Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: [GRA] Szybki Wolny Gienek

  1. #1
    borsooq

    [GRA] Szybki Wolny Gienek

    Proponuję, żeby wprowadzić Generała, który potrafi szybciej przemieszczać się między wyspą a przygodami, ale jednocześnie walczy wolno, jak zwykli Generałowie.

    Korzyść, to szybsze przemieszczanie. Takie Gienki mogłyby kosztować u Kupca tyle, co Doświadczeni Generałowie.

    Kolejnym krokiem mogłoby być wprowadzenie podobnych Generałów (walczących powoli), mogących mieć na pokładzie większą ilość wojsk.
    Ostatnio edytowane przez borsooq ; 13.02.2015 o 10:13 Powód: Usunięcie tagu

  2. #2
    Osadnik Awatar Kurde_Mole
    Dołączył
    01.05.2012
    Posty
    47
    Serwer
    Nowy Świat
    Może Ty widzisz sens wprowadzenia takiego Gienka, Ja nie. Na chwilę obecną posiadam w sumie 27 Gienków których i tak nie jestem w stanie wykorzystać, są bo są i taki z nich jest tylko pożytek.

  3. #3
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Coś podobnego już było tutaj

  4. #4
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    Fajny pomysł Jestem ZA. Stwórz ankietę. Im więcej "tawernianych" tym więcej bloków można wykonać i fal ataku, a co za tym idzie więcej jednostek na raz można wysyłać na 2 przygody (jedna swoja, druga z zaproszenia).
    Ostatnio edytowane przez YAHIKO_FX ; 13.02.2015 o 15:06

  5. #5
    Osadnik Awatar Mundek_May
    Dołączył
    12.05.2012
    Posty
    207
    Serwer
    Czarci Gaj
    A tak za przeproszeniem kolega pozwoli, że się tak zapytam.
    Ilu to kolega chce tych generałów z tawerny na te przygodę z zaproszenia wysyłać ?

  6. #6
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    Tyle ilu będzie potrzeba Ale fakt mógłby szybciej iść taki na przygodę a potem walczyć jak ten tawerniany.

  7. #7
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    To może generała partyzanta?
    Pojemność 10 żołnierzy, czas dojścia na przygodę 5 minut?
    Idealny do zaliczania przygód

  8. #8
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Mam weterana, dwóch mistrzów, żniwiarza i 4 zwykłych, jeszcze przydałby się major i było by dość. Ale jakiś specjalista od oblężenia też by się przydał, a powinien walczyć 3x dłużej niż szybkie gienki, na bloki byłby idealny, a jest kilka takich miejsc na przygodach, gdzie brakuje kilku sekund by blok się udał.

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    30
    Serwer
    Nowa Ziemia
    dodac drzewko umiejetnosci do gienka bylo by lepsze za ksiegi ,szybsza podroz pojemnosc jednostek możliwość ataku w expedycjach itp

  10. #10
    Banned
    Dołączył
    28.11.2014
    Posty
    308
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    brak ankiety, zamykam temat.
    Wypowiedzi i poglądy przedstawione w moich postach, są wyłącznie moje i jako takie należy je traktować. W żadnym wypadku nie należy zakładać, że przedstawiają oficjalne stanowisko Ubisoft/BlueByte, czy że są tożsame z poglądami przedstawicieli ww. firm.

    Jak skontaktować się z Supportem? Jak dodać ankietę?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.