Zamknięty wątek
Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 99

Wątek: Wyburzanie gór - dyskusja

  1. #21
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    25
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez TheCrow Zobacz posta
    kiedyś była mowa o nowych strefach (wysepkach) i cisza nastała :/
    Wpierw była mowa o burzeniu skał. BB twierdziło, że się nie da więc zaczął kombinować z dodatkowymi wyspami. Potem sprawa ucichła i tu zaskoczenie, znów da się burzyć skały. Jedną rzecz wprowadzają rok bądź dwa (PVP) i zawsze niesie za sobą to bugi. Stanowczo za długo tu siedze a siedze bo szkoda mi czasu, który zmarnowałem na tą śmieszną grę. Paradoks i zamknięte koło.
    Ostatnio edytowane przez inimicusPL ; 13.02.2015 o 22:26

  2. #22
    Osadnik
    Dołączył
    24.04.2012
    Posty
    52
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Szkoda ze nie zrobili tego jako serie przygod w których nagrodą są te premie do wyburzania. Teraz to 0 zabawy kto bogaty wykupi i jednego dnia będzie miał po skałach a ktoś biedny będzie zbierał klejki miesiąc aby jedną skalę wyburzyć

  3. #23
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.06.2012
    Posty
    21
    Serwer
    Nowy Świat
    O ile dobrze pamiętam to w pierwotnej wersji ( dawno , dawno temu ) premia nie miała być za klejnoty . Zapewne liczyliście , że ludzie o tym zapomną . Skąd taka zmiana ? Za chytrze zaczynacie działać w tej grze , a chytry zawsze dwa razy traci , pozdrawiam . Już pomysł ze zmianami dropów wypalił wam tak znakomicie , że połowa graczy z wysokimi levelami wpada już tylko do TSO , aby się zalogować i to tylko z przyzwyczajenia . Możliwość usuwania drzew na stałe na wyspie o wiele bardziej byłaby pomocna . Zawsze można by było postawić warunek , że 20% drzew musi na wyspie zostać . Kopalnia granitu to kolejny niewypał , bo jak można trzy jednostki wydobywać , aby jedną zdobyć ? Ha-Ha-Ha , takie to trochę średnio śmieszne . I jeszcze wiele podobnych spraw , ale nie chce ni się już wam więcej ich wytykać , bo i tak nic nie zrobicie w kierunku , aby coś zmienić na lepsze , a tym samym zatrzymać graczy przy grze . Zobaczcie sobie mądrusie ile przygód było robionych przed okradnięciem dropów , a ile schodzi ich teraz . No i na koniec jeszcze dorzucę PvP . BEZ KOMENTARZA

  4. #24
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    Widocznie chcą się pozbyć tych graczy co nie wydają na klejnoty kasy. Bogacz dla bogacza. Reszta do roboty.

  5. #25
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.08.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Czarci Gaj
    to oczywista dyskryminacja gór,a gdzie w tym zamieszaniu lasy?

  6. #26
    Osadnik
    Dołączył
    12.12.2012
    Posty
    31
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Moim skromnym zdaniem, można by iść w kierunku wody.... jej nie brakuje. Mamy już domy na wodzie. W czym problem by tam więcej budynków poprzenosić ?

  7. #27
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.04.2013
    Posty
    8
    Serwer
    Złota Góra
    Gabisiaczek i InimicusPL w pełni zgadzam się z Wami.
    Kolega ( z Settów i reala) ostatnio powiadomił mnie ze udało mu się uwolnić z tego zamkniętego koła, teraz chyba czas i na mnie

  8. #28
    Osadnik
    Dołączył
    02.03.2013
    Posty
    84
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez gabisiaczek Zobacz posta
    [...]Możliwość usuwania drzew na stałe na wyspie o wiele bardziej byłaby pomocna . Zawsze można by było postawić warunek , że 20% drzew musi na wyspie zostać . BEZ KOMENTARZA
    albo poprostu - zetniesz drzewko to mozesz tam postawic budowle, jak lesnik wrzuci chociaz 1 klode - to juz nie byloby takiej mozliwosci... podobnie przeciez jest z niektorymi zlozami - albo masz miejsce zeby postawic kopalnie, albo zamiast kopalni mozesz cos tam wcisnac

  9. #29
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowy Świat
    Bardzo fajnie że robicie coś - ALE TO WSZYSTKO FARSA I KPINA Z GRACZY. ZACZNIJCIE W KOŃCU O NAS DBAĆ I PODNOŚCIE ATRAKCYJNOŚĆ GRY ZGODNIE Z SUGESTIAMI GRACZY. Rozumiem że chcecie tez zarobić ale jedno nie wyklucza drugiego !!!

  10. #30
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.08.2013
    Posty
    1
    Serwer
    Złota Góra
    Czekałem na to wyburzanie, wiadomo, miejsce dodatkowe na wagę złota, ale w międzyczasie, BB podjęło kilka niefortunnych decyzji (pvp, zmiana dropów) ... połowa znajomych z którymi grałem, zrezygnowała. Mam wrażenie, że nadal jesteśmy zarzucani pomysłami z kosmosu, ale tak naprawdę starsi gracze ogarniaja temat w godzinę i znów nie maja co robić. Chyba, że to właśnie polityka BB ma na celu... Zrezygnujcie i zróbcie miejsce rozwojowym...

Zamknięty wątek
Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.