Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: Wielkanoc 2015 - Błędy oraz niepoważne podejście do tematu

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    21
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Idho gratulacje

  2. #12
    Osadnik Awatar inmydefence
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    74
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Zatrważający jest dla mnie fakt jak dużym ograniczeniem wykazują się gracze, ale mogłabym to jeszcze jakoś przełknąć i mogłabym to nawet zrozumieć, tłumacząc sobie jednym słowem – norma.
    W przypadku społeczności graczy TSO – jest normą zniewaga i ignorancja. Bo wygodniej jest krytykować autora tematu, niż docenić wkład
    i pracę jaką włożył w przetestowanie, a przede wszystkim to, że zechciał podzielić się swoimi wnioskami i spostrzeżeniami z resztą graczy,
    którzy z różnych pobudek nie zaglądają na testowy i często nie mają nawet pojęcia na temat tego co ich czeka, a później popełniają kuriozalne błędy, ponieważ znakomita większość z nich nie czyta nawet tego co znajduje się w tzw. „info” na stronie głównej.

    Zatem mam cień nadziei, że gdy jakaś zbłąkana owieczka jednak jakimś szczęśliwym trafem pojawi się na tym forum i odnajdzie ów temat,
    to jednak coś z niego wyniesie dla siebie. Tak, nadal mam nadzieję.

    Natomiast jeżeli osoba, która szczyci się mianem moderatorki, nie potrafi zrozumieć celu nadrzędnego tego tematu, to budzi to moje głębokie zdziwienie
    i zaniepokojenie. Ubolewam nad tym, że zamiast robić to co do niej należy, woli pouczać choć nie ma racji i ślepo brnie w swoim otępieniu, tylko dlatego by znieść racje autora, mimo że jej argumentacja jest znikoma.

    Pewnie, po co się męczyć. Najlepiej zamykać niewygodne tematy lub przenosić „dyskusje” w wybrane miejsce i ściskać je w jednym temacie, aby przeszły bez echa. No cóż, jacy moderatorzy, takie forum.
    Pozdro;-)


    PS. dzięki za temat, ostatnio mało zaglądam na testowy, dlatego ten zbiór błędów w jednym miejscu i przede wszystkim wskazanie jak bardzo niepoważnie traktuje się nas – graczy, jest dla mnie bardzo pomocne na ten nadchodzący event ;-)
    Thx Idho i oby tak dalej ^_^
    Ostatnio edytowane przez inmydefence ; 16.02.2015 o 23:09
    Most people in the world don’t really use their brains to think.
    And people who don’t think are the ones who don’t listen to others...

  3. #13
    Banned
    Dołączył
    28.11.2014
    Posty
    308
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Idho, to ja proponuję, żebyś się zdecydował jaki rodzaj tematu masz zamiar prowadzić, bo albo trzymaj się specyfiki działu, w którym go założyłeś albo załóż temat na dyskusjach swojego serweru lub ogólnym off topie i wtedy pisz o wszystkim, co co na sercu zalega. Zakładasz temat o jednym, a piszesz o „stu” innych, a do tego jakieś dziwne wytyki, sarkazmy, obrażanie innych...

    Link, który podałam jest jak najbardziej prawidłowy i znajduje się w odpowiednim dziale „Bug reports”. Jeden z graczy zgłosił, problem, inny podał mu tymczasowe rozwiązanie. Problem został zauważony, zamieszczony w odpowiednim dziale, tamtejsi administratorzy przekażą do działu technicznego. Czy umieszczanie tego w dziesięciu innych działach, opisywanie tego samego innymi słowami cokolwiek zmieni? Nie. Więc należy się zastanowić co chcemy osiągnąć – zgłosić już zgłoszony błąd, czy tylko sobie o nim pogadać? Jak to drugie, to po raz kolejny powtórzę, że temat do dyskusji na temat testowanego eventu już jest i naprawdę nie ma potrzeby zakładania pięciu pobocznych o dokładnie tym samym.

    O moje znudzenie nie musisz się martwić... A post skasowałam, bo obrażałeś w nim innych graczy. Jeżeli nie rozumiesz, że obrażanie kogoś jest złe, to świadczy to tylko o tobie.

    Nie, inmydefence, jacy gracze, taki czat i forum. I kiedy za zgłoszenie błędu mówi się dziękuję, o tyle obrażaniu kogoś mówimy stanowcze Nie! Pomijam już fakt klonowania tematów...
    Wypowiedzi i poglądy przedstawione w moich postach, są wyłącznie moje i jako takie należy je traktować. W żadnym wypadku nie należy zakładać, że przedstawiają oficjalne stanowisko Ubisoft/BlueByte, czy że są tożsame z poglądami przedstawicieli ww. firm.

    Jak skontaktować się z Supportem? Jak dodać ankietę?

  4. #14
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cyferko
    nie spamuj już więcej, bo tylko zaśmiecasz temat
    Co gorsza najbardziej doświadczony gracz TSO czuje się urażony.
    Jakbyś nie wiedziała, to on ma zawsze rację i żadne krzyki i płacze go nie przekonają, że białe jest białe, a czarne jest czarne.
    Daleko nie szukać:
    najpierw mnie obraził
    Jak chcesz się pytać o inne budowle to pytaj, ale jak chcesz tracić czas na osobnika z 1,5k postów który charakteryzuje się nikłą wiedzą w tym zakresie to śmiało mógłbyś siedzieć na g-1 i czytać pierdoły.
    następnie wprowadził pytającego w błąd
    W Banitach masz ~1% szansy na 16 miejsce w dropie, który może zaowocować tą budowlą. Ta budowla zwiększa limit populacji o 50, więc żadna rewelacja.
    potem polecił mu swój post z błędnymi informacjami których do dziś dnia nie poprawił.
    a na koniec walnął tekst który rozbawił mnie do łez:
    Sporo osób uważa mnie za najbardziej doświadczonego gracza TSO
    Więc nie podskakuj do takiego gracza, już zmienił Ci płeć a nie wiesz co on jeszcze może

  5. #15
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    Fakt 1: wypowiedzi na temat tego tematu już zeszły na inny tor
    Fakt 2: moderator powinien przerzucać podobne tematy do 1 miejsca na forum: "Event wielkanocny 2015"
    Fakt 3: ciągłe pouczanie gdzie kto powinien napisać mija się z celem, bo w kółko ktoś nowy popełni ten sam błąd
    Fakt 4: obrażacie się nawzajem
    Fakt 5: w pewnym sensie obie strony mają racje, lecz zgody nie będzie
    Fakt 6: zawsze jest tak że jedni piszą i odpowiadają stricte na zadane pytanie , a inni przy okazji opowiadają o czymś co stanowi tło, otoczkę mniej lub bardziej na temat, na tym polega swoboda wypowiedzi, bo stawianie kogoś pod mur i straszenie jak znamy z historii nie wychodzi ostatecznie nikomu na dobre
    Fakt 7: błędy mógłbym wytknąć każdemu z was, a wy potem moje, bo problem nie jest związany z grą, lecz psychologiczny
    Ostatnio edytowane przez YAHIKO_FX ; 17.02.2015 o 16:56

  6. #16
    Banned
    Dołączył
    28.11.2014
    Posty
    308
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    O zauważonych przez ciebie błędach poinformowałam Community Managera.
    Spostrzeżeniami na temat nadchodzącego eventu możesz się podzielić w temacie Wydarzenie wielkanocne 2015 - Pierwsze informacje-dyskusja.
    Temat w obecnej formie nie może pozostać. Zamykam.
    Wypowiedzi i poglądy przedstawione w moich postach, są wyłącznie moje i jako takie należy je traktować. W żadnym wypadku nie należy zakładać, że przedstawiają oficjalne stanowisko Ubisoft/BlueByte, czy że są tożsame z poglądami przedstawicieli ww. firm.

    Jak skontaktować się z Supportem? Jak dodać ankietę?

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.