Zamknięty wątek
Strona 5 z 10 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 99

Wątek: Wyburzanie gór - dyskusja

  1. #41
    Odkrywca Awatar TedMruczek
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    1,153
    Serwer
    Kolonia
    Prawodopodobnie juz w tym tygodniu wprowadza u nas wyburzanie skal.
    Na angielskim zapowiadaja to w jutrzejszej konserwacji
    http://forum.thesettlersonline.com/t...l=1#post274829

  2. #42
    Former Community Team Member
    Dołączył
    01.01.1970
    Posty
    0
    Tak, zgodnie z zapowiedzią, wyburzanie pojawi się po konserwacji, 26 lutego (czwartek).

  3. #43
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,799
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A ja mam pytanie, robił już ktoś analizę gdzie ile dodatkowych miejsc budowlanych można uzyskać? Bo dwie premie dostaniemy, ja planuję postawić na tych miejscach rezydencje, więc fatalna lokalizacja nie ma dla mnie znaczenia, liczy się największa ilość uzyskanego miejsca.

  4. #44
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Generalnie na obrzeżach wyspy, zajrzyj u mnie na testowym na s9 okazuje się że większość uwolnionego miejsca jest niedostępna przez paliki.
    Gdyby te nieszczęsne paliki przenieśli na wodę, poza wyspę byłoby ok a tak to lipa.
    Pomijam to, że tych najbardziej przeszkadzających skał w środku wyspy usunąć się nie da:/
    Kicha, nie zobaczysz, znów cofnęli do 1 poziomu i cała moja praca poszła się kochać
    Ostatnio edytowane przez RedJul ; 23.02.2015 o 15:21 Powód: wizyta na testowym

  5. #45
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,799
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Chciałam sama polikwidować i przeliczyć co się opłaca ale mam zablokowane konto na testowym.

  6. #46
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.08.2012
    Posty
    27
    Serwer
    Nowy Świat
    W praktyce 1 miejsce np. rezydka kosztuje 550 klejnotów a wieksze budynki to tylko 1 miejsce np, złota wieża

  7. #47
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,799
    Serwer
    Nowa Ziemia
    No właśnie mnie zainteresowała informacja z pamiętnika dewelopera:
    Nazwa: Odpalacz
    Efekt: Wyburza Rumowisko i Skały
    Cena: 550 Klejnotów, (Limit: 20)
    Korzyść: 1-5 Miejsc pod zabudowę

    Nazwa: Ekipa wyburzeniowa
    Efekt: Wyburza Góry
    Cena: 990 Klejnotów (Limit: 8)
    Korzyść: 3-9 Miejsc pod zabudowę

    Jestem bardzo ciekawa gdzie jest te 5 i 9 miejsc.

  8. #48
    Odkrywca Awatar Idho
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    786
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Niestety, niektóre premie oferują 0 lub 0,5 miejsca pod zabudowę, i tak naprawdę wykupując 2 premie znajdujemy 1 miejsce przykładowo dopiero pod zabudowę, a czasami wydając 2k klejnotów może się okazać, że nic nie zyskaliśmy.

    Dodatkowo ilość premii do burzenia jakie nam BB proponuje jest niewystarczająca. We wcześniejszej wersji burzenia, tej tańszej były wszystkie premie aby się wszystkich skał pozbyć obecnie brakuje od kilku-kilkunastu premii.

    Dodatkowo trzeba wspomnieć, o czym już pisałem w innym swoim temacie topologia mapy się zmieni. Dodatkowo wprowadzany jest patch, który łata niektóre błędy, o tyle się dziwie, że nic o nim nie wspomnieli i tak naprawdę większość graczy się o tym przekona na własnej skórze w czwartek. Będzie płacz na nie jednym g.

    Ostatnio edytowane przez Idho ; 24.02.2015 o 15:11

  9. #49
    Banned
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    1,750
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Idho Zobacz posta
    Dodatkowo trzeba wspomnieć, o czym już pisałem w innym swoim temacie topologia mapy się zmieni. Dodatkowo wprowadzany jest patch, który łata niektóre błędy, o tyle się dziwie, że nic o nim nie wspomnieli i tak naprawdę większość graczy się o tym przekona na własnej skórze w czwartek. Będzie płacz na nie jednym g.
    Cytując "Zasady gry": "Wykorzystywanie błędów w celu zyskania jakichkolwiek korzyści jest zabronione. Jeżeli udało Ci się wykryć jakiś błąd, zgłoś to do Supportu. O ile to możliwe, do zgłoszenia dołącz szczegółowy opis i screena."

    Jeśli ktoś stawia budynki w miejscach normalnie niedostępnych to musi się z tym liczyć. Przypomnę tu "problem" z magazynem i kopalnią złota z s9 które stawiane były tak, że nachodziły na siebie i po aktualizacji zostały zablokowane. Każdy kto stawia budynki w taki sposób musi się liczyć z konsekwencjami.

    Pozdrawiam
    Mod Zakrecony

  10. #50
    Osadnik
    Dołączył
    11.08.2012
    Posty
    76
    Serwer
    Słoneczny Gród
    mógłbyś rozwinąć temat, Idho?

Zamknięty wątek
Strona 5 z 10 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.