Zamknięty wątek
Strona 6 z 10 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 99

Wątek: Wyburzanie gór - dyskusja

  1. #51
    Osadnik Awatar Agnieszka_N
    Dołączył
    24.06.2012
    Posty
    141
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez MOD_Zakrecony Zobacz posta
    Cytując "Zasady gry": "Wykorzystywanie błędów w celu zyskania jakichkolwiek korzyści jest zabronione ...
    Pozdrawiam
    Mod Zakrecony
    Zakręciłeś mnie do łez ... zgłaszać do suportu ... przecież to nic nie da, a na romanse z automatem pocztowym nie mam ochoty.
    Po za tym skąd można wiedzieć co jest błędem a co nie (pomijam tu sprawy oczywiste)? A poza tym jaka to korzyść gdy się postawi rezydencję na miejscu które się odblokowało? Dlaczego gracze mają ponosić odpowiedzialność za niekompetencje i zarazem błędy gry?
    Chcecie zarabiać na grze a zaraz przeganiacie waszych żywicieli. Co chwila wymyślane są nowe budynki, zmieniane są zasady wymagające rozbudowy a o powiększeniu wyspy dopiero teraz ktoś pomyślał ... szkoda grania ... :-(

  2. #52
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    I tu się mści "tajne przez poufne" BB
    Żebym wiedział że coś jest nieprawidłowe, musiałbym gdzieś przeczytać jak wygląda prawidłowe.
    Czy jeśli w dropie w CR wpadnie mi w ósmym slocie 2200 granitu to jest bug czy nie? Mam to zgłaszać czy nie?
    Oficjalnie nic BB na ten temat nie pisze podobnie zresztą jak o większości spraw.
    Więc powoływanie się na ten punkt regulaminu jest mocno problematyczne a karanie graczy za korzystanie z czegoś co BB uznaje za bug a nie jest oczywiste jest hipokryzją.
    Przykładowo - BB uznaje że magazyn obok kopalni z czasem 4 jest bugiem i blokuje budynek. Fajnie, tylko gdzie jest napisane że minimalny czas to 6 sekund?

  3. #53
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.08.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ale jak rozpoznać ze to błąd skoro mogę sobie postawić budynek to chyba mogę bo skąd mam niby wiedzieć od wróżbity Macieja ze on tam ma nie stać jak miejsce się podświetla? Ja topologi wyspy nie programowałem a skoro jest możliwość postawienia budynku to tak jak pewnie ogrom (-"ciemna masa"xD-) ludzi stawia tam gdzie może bo jak wiadomo wyspa jest za mała do potrzeb tej gry , to BB sobie wymyśliło patent na zarobek za kleje na kilka miejsc gdzieś z dupy uzyskanych pewnie po rogach mapki nazwany wyburzaniem . A pomysł z karaniem już gracza za takowe niedopatrzenia ze strony BB -- to już zakrawa na sąd , wiem że łatwo wpisać sobie było pkt do regulaminu który jak widzimy w wielu przypadkach okazuje się awaryjną furtką twórców tej coraz bardziej popapranej gry ze to konsument będzie ponosił konsekwencje !!!ŚMIECH - weźcie się tam do roboty w końcu a nie tu ludziom grozicie za ich krwawice przelaną na wasze konta!!!!!!!!!!!!!! --- a patche chcecie wgrywać ależ proszę bardzo z tym że najpierw trzeba ludziom przedstawić waszą wizje dobrze i źle ustawionych budynków i miejsc o których mowa bo jak znam życie 90% ludzi nawet nie wie że łamie ten wasz śmieszny regulamin , swoją drogą to magazyn stoi za blisko kopalni czy kopalnia za blisko magazynu :P tym akcentem dziekuję za udzielone tu informacje których i tak do końca nie rozumie!!!

  4. #54
    Osadnik Awatar Agnieszka_N
    Dołączył
    24.06.2012
    Posty
    141
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ... i jeszcze jedno, postawiłam budynek w miejscu dostępnym, teraz jak geolog wyszkolony znajduje dodatkową kopalnie marmuru to się nakłada kopalnia z budynkiem - co mam uznać za bug? Chyba źle wyszkoliłam geologa i mi go zaraz zabierzecie ... widzę że lepiej wychodzą gracze którzy kradną i oszukują bo na nich nie ma bata ... :-(

    p.s. nie mam zamiaru przechodzić na ciemna stronę TSO żeby była jasność, tam już jest i tak ciasno.

  5. #55
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.08.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Nowa Ziemia
    "bug" idąc na logikę czyli to jakiś błąd mam rozumieć musi być ??? ale o jakim błędzie jest mowa skoro stoi kopalnia pracuje wyczerpuje i znów sie stawia czy mechanika gry jest nie zachowana ???? czy może jak wspomniał redjul ilość palików was kole w oczy?? a jak postawie tam rezydencje z waszego sklepu i magazyn o wiele dalej z większą ilością palików to mam większego buga czy mniejszego ??? zabierzecie mi magazyn kupiony u was w sklepie HAHAHAHA lub DOMEK chatke czy co kolwiek innego co bym tam nie postawił mam kupione od was za te nie tanie KLEJNOTY!!!!!!!!!!!!

  6. #56
    Osadnik
    Dołączył
    12.02.2012
    Posty
    240
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez MOD_Zakrecony Zobacz posta
    Cytując "Zasady gry": "Wykorzystywanie błędów w celu zyskania jakichkolwiek korzyści jest zabronione. Jeżeli udało Ci się wykryć jakiś błąd, zgłoś to do Supportu. O ile to możliwe, do zgłoszenia dołącz szczegółowy opis i screena."

    Jeśli ktoś stawia budynki w miejscach normalnie niedostępnych to musi się z tym liczyć. Przypomnę tu "problem" z magazynem i kopalnią złota z s9 które stawiane były tak, że nachodziły na siebie i po aktualizacji zostały zablokowane. Każdy kto stawia budynki w taki sposób musi się liczyć z konsekwencjami.

    Pozdrawiam
    Mod Zakrecony
    to już za pisanie bzdur płacą?
    to wyobraź sobie proszę że nie zrobiłem nic specjalnego a patrze - o mogę tam budynek postawić, to stawiam...
    poza tym... 3 lata na "naprawę" "błędu" to chyba ciut długaśno...

  7. #57
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.02.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Nowa Ziemia
    "Każdy kto stawia budynki w taki sposób musi się liczyć z konsekwencjami."

    Ciekawe czy BB liczy się z konsekwencjami zbanowania 75% graczy (przynajmniej) za "wciskane na sposób" budyneczki ?
    Już naszych pieniążków nie chcecie? Nie to nie, to sobie możemy je wydać gdzie indziej.
    Z niecierpliwością oczekuję tego patcha ^^.

  8. #58
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.08.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Nowa Ziemia
    w ramach że informacje mam sprzeczne załącze małego screena http://scr.hu/4d77/fmi2m i takim sposobem zrobiono ze mnie idiote:P

  9. #59
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.08.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Nowa Ziemia
    http://scr.hu/4d77/w72v5 "a nie że coś ma gdzieś nie stać" >>>> Wniosek nasuwa się sam bałagan na górze i sprzeczność informacji między modami sianie fermentu czy standartowy brak kompetencji ze strony BB zostanie krótko mówiąc zamieciony pod dywan na podstawie awaryjnej furtki jaką jest regulamin "Cytując "Zasady gry": "Wykorzystywanie błędów w celu zyskania jakichkolwiek korzyści jest zabronione. Jeżeli udało Ci się wykryć jakiś błąd, zgłoś to do Supportu. O ile to możliwe, do zgłoszenia dołącz szczegółowy opis i screena." a dla mnie przecież nie było błędu a jest lub niema a był to jak pisał Obcy10 >> 3 lata to kapkę za dużo na przycięcie gałęzi na której się siedziało nie małą chwilę

  10. #60
    Początkujący Odkrywca Awatar browar69
    Dołączył
    20.08.2013
    Posty
    364
    Serwer
    Złota Góra
    Nie piszcie i nie zgłaszajcie nic do supportu bo to nie ma sensu, ja półtora roku temu napisałem by usunęli lub zaliczyli mi z księgi zadań te z apteczką którego nie mogę zaliczyć napisali standardową regułkę, że się tym zajmą, a zadanko nadal wisi. Szkoda Waszego czasu, który niewątpliwie jest cenniejszy niż stażystów/automatów z supportu.

Zamknięty wątek
Strona 6 z 10 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.