Zamknięty wątek
Strona 8 z 10 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 10 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 99

Wątek: Wyburzanie gór - dyskusja

  1. #71
    Osadnik
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    76
    Serwer
    Kolonia
    Łał, góry można wyburzyć, by stawiać budynki, a na wykarczowanych drzewach nadal nic nie można budować....

  2. #72
    Osadnik
    Dołączył
    19.04.2012
    Posty
    171
    Serwer
    Nowy Świat
    Jelenie łażą po wodzie i jest ok, a chałupa postawiona na "fundamencie" skalnym (po wyeksploatowaniu złoża) to już źle? A pytam z grzeczności - gdzie mogę znaleźć oficjalny plan zagospodarowania przestrzennego zatwierdzony przez BB? To gracz ma być jasnowidzem?

  3. #73
    Osadnik Awatar Agnieszka_N
    Dołączył
    24.06.2012
    Posty
    141
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez MOD_Zakrecony Zobacz posta
    Chyba nie do końca się rozumiemy ...
    ... a czy my (gracze z BB) się kiedyś zrozumieliśmy? Ciągle nic nie kumacie, a wystarczyłoby abyście poczytali kilka postów graczy ze zrozumieniem.
    Gra w przeciągu kilku lat mocno się zmieniła, a wyspa jak była tak jest bez zmian. Teraz za swoje błędy ukaracie graczy, bo priorytetem będzie sprzedanie klejnotów pod premie wyburzeniowe, czyli odbierzecie miejsce aby je potem sprzedać.

  4. #74
    Odkrywca Awatar Idho
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    786
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez MOD_Zakrecony Zobacz posta
    Cytując "Zasady gry": "Wykorzystywanie błędów w celu zyskania jakichkolwiek korzyści jest zabronione. Jeżeli udało Ci się wykryć jakiś błąd, zgłoś to do Supportu. O ile to możliwe, do zgłoszenia dołącz szczegółowy opis i screena."

    Jeśli ktoś stawia budynki w miejscach normalnie niedostępnych to musi się z tym liczyć. Przypomnę tu "problem" z magazynem i kopalnią złota z s9 które stawiane były tak, że nachodziły na siebie i po aktualizacji zostały zablokowane. Każdy kto stawia budynki w taki sposób musi się liczyć z konsekwencjami.

    Pozdrawiam
    Mod Zakrecony
    Rozumiem że te konsekwencje to właśnie zniknięcie budynku na które to narzekają inni gracze na serwerze na której ta wersja została zaimplementowana.
    Oczywiście nie mówimy o wyburzeniu, tylko wyparowaniu tego budynku z mapy, który na pewno nie trafi do gwiazdy ;p
    Odnośnie błędów, ciężko powiedzieć czy budynki które znikły leżały w dobrym miejscu czy nie bo nie mam konta na tej wersji. Jedynie mogę wyciągać wnioski na podstawie postów, bo nawet screen jak jest dodany przez forum to nie obejrzę go, więc proszę mi nic imputować. Nie mam zielonego pojęcia czemu te budynki tym graczom zniknęły, wiem tylko że kilka osób pochwaliło się stratą począwszy od kwiecistych grządek a skończywszy na Wieży wiedźmy.
    Co do tego że topologia wyspy została zmieniona, można sobie porównać z testowym środowiskiem, widać różnice gołym okiem.

    Ja osobiście wysłałem w swojej gildii informację, aby gracze zwrócili uwagę na swoje konta, aby czegoś nie przeoczyli.


    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 02.03.2015 o 05:44

  5. #75
    Osadnik
    Dołączył
    05.02.2012
    Posty
    82
    Serwer
    Nowy Świat
    Szkoda że twórcy nie pomyślało o graczach którzy się jeszcze nie dorobili klejnotów. Żadnej alternatywy nie zrobić tylko klejnoty i klejnoty.

  6. #76
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.05.2012
    Posty
    27
    Serwer
    Nowa Ziemia
    te ceny trochę epickie są ;/
    wolę sobie kupić kolejną kopalnie kleju niż wydawać 10k na parę miejsc pod budynki.

  7. #77
    Osadnik
    Dołączył
    15.03.2014
    Posty
    154
    Serwer
    Nowa Ziemia
    TedMruczek:
    1. w sektorze 5 sa 2/3 złoża rudy żelaza. środkowe z nich jest zasłonięte przez skały do wyburzenia.
    Geolog znajduje to złoże i można na nim postawić kopalnie, ale na ekranie to znalezione złoże jest wyświetlane TYLKO po najechaniu na niego kursorem myszki.
    Dokładnie taka sama sytuacja jest w sektorze 6 - na pojedynczym złożu rudy żelaza

    ja mam tak w sektorze 9 ze złożem złota. dobrze, że choć wieniec widać.

    a z ciekawostek - przy maksymalnym zbliżeniu obcina mi dół mapy. swoją "granicę morską" widzę tylko po przełączeniu na pełny ekran.

    i taki drobiazg (wiem, że narażam się idho strasznie), ale trudno się powstrzymać:
    "Topologia (gr. tópos – miejsce, okolica; lógos – słowo, nauka) – dział matematyki współczesnej zajmujący się badaniem własności figur geometrycznych i brył, które nie ulegają zmianie nawet po radykalnym ciągłym zdeformowaniu tych figur. Własności takie nazywa się własnościami topologicznymi figury."
    Ostatnio edytowane przez Kasjamarina ; 26.02.2015 o 17:17

  8. #78
    Osadnik Awatar Marcja
    Dołączył
    20.09.2012
    Posty
    131
    Serwer
    Złota Góra
    No i ukradli mi młyn wodny, który sobie stał na krzaczku...

    Ale nic to, gramy dalej ;p Poradzę sobie bez tego młynu.

    Chciałam tylko zauważyć, że to nie ja wymyśliłam to, że te krzaczki da się usunąć.
    Nie zhakowałam gry czy coś, po prostu dało się to zrobić. A miejsce na wyspie skończyło mi się już dawno temu.

    I proszę o odpowiedź na jedno pytanie:
    Czy usuwanie grządek za pomocą przedmiotów dekoracyjnych to nie jest normalny mechanizm gry? Jeśli nie, to co on w tej grze robi, jaka jest jego funkcja???

  9. #79
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.11.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Złota Góra
    Ja podoba sytuacja, w tym samym miejscu znikła mi lodowa rezydencja, do gwiazdy nie wraca, niestety

  10. #80
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ja wczoraj czytając forum na wszelki wypadek poprzesuwałem lodowe.
    Dzisiaj miałbym trzy mniej jakbym tego nie zrobił i jakby u mnie też taka sytuacja zaistniała.

Zamknięty wątek
Strona 8 z 10 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 10 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.