Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Posiadasz pisanki w kropki? Na co je wydał byś w kantorze?

  1. #1
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra

    Posiadasz pisanki w kropki? Na co je wydał byś w kantorze?

    Na co byś wydał zgromadzone żółte pisanki w kropki, te które ci pozostaną po wykupieniu wszystkiego co będzie w evencie w ofercie kupca?
    Ostatnio edytowane przez YAHIKO_FX ; 16.02.2015 o 01:52

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    187
    Serwer
    Nowy Świat
    Czy mogę ponownie zdobyć limitowane przedmioty z wydarzenia 2014? Czy ich limit zostanie zwiększony?
    Limity przedmiotów z wydarzenia 2014 nie zostaną zwiększone.
    Czy ja dobrze rozumiem tą informację, że nie będę w tym roku mógł kupić odkrywcy, MMA ani pływającej rezydki?
    Gdy sprzeczasz się z idiotą, on najprawdopodobniej robi dokładnie to samo ...

  3. #3
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    Będziesz mógł o ile zdobędziesz pisanki w kropki w kantorze lub od innych graczy, już teraz. W czasie eventu tylko dadzą zeszłoroczną ofertę u kupca, z prawie identycznymi limitami zakupowymi jakie wtedy były na dany budynek czy generała.
    Inna sprawa że obok tego będzie nowa oferta za nowe niebieskie w paski pisanki, lecz tam będzie legendarny weteran, gorszy od zwykłego. A pływające rezydencje i cała reszta będzie zdublowana i parę nowych rzeczy. Czyli jak nie masz tych pisanek w kropki uda ci się kupić te pływające rezydencje i młyny wodne za pisanki niebieskie w paski.
    Ostatnio edytowane przez YAHIKO_FX ; 14.02.2015 o 22:52

  4. #4
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez YAHIKO_FX Zobacz posta
    Będziesz mógł o ile zdobędziesz pisanki w kropki w kantorze lub od innych graczy(...)
    Chyba jednak nie.
    Będziesz mógł kupić limitowane budynki czy osoby o ile nie kupiłeś ich w zeszłym roku.
    Jeśli wykupiłeś wszystko to i milion pisanek w kropki Ci nie pomoże.

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    02.03.2013
    Posty
    84
    Serwer
    Kolonia
    lesnikowi chodzi o to ze jak kupil w zeszlym roku przykladowego mma - to czy bedzie mogl i w tym... odpowiedz brzmi nie

  6. #6
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    No chyba jednak się zobaczy, wątpię by oferta kupca będzie indywidualnie dostosowana do gracza, i to co zakupił w zeszłym roku w tym roku nie będzie mógł znów kupić o ile ma za co, bo tych w kropki nie będzie można zdobyć inną drogą niż tylko kantor / inny gracz. Inna sprawa że nie było mnie wtedy stać na wiele bo wtedy zaczynałem grę.
    Ostatnio edytowane przez YAHIKO_FX ; 14.02.2015 o 23:13

  7. #7
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Myślę, że skoro gracze wiedzą już, że to ostatni event ze starymi pisankami to je po prostu na handlu wymienią na nowe.
    To jedyne sensowne rozwiązanie, sam tak zrobię, choć nie mam wiele tych pisanek - ok. 200

    A wracając do tematu na młyny, domki ... ale wszystko to już kupiłem rok temu i teraz raczej już nie kupię.
    Ale fajnie by było mieć trzeciego MSW
    Ostatnio edytowane przez krotos666 ; 15.02.2015 o 01:14

  8. #8
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    Nowe niebieskie będzie łatwiej zdobyć w czasie eventu niż żółte w kropki.

  9. #9
    Osadnik Awatar SimcikQ
    Dołączył
    09.08.2013
    Posty
    91
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez YAHIKO_FX Zobacz posta
    Nowe niebieskie będzie łatwiej zdobyć w czasie eventu niż żółte w kropki.
    No wiadomo że nowe łatwiej zdobyć, starych już prawie wogule nie zdobędziesz...zostaje tylko opcja HANDEL

  10. #10
    Banned
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    1,750
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Limity zakupowe są rozpatrywane indywidualne. Dla przypomnienia: część z Was zapewne pamięta, jak był 2 event wielkanocny i założenie było takie, że osoby które posiadały już Weterana nie mogły dokupić kolejnego (pomimo, że był to kolejny event).

    Prawdopodobnie w tym roku zeszłoroczna oferta będzie podlegała takim samym ograniczeniom: wykupiłeś więc kupić nie możesz. Oczywiście obecna wersja nie jest wersją finalną i część z rzeczy może ulec zmianie.

    Pozdrawiam
    Mod Zakręcony

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.