Zamknięty wątek
Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8 9 10
Pokaż wyniki od 91 do 99 z 99

Wątek: Wyburzanie gór - dyskusja

  1. #91
    Początkujący Osadnik Awatar Aredhel
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez MOD_Zakrecony Zobacz posta
    Cytując "Zasady gry": "Wykorzystywanie błędów w celu zyskania jakichkolwiek korzyści jest zabronione. Jeżeli udało Ci się wykryć jakiś błąd, zgłoś to do Supportu. O ile to możliwe, do zgłoszenia dołącz szczegółowy opis i screena."

    Jeśli ktoś stawia budynki w miejscach normalnie niedostępnych to musi się z tym liczyć. Przypomnę tu "problem" z magazynem i kopalnią złota z s9 które stawiane były tak, że nachodziły na siebie i po aktualizacji zostały zablokowane. Każdy kto stawia budynki w taki sposób musi się liczyć z konsekwencjami.

    Pozdrawiam
    Mod Zakrecony
    Tak dla uzupełnienia zamieszczam wypowiedź BB_Azariela'a z angielskiego forum z dnia 13.07.2012

    Cytat Zamieszczone przez BB_Azariel
    As long as it works, then enjoy.... But if anything goes wrong with those specific buildings please note that we can't help you fix it x)

    Best,
    BB_Azariel
    tłum.
    Korzystajcie tak długo, jak to działa.... ale pamiętajcie, że jeśli coś pójdzie nie tak z tymi budynkami to nie będziemy mogli wam pomóc.


    Link do orginalnego wątku: Shrub removal trick

  2. #92
    Osadnik Awatar fenixpiotr
    Dołączył
    21.11.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Kolonia
    korzystamy [przynajmniej ja korzystam ] i jesteśmy zadowoleni.
    co do wyburzania skał to jest całkiem fajnie zamek postawić wśród gór - ale faktycznie ciężko znaleźć miejsce na to, to chyba faktycznie niewypał jest
    +A+M+D+G+

  3. #93
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.04.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Czarci Gaj
    Czy ktoś zwrócił uwagę że po wprowadzeniu możliwości wyburzania skał zniknęła jedna kopalnia węgla.
    W osiągnięciach jest nadal zadanie w którym trzeba posiadać 6 pokładów węgla o pojemności pow 3100 szt. teraz niema możliwości wykonania tego zadania.

  4. #94
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Skały wyburzone i mam dalej 6 kopalni.
    Coś Ci się pomieszało kolego A-Mail

  5. #95
    Osadnik
    Dołączył
    22.06.2014
    Posty
    72
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Mi po wyburzeniu skały szwankuje animacja dwóch złóż marmuru w S8.
    Po wyczerpaniu złóż animacja zawalonego złoża jest poprawna ale po ich odkryciu na nowo, znika koło, w którym jest symbol marmuru (dokładniej rysunek bloku marmuru w kole). Oczywiście oba złoża z popsutą animacją da się normalnie eksploatować, natomiast myślę, że BB powinno poprawić błąd.
    Pozdrawiam
    Czil

  6. #96
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.04.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Czarci Gaj
    No faktycznie jest ale mnie pojawia się znaczek dopiero gdy najadę nad miejsce gdzie powinna być kopalnia myszką.
    Przepraszam za problem

  7. #97
    Osadnik
    Dołączył
    22.06.2014
    Posty
    72
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    A-Mail ja mam dokładnie tak samo

    Kolejny bug, którym musi zająć się BB!!!

  8. #98
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.09.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Kolonia

    Wyburzenia skał.

    Czy może mi ktoś powiedzieć, w którym miejscu po wyburzeniu można postawić do 9 obiektów.
    Co za pazerne gnojstwo, żeby po wysadzeniu góry za prawie 1000 klejnotów było JEDNO miejsce na postawienie nowego obiektu.
    Nie mówiąc już o tym, że w jednym miejscu jest ZERO!

    Ma ktoś dostęp do mapy zwiększającej obszar po wyburzeniu?
    Ostatnio edytowane przez King_Piotr_I ; 19.03.2015 o 00:09

  9. #99
    Osadnik Awatar RumcajsPL
    Dołączył
    09.03.2012
    Posty
    109
    Serwer
    Kolonia
    Witaj
    Przypuszczam że w żadnym miejscu nie znajdziesz aż tyle wolnego terenu po wyburzeniu skał. Po usunięciu góry miało być ok. 9 miejsc. Ostatnio usunąłem 3 góry obok siebie (te z rejonu 6/9 nad złożami węgla), i uzyskałem ok 10 miejsc budowy.

    Pozdrawiam

Zamknięty wątek
Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8 9 10

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.