wyjścia - nie korzystać z tych opcji, albo nie grać wcale. Usuwanie gór to opcja luksusowa, a umożliwienie skorzystania z niej za surowce z gry oznaczałoby że byłaby to opcja darmowa z punktu widzenia producentów.

    Prawda jest taka, że jak komuś brakuje miejsca na wyspie, to oznacza na tyle rozwiniętą gospodarkę, że wyłożenie dowolnej ilości dowolnego surowca nie stanowi żadnego problemu. A klejnotów nie podgonisz nawet najbardziej wypaśną gospodarką.
    No tak, ale pownna być opcja/wersja budżetowa również, za którą wyburzymy co pomniejsze skałki. Wyburzanie skał tylko i wyłącznie za niebieskie to według mnie złe rozwiązanie. Wiadać że powolutku ta gra zmierza z F2P na P2P...

  10. #20
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,804
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Lipek Zobacz posta
    No tak, ale pownna być opcja/wersja budżetowa również, za którą wyburzymy co pomniejsze skałki. Wyburzanie skał tylko i wyłącznie za niebieskie to według mnie złe rozwiązanie. Wiadać że powolutku ta gra zmierza z F2P na P2P...
    Ale przecież możesz grać na dotychczasowej wyspie, za luksusy się płaci.

    Swoją drogą cena jest kosmiczna przeliczając na ilość dodatkowego miejsca i obawiam się że większość graczy ta cena odstraszy, pewnie przy niższej cenie zysk by mieli jednak znacznie większy, bo więcej graczy by się na to rzuciło. Teraz to lepiej się pozbyć części linii produkcyjnej chleba przy obecnej ilości osadników z przygód.

Zamknięty wątek
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.